Skocz do zawartości
spavatch

To jest dopiero zmodowana obudowa!!! ;]]

Rekomendowane odpowiedzi

I co Wy na to panowie :?: :lol:

 

Dołączona grafika

 

No i kto podskoczy? Z taka buda to zadna wizyta nie straszna, ktos wpadnie to mozna kawka poczestowac bez odrywania sie od monitora hyhyhy :mrgreen:.

 

P.S. Dziekuje za fotke Agusiu moja kochana :).

 

Pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a drugi komp wpakowac w sedes to bedziemy miec srodowisko

w pelni zintegrowane: user zlopie kawke tlukac w UT (lub kompilujac

jaderko;)) i nie przerywajac laduje w PCkibel gdzie produkty przemiany

materii sluza jako medium chlodzace w WC...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz z miesiac temu to widzialem. IMHO nic specjalnego. Szacunek za wlozony wklad pracy, ale mi sie nie podoba. Jeszcze troche to z kompem zintegruja piecyk gazowy, albo mikrofalowke.

W mikrofali było, :D w tosterze było, :D w pudełku od ataryny było, :D w biurku było :D , w sedesie było :D , w szafce od RB też byo :D , teraz w expresie do kawy jest. :D

Ludzie sie trudza zużywają czas i energię a inni ich krytykują.

Io to chodzi :twisted: Ważne jest by twórczo spędzać wolny czas.

Ja mam wodę okienko i podświetlenie, cały czas coś zmieniam przy lub w komputerze w samochodzie i w domu. Stary zgred jestem. Mój znajomy stwierdził, że mi OD#&%*ŁO.

Wole tak spędzać wolny czas niż kisić się przed telewizorem z pilotem w ręku, tak jak mój znajomy. :?

IMHO tacy ludzie nic nigdy nie osiągna nic nigdy nie zrobia bo im sie nie chce :(

Dlatego każdy mod jest ok nawet ten nieudany, poniewaz w ten sposób zdobywamy doswiadczenia :)

BTW prawie wyznanie wiary wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym lodówkę na pepsi w takim kompie, ale co kto lubi...

 

Pomysł zabawny, zwłaszcza, że chyba tylko ozdobny, więc zasluguje na pochwałę dla "zwariowanego" moda. Ze zdjęcia, komputer wygląda mi na serwer, więc czemu nie miałby wyglądać ciekawie...

 

Jednak pomysł niepraktyczny, bo w końcu... kto robi sobie kawę na grilu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a drugi komp wpakowac w sedes to bedziemy miec srodowisko

w pelni zintegrowane: user zlopie kawke tlukac w UT (lub kompilujac

jaderko;)) i nie przerywajac laduje w PCkibel gdzie produkty przemiany 

materii sluza jako medium chlodzace w WC...

 

Pozdrawiam

he he gdzies to juz widzialem - chyba w reklamie Quake'a ]|[ :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh ale mam ubaw....

 

Mi z tego wszystkiego podoba się podejście do kompa.. Nie jak do prostopadłościennej skrzynki, ale jak do... :D

 

w sumie to parodia kompa, tylko że rózne gusty są ,... jak koles zobaczyl mojego kompa to zrobił wielkie oczy i mimo że mam kiepskie podświetlenie (bo żadnego neona itd) stwierdził

"po co ci taka choinka, czemu to ma służyć... ?Co z tego masz że masz taka obudowę, a po co ta szyba..? i dlaczego i po co widać wnętrze ?"

 

Podobne pytania mozna zadać patrząc na tą "ubudowę" ..

heh ale pomyślcie jakie to byłoby poręczne i uzyteczne jakby to działało, podgrzewasz sobie objadek, robisz kawcie i grasz w quake, w przerwach popijając kawkę własnie z tego ekspresu (kawiarki itp ) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROTFL , nawet nie pochwale wlozonej w to pracy, bo to parodia kompa  :x 

Bezsens i glupota.

no nie do konca reed.. musisz pamietac ze sa rozni ludzie i rozne upodobania/gusta..

mnie sie ta obudowa tesh ani troszku nie podoba ale nie mam zamiaru krytykowac...

po prostu o gustach sie nie dyskutuje, kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

no jak mowilem (i nie tylko ja): kwestia gustu :)

 

przykladowo ja mam sciagnieta obudowe bo mi przeszkadza w grzebaniu w bebechach

zreszta ja mam stara jednoczesciowa obudowe

jedyne co moge z nia zrobic, to pomalowac :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym lodówkę na pepsi w takim kompie, ale co kto lubi...

 

Ooooooo , to jest pomysł na miare naszych czasów Pc zintegrowany z lodówką do Coca-Coli . Bardzo praktyczne rozwiązanie ,procek sie nie grzeje a i cola ciągle zimna :D żyć ,pić nie umierać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie zdziwie się jak niedługo zobaczymy kompa w lodówce lub w pudełku po butach - no ale spoko  :P

wiesz nawet teraz jest to mozliwe trzeba tylko znalesc odpowiednie komponenty :P

np. gdyby kompa wsadzilo sie do lodowki to zniknal by problem przegrzewania sie kompa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...