Skocz do zawartości
3qu!l!br!um

F1 - Sezon 2006/07

Rekomendowane odpowiedzi

Heidfeld ma prawdopodobnie najmniej paliwa z czolowej piatki. Kubica pewnie ma mniej wiecej tyle paliwa co Kimi, Felipe i Fernando. A Hamilton? Szczerze mowiac mocno sie zaniepokoilem jak zobaczylem karetke i nosze, bo wypadek wydawal sie bardzo niegrozny, gdyz uderzyl z mala predkoscia, ale Lewis pomachał reka i pokazal ze jest ok wiec chyba luzne gatki ;]

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wyścig przerwany :( a tak było ciekawie

 

po burzy :D hamilton byby :D

choć jestem za mclarenem to tego faceta jakoś nie trawię !!

 

edit.

 

lol co on zamierza jeszcze jechać lol

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kierowcy, którzy powrócili na tor z pomocą osób trzecich powinni zostać zdyskwalifikowani. Manewrów Heidfelda po starcie już nawet nie komentuję bo za bardzo wkurzony jestem. Pogoda zaczyna pisać scenariusz wyścigu, coś jak w skokach narciarskich :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wyścig ciekawy a mi wywaliło właśnie POLSAT i 3/4 kanałów z powodu burzy :<. Zostaje mi wp albo eurosport ale to przecież nie to samo. No szkoda kurcze.

 

Najlepsze było to jak na zywo w ten sam zakręt wpakowało sie 5 zawodników ;). Sutil był niezły ;p.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boże u mnie polsat padł, :/ hehe Heidfeld wyprawia dziwne rzeczy, pech Raikkonena :(, niech Hamilton nie zdobędzie pkt, Coulthard wyjechał przed Kubica:/

Edytowane przez gumis144

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no już działa :) ja i tak korzystam z http://www.formula1.com/services/live_timi...ive_timing.html

wymaga rejestracji

 

wyścig nieprzeciętny, Hamiltona i Heidfeld powinni zostać zdyskwalifikowani :]

 

edit

bravo Alonso :) szkoda że Heidfeld wyprzedził Kubice :(

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wuj zbity... Kubica 7, dał się Heidfeldowi na ostatnim okrążeniu.. Ciekawe czy miał jakies problemy z bolidem, bo nie pokazywano ich walki. Również niespodziewanie Massa 2gi, a Alonso 1szy. Może poprostu Brazylijczyk i Polak nie radzą sobie z deszczem?

 

edit :]

 

jak wam polsat będzie jeszcze padał to polecam oglądać na niemieckim RTL'u, obraz i dźwięk lepsze niż na polsacie :)

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie tego....................... :/ szwaba :( Wg mnie to było zrobione ot ze złośliwości. Ciekawe również jest to że na ostatnim okrążeniu wyprzedził Kubice :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niee wszystko źle chciałem żeby wygrał Massa albo Raikkonen, nie Alfonso :(, jednak wieże że jednak to ktos z ferrari wygra klasyfikacje ogólną:), Kubica coś słabiutko jechał na ostatnich kółkach, massa pokazał ładny unik przed plastikiem z koła Fisico, po co padał ten deszcz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a Kubica pokazał kto jest liderem w BMW Sauber

szkoda że tylko na poczatku a nie na mecie :mur:

 

Szczególnie tego....................... :/ szwaba :( Wg mnie to było zrobione ot ze złośliwości. Ciekawe również jest to że na ostatnim okrążeniu wyprzedził Kubice :mur:

rasistą mowimy nie!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to, że Hamiltona w ogóle dopuszczono do wyścigu to już w ogóle profanacja... a co z Sutilem, Buttonem i innymi co wypadli na tym zakręcie? Ich nie wyciągneli tak szybko to co nie mogą jechać!? Button zresztą wypadł pierwszy to dlaczego Hamilton jechał miast niego chociażby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamilton miał włączony silnik i jego samochód nie był uszkodzony...

Innym w podobnej sytuacji tez by pomogli, tak mi sie przynajmniej zdaje :P

Edytowane przez eQ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie agresja Heidfeld'a BMW mialo by szanse na dobre miejsca, a tak pupa zbita. Cos dzisiaj Nick mial agresora (3 wymuszone zetkniecia w caigu 1 wyscigu).

 

Moze jestem tez zawistny, ale za to co zrobil na starcie powinno mu sie niezle dostac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubi miał chyba z bolidem jakies klopoty, zbyt duze roznice były miedzy nim a Heidfeldem zeby ot tak sobie dał sie wyprzedzic :?

 

alfonso lipa ze wygrał, potem jeszcze sie usprawiedliwiał i do kamery pokazywał ze to wina Massy ze sie otarli o siebie... nie lubie go bardzo bo jak nie wygrywa to ma do wszystkich wokół pretensje...

Edytowane przez S1Sweet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wystep Kubicy ale Alonso pokazał dzisiaj klase :razz:

 

Haidfeld pokazal 3 razy jakim jest idiota :(

super może poprowadzisz bolid za niego mistrzu kierownicy :? nie dziwie mu sie że tak jechał urodzilo mu sie w koncu dziecko no i cóż za dużo adrenaliny i troche sie obijał po torze a i tak wyszedł na swoje Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rasistą mowimy nie!!!!!!!!

rasistom dziecko, rasistom.

 

Heidfeld jest po prostu bezczelny, zazdrość go zżera i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem tylko 6 ostatnich okrążeń wyścigu :( Dobrze, że o 22:10 na TV4 jest dziś powtórka :wink:

 

Heidfeld to wredny Niemiec. Brakuje mu umiejętności to najlepiej żeby innym zatruwać życie...

 

PS. W piątek walnął piorun w biuro w którym pracuję. Spaliło się wszystko co było podłączone do Ethernet'u, centrale telefoniczne, kompy, printserwery, wszystkie centralki TPSA i... czajnik elektryczny :damage_wall: Ale serwery ocalały :D Ach ta pogoda...

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...