Skocz do zawartości
ent

Serwis O Tematyce Pc

Rekomendowane odpowiedzi

Łeee no mój vortalik :D Jaki on piękny hehe... Zapraszam również jest co nieco sprzęt w drodze oraz w testach - w najbliższym czasie Akasa EVO 33 vs. Evo 120 oraz Scthe Katana Cu vs Al no i ent ma 2 zasiłki akasy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh, miałem conieco o nim napisac ale widze ze juz mnie uprzedzono. Serwisik całkiem sympatyczny,no i całkiem ciekawie pisane recki (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz tylko pozostaje nic innego jak zaprosic userów do udzielania sie na forum

 

no wiec w imieniu szefa serdeznie zapraszam do rejstracji i udzielania sie na forum

Edytowane przez _zzzkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce byc nie miły ale trudno jest takimi tekstami zachęcic do rejstracji userów

jakieś propozycje\sugestie mile widziane ale prosze konkretniej :D

To na swoj serwis zapraszaj inaczej. :wink:

racja

Linki macie brzydkie :)

 

Włączcie obsługę 'normalnych' linków.

możesz mi podać przykład - postaram się o to zadbać :wink:

 

Za 10zl moge sie zarejestrowac. Jak co to PW.;D

 

dobry dżołk <--- tak potraktowałem tę wypowiedź :razz:

 

 

Od siebie dodam że serwis towrzą użytkownicy - dam taki może nie do końca miły przykład... Tweak.pl... Zobaczcie jak serwis zmarniał w ostatnich czasach ale cały czas dychał dzięki czemu? Dzięki ludką którzy się wypowiadali na forum więc

 

ZAPRASZAM SERDECZNIE :D :D :D

Edytowane przez Poznaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiem o które linki Ci chodzi - o te w belce po lewej odnoszące do artykułów czy te od newsów że takie wielki no nie wiem :?

 

EDIT - aktywowałem 4 nowych userów ręcznie o ile to ktoś z pure to dziękuje za rejestracje - możecie się udzielać na forum konta aktywowane :)

Edytowane przez Poznaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tylko pisuje-strona techniczna to do prowadzących-poznaniaka i reszty :wink:

 

Jeszcze dzś arcik bęzdie o 2 ciekawych coolerach-akasa evo 120 i evo33.

Na tym ostatnim mój najnowszy wyniczek w spi padł B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co nieco :)

 

sgj takie linki są fajne ale mają wadę... Nie wszystkie mesendzery potrafią je sprawnie odczytać i zakwalifikować jako adres www :) Nieraz dostaję linka do atów na necie... i po kliknięciu na niego w konnekcie otwiera sie 404 :) Trzeba kopiować ręcznie...

 

ps.. jak to się robi? :) ciąg jest traktowany jako jeden parametr i rozdzielany explodem czy co? :blink:

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...