Skocz do zawartości
OWIES

Wieś Wc, Prostota Sama W Sobie ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przypadkowo oglądajac dziś linka z gg wujka Lagiera po pewnym czasie doznałem olśnienia ;]

 

Jako że udało się dziś z nudów odratować kolejne mobo [socet5 intel 430 itp] a intensywne myślenie jak tu zamrozić jedno z moich durniowatych pc spowodowało na zejście w niekonwencjonalne sposoby... I tu mały przebłysk... a może by tak... czajnik zmontować?

 

No ale bez przesady, nie lubie smarzyć biednych cepów i innych [zwłaszcza eNeF7`mek] a szkło nie należy do zbyt dobrych przewodników ciepła poszukałem szklanki... ta, ale takiej z maksymalnie płaskim dnem co nie było zbyt latwe. Udało się, zapodalem do niej troche zimnej wody, ale nie po to żeby ją pić ;)

 

a zresztą, co się bede rozpisywał, pod szklanka pędziło szalone 200MHz Pentiawy uno. Mimo braku pasty Cep nie nażekał, tempa z łapy wskazywała na normalne warukni urzytkowania ;]

To jakże proste i tanie WC spewnością nie zrewolucjonizuje rynku, ale wprowadzi lekki chaos w umysłach wymagajacych userów ;]

 

http://tinyurl.com/eo3xh

 

ot pare dosłownie fotków na szybkości, machanych fonem [V600i] w słabym oświetleniu stąd duża lipa za to.

 

have fun ;]

Edytowane przez OWIES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawa i przemyślana konstrukcja wuceta. Przypadł mi do gustu naprawdę widać duży wkład pracy. Wszystko idealnie dopasowane i co najważniejsze osiągnięty efekt cicho i wydajnie. A tak serio to fajne masz pomysły. Może zabarwił byś układzik jakimś sokiem? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szklana do drinkow a tego raczej sie nie podgrzewa :P pozatym do pogrzewania sa specjalne urzadzenia pod usb albo do wiekszych ukladow wc :P hmm ale mleko by chyba dobrze podgrzewalo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawa i przemyślana konstrukcja wuceta. Przypadł mi do gustu naprawdę widać duży wkład pracy. Wszystko idealnie dopasowane i co najważniejsze osiągnięty efekt cicho i wydajnie. A tak serio to fajne masz pomysły. Może zabarwił byś układzik jakimś sokiem? :D

zapomniałeś wspomnieć, że wszystko jest w obudowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i cisza tego chłodzenia przekonuje mnie zeby sobiecos takiego zrobic.

Tylko jakby tak jeszcze chcieć dać jeszcze "blok wodny" na chipset, mosfety itp, to wyjdzie z tego "taca kelnera - mod" :D

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem tak samo z garnkiem i a64 :lol:

Jak ty wcisnąłeś garnek na mobo pomiędzy kondziory ? :blink:

 

Może to była kwarta a nie garnek ;)

 

 

Co do tego Wc to odruchowo siedząc przy pc można złapac i się napic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ty wcisnąłeś garnek na mobo pomiędzy kondziory ? :blink:

 

Może to była kwarta a nie garnek ;)

Co do tego Wc to odruchowo siedząc przy pc można złapac i się napic :D

Kociol i garnuszek to tez garnki.... Odpowiedz sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kociol i garnuszek to tez garnki.... Odpowiedz sobie.

Hehe no raczej nie , wiem bo się tego uczyłem kiedyś na Techlogii produkcyjnej i Wyposarzeniu zakładów.

 

Do "garnków" zaliczamy:

 

- patelnie,

- rondle,

- brytfanki,

- parowary,

- kombiwary.

 

 

Kocioł i kwarta to inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jakąś fontanne ze stawu wrzucił to sama się będzie chłodzić!!!

 

A tak do całego tematu to moim zdaniem powinien się znaleźć na oślej!

Bez urazy.

"Chłodzenie Wodą i Inne Metody"

 

na oslej pisze sie o tematach nie zwiazanych z kompami, a to jest jak najbardziej oi kompach i o chlodzeniu.

Bez urazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Chłodzenie Wodą i Inne Metody"

 

na oslej pisze sie o tematach nie zwiazanych z kompami, a to jest jak najbardziej oi kompach i o chlodzeniu.

Bez urazy.

Dokładnie ..... ale napewno nie pisze sie tu o "Techlogii produkcyjnej i Wyposarzeniu zakładów" :lol2:

 

A probował ktos chłodzic na chwile proca takimi zmrażaczami w spray'u?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja dostane swojego zloma (tez pentiawa 200mhz) to bede probowal podobnych metod ;> na pierwszy ogien pojdzie chyba sztabka miedzi wyzezbiona srobokretem i na okolo poprzyklejane klejem (np. distal/dragon)

kawalki czegos taniego a w srodku lod ;P jak dorwe zamrazacz obiecuje ze potraktuje nim kompa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...