Skocz do zawartości
palantunio

Start Systemu

Rekomendowane odpowiedzi

1. Jakoś nie dawno podłączyłem stary dysk do kompa żeby sprawdzić czy działa. Sformatowałem go i zaistalowałem na nim Windowsa. Działał. Odłączyłem ten dysk. Teraz podczas uruchamiania się kompa za każdym razem musze wybierać system do uruchomienia. Jak sie tego pozbyć? Stary dysk mam odłączony.

 

2. Zaistalowałem pożyczoną drukarkę(moja nie była w tym czasie sprawna), wszystko ładnie pięknie, drukowała. Wreszcie musiałem oddać ją właścicielowi i korzystałem ze swojej. Teraz po każdym uruchomieniu komputera pokazuje mi się Kreator wykrywania sprzętu. Wykrywa tę drukarkę kolegi. Wszystkie sterowniki od niej odinstalowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jakoś nie dawno podłączyłem stary dysk do kompa żeby sprawdzić czy działa. Sformatowałem go i zaistalowałem na nim Windowsa. Działał. Odłączyłem ten dysk. Teraz podczas uruchamiania się kompa za każdym razem musze wybierać system do uruchomienia. Jak sie tego pozbyć? Stary dysk mam odłączony.

 

2. Zaistalowałem pożyczoną drukarkę(moja nie była w tym czasie sprawna), wszystko ładnie pięknie, drukowała. Wreszcie musiałem oddać ją właścicielowi i korzystałem ze swojej. Teraz po każdym uruchomieniu komputera pokazuje mi się Kreator wykrywania sprzętu. Wykrywa tę drukarkę kolegi. Wszystkie sterowniki od niej odinstalowałem.

1. Edytuj boot.ini po prostu wwal wpis od systemu który ma inną ścieżkę od tego co używasz. A boot.ini jest w C:\

 

2. Driver cleaner użyj go powinno pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Mój komputer/Właściwości/Zaawansowane/Uruchamianie i odzyskiwanie/Edytuj - wywalasz z zakładki [operating systems] ten wpis z samego dołu i zostawiasz tylko jeden - ten właściwy i klikasz na zapisz jako boot.ini

2. W momencie instalacji sterów od nowego urządzenia możesz zaznaczyć opcję - nie pytaj ponownie o zainstalowanie sterowników czy jakoś tak. Zaznaczasz to po anulowaniu i już nie będzie więcej instalować sterów od tej drukarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...