Skocz do zawartości
3qu!l!br!um

F1 - Sezon 2006/07

Rekomendowane odpowiedzi

@ Santi- mógłbyś rozwinąć swoją myśl odnośnie Heidfelda? Wypadł tylko minimalnie gorzej od Roberta, więc gdzie tu widzisz pole do poprawy? A może chciałbyś, by Niemiec był przed Kubicą?

 

@yuucOm- oprócz "ziomalskich" tekstów masz jeszcze coś ciekawego do dodania? Ty naprawdę wierzysz w te bzdury z TV4, że jutro niektóre teamy pojadą na 4 pitstopy? Borówa dziś twierdził, że wszystkie teamy nie trafiły z oponami (bo niby za zimno jest), po czym MSC wykręcił w 2 cz. quala czas poniżej 1:19... po prostu śmiech na sali- jeśli na fali "Kubicomanii" nasi "spece" będą dodatkowo kształcić się z TV4, to wyjdzie z tego absurdalna mieszanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda Hanu, ale nie dalej niż Żak w poprzednich wyścigach- zwyczajnie ta bemka to lichy sprzęt dla której "zarezerwowany" jest środek stawki. Jak na możliwości tego bolidu Kubica spisał się jednak bardzo dobrze, choć naturalnie o "ołnach" itp mowy być nie może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choć naturalnie o "ołnach" itp mowy być nie może.

Nie no dla mnie ołnem będzie już 8 miejsce i 1 ptk :-P a na to Roberta moim zdaniem jest stać. Z drugiej strony nie brał udzialu w wyścigu juz ponad pół roku więc może byc cieżko :?

Jak na możliwości tego bolidu Kubica spisał się jednak bardzo dobrze

Zgadzam się. Po kwalifikacjach przyszedł do mnie kumpel i powiedział, cytuje " Kubica to sie do d**y nadaje, liczyłem na 1 miejsce" :D :mur: . Większość osób które znam na podstawie tego co słyszały w TV myslały, że w kwalifikacjach Kubica będzie przynajmniej 3 i czuły sie zawiedzione tym ,że jest "tylko" 10 miejsce :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Santi- mógłbyś rozwinąć swoją myśl odnośnie Heidfelda? Wypadł tylko minimalnie gorzej od Roberta, więc gdzie tu widzisz pole do poprawy? A może chciałbyś, by Niemiec był przed Kubicą?

Faktycznie. ;) Myslalem, ze Niemiec bedzie nizej sklasyfikowany, a jednak bedzie startowal z jednego rzedu z Kubica. Po prostu jak Heidfeld odpadl w drugiej rundzie kwalifikacji to juz nie myslalem nad tym, ktore miejsce zajmie. Taki maly mistake z mojej strony. :P Mimo wszystko 'zoltodziob' okazal sie lepszy od doswiadczonego kierowcy i z tego sie bardzo ciesze. Pokazuje to poniekad jakimi mozliwosciami dysponuje nasz 'rodzynek'. ;) Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem taki tekst w rmffm

nawet jak Kubica nie wygra z Schumacherem to i tak będzie to wielki sukces

co za ludzie, robią rodakom nadzieję i wychodzą takie kwiatki jak 3qu!l!br!um "pisze" Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgoda Hanu, ale nie dalej niż Żak w poprzednich wyścigach- zwyczajnie ta bemka to lichy sprzęt dla której "zarezerwowany" jest środek stawki. Jak na możliwości tego bolidu Kubica spisał się jednak bardzo dobrze, choć naturalnie o "ołnach" itp mowy być nie może.

ółń w tym przypaku znaczył zdobycie pkt xD.

Ółńą może i nie bedzie, ale imo 4 pity jakiegoś teamu są możliwe. Kubica ma ten plus ze w sumie to "krótko" jeździł w Q wiec powinień miec stosunkowo dużo pliwa. Jeżeli jego team nie zastosuje jakieś lipnej taktyki to jest szansa na pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie to przedstawianie Kubicy prawie jak Małysza w najlepszej formie. Tv robi mętlik w głowie ludziom, info dają na pierwszych stronach gazet, prawie jakby Robert walczył o zwycięstwo w całej serii. Zenada. A potem ludzie niewtajemniczeni płakać będą i kur.wami rzucać ,że było 10 czy 11 miejsce, zupełnie nie rozumiejąc zasad i specyfiki F1...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kazdy sie spodziewal, ze jak Kubica zacznie startowac to media zaczna o tym trzeszczec i kazdy wiedzial, ze beda probowaly zrobic kubicomanie. Ale przydalby sie jakis rzetelny program, ktory by wytlumaczyl ludziom zasady F1 i ze np. 10 czy nawet dalsze miejsce dla Kubicy to jest sukces.

Najbardziej sie boje naglowkow w np. Fakcie w stylu: "Kubica dopiero 11, slabo!".

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie 9 miejsce na starcie to jest ogromny sukces (jak na 1 start w przeciętnym teamie (bo młody przecież)). Imo nie bedzie takich nagłówków nawet w syfach takich jak SE czy Fakt. Zreszta nie czyta sie takich gazet ;). Moim zdaniem jak Kubica skończy wyścig to już bedzie jego mały sukces. Jak zdobedzie pkt to bedzie naprawde coś. Bedzie wtedy warto pisać o Kubicy tylko oczywiscie bez przesady.

