Skocz do zawartości
AVRAL

Gdzie Kupić 3000+ Venice Oem ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar troche zakupić rzeczy w sklepach internetowych ,gdyż tu najtaniej ,jednak zależy mi na najniższych cenach części które wybrałem.

Może ktoś wie w którym sklepie mogę kupić wersje OEM 3000+ Venice ??

Oto jakie ja znalazłem ceny ,chciałbym prosić was o pomoc ,jeśli znacie jakiś sklep w którym taniej mnie wyjdą części to będe bardzo wdzięczny za podanie adresu :) ,należy pamiętać też o koszcie przesyłki ,bo nie opłaci się kupować każdej części z innego sklepu ,bo wtedy co z tego że tańsze skoro i tak wszędzie dołoże ok. 20zł za transport :-P

Nie chodzi mi tu o pomoc w dobraniu częśći ,więc proszę nie piszcze ,że może wziąłbym np. to albo tamto itp :)

 

A więc:

- Gf 7900GT Gigabyte - 1098zł - Gral.pl

- 3000+ BOX (a chciałbym OEM) - 413zł - Sirius.pl

- Asus A8N32-SLI Deluxe - 748ZŁ - Gral.pl

- GeiL 2x512MB PC3200 Ultra CL2 - 423zł - Sirius.pl (niestety w gralu nie mają w tej chwili tej pamięci)

- Samsung 250GB SATA2 - 322zł - Gral.pl

 

Koszt przesyłki w Siriusie jak i w Gralu wynosi 20zł

 

Tak więc łączny koszt to 3036zł

 

Kto da mniej ?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W twoim zestawie zmieniłbym płytę główną na:

1. Jeśli konicznie potrzebujesz SLI - Asus A8N SLI Premium

2. Jeśli nie potrzebujesz SLI - DFI LanParty nF4 Ultra-D

 

A za zaoszczędzoną kasę kup 2GB RAMU. Przy 7900GT uważam to za niezbędne. Polecam te

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie taki zestawik ,komp do gier ,jakby co podkręcanie będzie ostre ,proca wymieni się kiedyś (conajmniej za rok) na jakiegoś X2 (4400+ lub 4800+). Ewentualnie mógłbym dorzucić do 3200+ ,ale to chyba nie ma sensu :wink:

Drugie 1GB ramu dokupie w ciagu roku.

 

Mam takie pytanie ile moge wolać za Epoxa 8K9AI pod socket A ?? Bo to moja stara płyta główna i chce ją sprzedać :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze tej proc mu starczy... pozatym np moj proc to nie selekt i na byle jakiej plycie idzie 2.8 wiec nie zakladajmy ze musi odrazu byc zle... ew jak mu zabraknie mocy w przyszlosci moze kupic x2...

 

co do epoxa mysle ze mozesz go puscic za 100 ;]

 

mysle ze 2 gb ramu sie przyda sam mysle o zakupie ale nawet taki komp bez 2 gb bedzie szybki... wedlug mnie mozesz kupic 1 gb i x2 i potem dokupic 1 gb ramu. bo kupno dodatkowego ramu wyjdzie ci taniej niz sprzedasz starego i kupno nowego proca. bo na sprzedazy sie zawsze traci ;)

Edytowane przez Kiczis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Asus nie ma obsługi SATA2 chyba ,a przynajmniej nie pisze to przy opisach tej płyty ,tak więc czy strace dużo ,o ile wogóle coś na wydajności na Samsungu SATA2 ??

Edytowane przez AVRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Asus nie ma obsługi SATA2 chyba ,a przynajmniej nie pisze to przy opisach tej płyty ,tak więc czy strace dużo ,o ile wogóle coś na wydajności na Samsungu SATA2 ??

A8N ?? oczywiście ze ma :) i da to z 20Mb/sec wydajnosci UP :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@chemik16

nio niewiem za miecha będzie za 300 jak tak to biore i odpuszcze sobie kupno mojego venice 3000+ selekt :P

Taki JOKE :) ale jest to mozliwe :) patrząc na spadek ceny w ostatnich tygodniach :) Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam które wyjście z pamięciami ram będzie lepsze ,czy GeiL 2x512MB 400 MHz Ultra CL2 i potem i potem dokupić drugie 2x512MB czy odrazu kupić Patrioty LLK 2x1GB CL2 ?? Chodzi mi o jak najlepsze pamięci do podkręcania i wogóle ,na których więcej wycisne i czy warto np. byłoby dopłacać do GeiLi ?? Bo to w końcu 4x512MB wyszłoby mnie około 850zł ,a te patrioty tylko około 770zł ,czy jakaś różnica w podkręcaniu i wydajności jest warta dopłacania tych pieniędzy ??

 

BTW. Na dzień dzisiejszy trochę się skarciłem bo ceny w Gralu poszły w góre ,ta płyta asusa o pare złotych ,athlon 64 3200+ venice oem wrócił znów na 429zł ,a był już po 399zł :/

Edytowane przez AVRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...