Skocz do zawartości
AragornPL

Aragornpl Wc Beta 1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Zbierałem sie na to od paru miesięcy

Dziś, skołatany różnymi emocjami, postanowiłem złożyć do kupy moje WC

Zabrałem się za to wszystko, popodłączałem, do reza nalałem wszystko i szczęśliwy odpalam - zapowietrzył się cham

Kolega Nicko13 polecił mi pomachać chłodnicą i dopełnić reza - nic nie dało

Wkurzony wyjąłem pompke z reza, i wrzuciłem ją do miski oraz wylałem tam jego zawartość + dolałem kranówy, oraz zmieniłem zaginający się kawałek węża

Efekty zobaczyłem odrazu

 

To moje pierwsze "prawdziwe" WC - poprostu super

 

Oczywiście nie jest to wersja finalna, będzie inna buda, pompka, wogóle układ będzie zamknięty i najprawdopodobniej w ciągu paru dni pojawi się rez

 

Blok CPU: Cube Pro Slim by Misiu15go (dzięki, bloczek super)

Chłodnica: Black Ice Pro z Akasą Amber 120mm (thx samhain & reszta Realitynet)

Pompka: Taki jakiś bliżej nieokreślony krzak z wyciągnięty z rozwalonego zestawu CPC (podobno ma 600l/h)

Węże: Cristallo 8/11 (IMO super, niewiem dlaczego niektórzy się ich czepiają)

"Płyny": Petrygo Q (Orlen), demineralka i kranówa - ekstremalny mix

 

Venicek @ 2.81 GHz @ 1.6v miał 34 stopnie w Idle (Akasa na chłodnicy @ 12v - dla mnie b.cicha, na procku pasta AS5)

Narazie nie mam systemu, więc jakiś konkretnych wyników w OC, tempów i StressPrime'a nie ma :(

 

Pływający "burdel"

Dołączona grafika

Pompka

Dołączona grafika

Black Ice Pro & Akasa Amber 120mm

Dołączona grafika

Całość

Dołączona grafika

 

Fotki poprawione :)

 

Zapraszam do obejrzenia Bety 2:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=206900

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co można sie dopatrzeć na tych fotkach (nie było to łatwe ;)) to straszny burdel tam masz :?

Bo to dopiero beta, ciesze się, że wogóle działa

A ten pokój to taka moja "kanciapa komputerowa" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to widać cosik ;)

 

EDIT: taki tip, będzie lepiej jak wentyl będzie wiać na chłodniczke niż będzie z niej wyciągać powietrze. Pozatym na plus tego WC jest tylko to że działa ;)

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

a ta pompka daje rade?? bo do tej pory nie wierzyłem w cpc nawet pod tym względem :lol: (u kolegi w cpc lubi czasem nie odpalić albo sie zaciąć z byle czego - pełem hardcore komp pika, proc sie grzeje a on dostaje furii :lol: )

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ta pompka daje rade?? bo do tej pory nie wierzyłem w cpc nawet pod tym względem :lol: (u kolegi w cpc lubi czasem nie odpalić albo sie zaciąć z byle czego - pełem hardcore komp pika, proc sie grzeje a on dostaje furii :lol: )

Narazie jakoś działa, ale i tak wymienie ją na Atmana AT-305 @ Inline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja radzę się pospieszyć z wersją alfa bo teraz to tak z 3 strony będą cię nap....lać że takie "nic" dajesz na forum.

 

A to cpc..... Feee! Wymień pompkę i poukładaj w budzie!

A tylko nie pokazuj następnego z tymi kablami z zasiłki i szerokimi taśmami hdd bo się przyczepią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cristallo .. omfg ... weź je lepiej wywal. Narazie nie pokazałes niczego ciekawego; miska, chłodniczka doopa obudowy ... nie wiem jaki sesn było pokazywac takie zdjecia.

 

Aha, wymien sobie klawiature na jakis nowszy model, bo ta to juz pewnie 10 lat ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Węże: Cristallo 8/11 (IMO super, niewiem dlaczego niektórzy się ich czepiają)

"Płyny": Petrygo Q (Orlen), demineralka i kranówa - ekstremalny mix

 

Venicek @ 2.81 GHz @ 1.6v miał 34 stopnie w Idle (Akasa na chłodnicy @ 12v - dla mnie b.cicha, na procku pasta AS5)

...

pierwsze zdanie jest robrajające :D zobaczysz jak bedą wyglądać węze po tygodniu może 2

LOL kranówa :mellow:

 

co do temp. to ja mialem u siebie na sempronie przy napięciu 1.7v i troche wiekszym taktowaniu lepsze na freezerze 4@64

szkoda WC robić dla takich temp. szkoda zachodu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jak mozna dac zdjecia bez przynajmniej jednego zdjecia obudowy z kadrem na plyte z blokami. Na tych fotkach prawie nic nie ma...

Wez sie w garsc i to wszystko ladnie poukladaj, popraw, zdjecia pozadne zrob to porozmawiamy :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...