 

A tak poza tym to jeszcze godzina z kawałkiem do wyścigu ;). Ciekaw jestem które miejsce zajmnie MSC. Może bedzie odrabiał straty jak Rossi chociaż tor na to za bardzo nie pozawala no i sam bolid ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie 2 sek. kary dla Schumiego i Alonso, to Kubica miałby 11 miejsce, co i tak było by niezłym osiągnięciem. (już nie mówie o wymianie silnika przez Buttona, dzięki czemu Kubica awansował jeszcze oczko wyżej :) )Byłem pod wrażeniem umiejętności Schumachera, kiedy pod koniec 2 części kwalifikacji poprawił swój najlepszy czas o 0,5 sek. (!), zszedł poniżej 1:19 i osiągnął przy okazji rekord toru, ale niestety nie awansował już do Q3. Kubica i jego team też dostarczył niezłych emocji pod koniec 2 części kwalifikacji, kiedy było widać, ze mimo 2 sek. kary MSC i Alonso wyprzedzą Kubice. Wyjechał w ostatniej chwili i udało mu się poprawić swój czas. Dziś trzymam za niego kciuki!

Edytowane przez studenc1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem które miejsce zajmnie MSC. Może bedzie odrabiał straty jak Rossi chociaż tor na to za bardzo nie pozawala no i sam bolid ;p.

Dlaczego twierdzisz, ze bolid nie pozwoli? Po ostatnich startach widac, ze bolid Ferrari jest bardzo konkurencyjny w stosunku do innych ekip (Renault) lub nawet najlepszy na ta chwile. Wedlug mnie Ferrari w tej chwili ma najlepszy bolid.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thuGG, jasne, że masz rację- rekord toru MSC, rewelacyjne wyniki Massy z powietrza się nie biorą. Ferrari ma najlepszy pakiet na chwilę obecną i pisanie, że bolid czerwonych na coś nie pozwala jest spóźnione o 2 miesiące... no ale, ilość nigdy nie szła z jakością, a jak wiadomo teraz nam przybywa "fanów" F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie dzieje, co sie dzieje. :P Alonso z latwoscia wyprzedza MSC na mokrym torze. :) Szkoda, ze Kubice obrocilo na zakrecie. Wczesniej na tym samym zakrecie problemy mial Kimmi, ale udalo mu sie przejechac bez 'koleczka'. Robert juz 14. ;) Go, go Robert. :blurp: :gitarzysta2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale manewr Roberta podczas wyprzedzania RSC. :blink: :) Jestem w szoku. Juz 9 miejsce. :gitarzysta:

 

EDIT

A teraz Massa zostal wyprzedzony przez naszego rodaka. Chyba nikt sie nie spodziewal tak wspanialej jazdy Roberta. ;) Punktowane miejsce juz jest, teraz trzeba je utrzymac do mety. :P

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego twierdzisz, ze bolid nie pozwoli? Po ostatnich startach widac, ze bolid Ferrari jest bardzo konkurencyjny w stosunku do innych ekip (Renault) lub nawet najlepszy na ta chwile. Wedlug mnie Ferrari w tej chwili ma najlepszy bolid.

motor > bloid (rossi to motogp jakby co)

 

Mówiem ze bedzie pwn i był. Naprawde fajny wyścig. 2 błedy Kubicy tylko podniosły temperature ;d. MSC i Massa srednio i to moim zdaniem ze wzgledu na bolidy. Takie moje zdanie bo i Massa i "szumacher" naprawde dobrze ostatnio jeździli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig taki, że nawet Spielberg by większej dramaturgii nie wymyślił :D Kubica nie tylko dojechał na bardzo dobrym miejscu, ale i pokazał, że potrafi świetnie wyprzedzać. Naturalnie, dziś tempo BMW było wyższe niż 7. miejsce (vide Nick), ale jak na debiut- ogromny szacunek dla Roberta :D Będzie z niego mistrz, oj będzie!

 

PS. yuucOm, spójrz na wyniki kwalifikacji (bez kary). Bolid spisywał się świetnie, ale bridge nie spisywały się na mokrym i tyle. Jak można pisać, że bolid Ferrari nie daje rady w świetle ostatniego wyniku w Niemczech, to autentycznie nie rozumiem. Ale może 10 lat interesowania się F1 to wciąż za mało...

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 błedy Kubicy tylko podniosły temperature ;d. MSC i Massa srednio i to moim zdaniem ze wzgledu na bolidy. Takie moje zdanie bo i Massa i "szumacher" naprawde dobrze ostatnio jeździli.

A wedlug mnie to opony zawiodly Ferrarai, mimio wszystko wyscig rewelacyjny i nie mozna narzekac, ze nudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla Kubicy, dal rade. ;) Mam nadzieje, ze juz do konca sezonu bedziemy ogladac Roberta w wyscigach. :P Najlepszy wynik BMW w historii ich startow w F1 i duzy wklad Roberta w ten sukces (dzieki temu awansowali na 5 miejsce w klasyfikacji konstruktorow). Wyscig byl pasjonujacy. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszę przyznać, że wyścig emocjonujący :oops: Ło Boże co ja powiedziałem :oops: :D

 

Nie jestem fanem F1, ale wyścig był niesamowity i główna zasługa w tym Roberta Kubicy :)

 

A mistrzostwo to tylko (albo aż, patrząc na ogromne oczekiwania) kwestia czasu... :wink: pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to już mówiem 2 lata temu ;) (o kubicy). W ogole ten sezon w porównaniu z poprzednimi jest naprawde interesujący i "zacięty". Oby tylko Roberto startował w Turcji bo to nowy tor i bedzie "równiej" dla początkujacych jak i doświadczonych.

 

Bolid spisywał się świetnie

Dokładnie, spisywał sie. Ale na 3 okrązenia do końca zawiódł. Wiem ze na poczatku wyścigu i później głownie chodziło o opony B i to było głowną przyczyną "gorszej" jazdy teamu F.

 

Dobry był jeszcze moment jak Speed wiechał 1 po sliki ;).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...