Skocz do zawartości
BlackCobra

Prime95 I Blad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem.A mianowicie:

Podkrecilem mojego Bartona 2500+ do 3500+(2400mhz +/-) z vcore 1,825 oraz pamienci za namowa kolegi z 3.4.4.10 na 2,5.3.3.9 i zmienilem vdimm na 2,77.No i odpalam prime95 zeby potestowac stabilnosc. Otoz w Sprime2004 po okolo 2 minutach wywala blad a w prime 95 po prawie 2 godzinach testowania wywala blad.I oto moje pytanie z jakiego powodu tak sie dzieje???Probowalem,zmienialem timingi na wieksze ale nic to nie dawalo a powodowalo ze prime95 po 6 minutach sie wysypywal.Teraz jak odpalam film to czesto jest tak ze sie komp samoistnie testartuje.Zasilacz to tagan 380w ramy to sa Twinmossy 512 w jednej kosci.Wersja jeszcze japonska.Mobo epox 8rda3i.Temperatury to 35-36 w iddle i 39 w full load.

Edytowane przez BlackCobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mocno o/c. Za małe napięcie. Mem/proc nie potrafią chodzić tak jak teraz je do tego zmuszasz ;) Zmniejsz troche FSB i zobacz czy dalej będą restarty ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mocno o/c. Za małe napięcie. Mem/proc nie potrafią chodzić tak jak teraz je do tego zmuszasz ;) Zmniejsz troche FSB i zobacz czy dalej będą restarty ;)

Pozdro

Ramy wytrzymuja zostawilem na cala noc mem testa i zadnego errora na tych timingach nie wywalil.Proc jest z seri z odblokowanym mnoznikiem wiec powinien wytrzymac.Jakie napiecie dac na vcore?Fsb jest na 210 czyli okolo 420mhz Edytowane przez BlackCobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to daj mu 1,875v ;) - ja mam tyle na spire whisperrocku IV w 2 pc na t-bredzie :P

od grudnia 2005 tak działa ;)

Ale to jest bynajmniej dziwne bo to nie jest wina pamienci.Odaplilem test pamienci dosowski z cd i przez 8 h nic nie wykryl.Napiecie jest dobre.A na super pi modzie 32m bezproblemowo sobie poradzil.Testowalem juz napiecie.Powaznie rozwazam mozliwosc swirowania windowsa.A i co do0 restartow to juz sie nie testartuje:) Edytowane przez BlackCobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...