Skocz do zawartości
R4DOS

bios 1.009 dla wersji LE (radeona)

Rekomendowane odpowiedzi

wiec w moim Radku 8500LE BBA (...of corz ;]...) jest biosik jak w topiku (swoja droga znakomity). chce zrobic jego vmoda (wersja z rezystorem.. a nie tam olowki... ale mniejsza z tym ;] ), ale ponoc ATI dodatkowo dawalo w kartach LE bardziej agresywny timingi pamieci w porownaniu do wersji retail. zgralem biosik z karty otworzylem w radedicie 1.0 i timingi wynosza w nim 2.0 [do wyboru jeszcze 1.0(ultra) 3.0(slow)]. Chcialbym sie zapytac czy w zwiazku z przerobieniem karty na wersje retail mam zmieniac timingi, wydaje mi sie ze agresywne to jest 1.0, a 2.0 to chyba taki sam cl jak w wersji retail, czy moze sie myle??? powiedzcie tylko czy mam zmienic timing na 3.0 czy pozostawic na 2.0 ??? a moze jest mozliwosc zmiany na 2.5 ???? jezeli tak to jak i czym (radedit chyba odpada jezeli chodzi o 2.5????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie zostaw jak jest.. sam kombinowałem z timingami i lipa nic tak naprawde to nie zmieniło .... jak dasz cas3 to się wszystko wysypie od razu po restarcie same blędy... cas 1 ultra daje zysk porównywalny do 40 pts u mnie w 3d mark przy standardowym benchmarku co daje u mnie 0,25 % :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...