Skocz do zawartości
Kml

Black Hawk Down

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliście już demko single playerr?? mnie rozwaliło wreszcie do somalijczyków można postrzelać jak na filmie . ......................... i mam pytanko jak wam chodzi to demko?? bo według mnie to pożeracz sprzętu :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie smiga jak smigacz. Ale sprzet jest przyzwoity wiec nie jest to specjalnie dziwne. Samo demko mi sie spodobalo. Swietna grafika. Dobry dzwiek. Tylko troche mnie wkurzylo ze nie moglem sobie swobodnie pobiegac po okolicy ze wzgledu na limity czasowe podczas misji. Chcialem pozwiedzac, rozwalic paru niczego niespodziewajacych sie tubylcow itd. O taki tam aktywny wypoczynek :D.

Mam nadzieje ze grywalnosc nie bedzie gorsza niz DF: Land Warrior.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem w demko i musze powiedzieć ,że akcja zajebista, można poszatkować do bólu, ale wymagania też ma niezłe: na moim niezgorszym kompie w najwyższych detalach miałem 20-35fps, a tak w ogóle to włączał ktoś mapy na MP, widzieliście wode? całkiem nieżle....z grafiką to zaszaleli panowie z novalogic...fiu,fiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

 

Mam takie pytanie jak ustawić w DFBHD kolory na 16 bit bo w pełnej wersji mam tą opcję nieaktywną, na demie dało rade to zmienić. Mam troche słaby sprzęt i dlatego to dla mnie ważne. Odpowiedzcie chociaż czy u was w pełnej wersji jest ta opcja aktywna.

 

PS Mam gefoce 2mx 400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

calkiem niezla, ma fajny klimat. Jesli ktos widzial black hawk down to naprawde warto zagrac. Moze splinter ma lepsza grafe, ale w tym temacie tez nie ma co narzekac... szczegolnie fajne animacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do tych, ktorzy grali juz w pelna wersje czy podczas akcji w tle przygrywa muzyczka? W demie byla ona calkiem fajna ale chyba tylko w menu (moge sie mylic).

Bez muzyczki większy realizm walki.

Generalnie mało żołnierzy gania i strzela ze słuchawkami od walkmana na uszach. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtam!

Z DFBHD jest dosc ciekawa sytuacja: jak nie masz karty graficznej z obsluga Pixel i Vertex Shaderoow, to lepiej juz teraz ustaw wszystko na low i roz. do 640x480. U mnie giera smiga w 1024x768 i prawie wszystko na normal:)). Kolega z kolei ma GF 2MX i jak cos wybuchnie modli sie, aby go nie zabili:)). Ciekawe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam problem z tą grom nie wiem czego to jest wina w demie tez tak sie działo dochodze w 1 misji to momentu gdy wchodze do helikoptera i zasiadam za minigunem i nagle zwis dzwiek sie zacina i wogule nie moge sie ruszac naciskam esc i wywala mi do windy co to moze byc??w demie to samo sie działo tylko w innym miejscu!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny problem w innych grach: IGI 2, Battlefield 1942.

Przyczyną okazały się nowe sterowniki do karty dźwiękowej. Powróciłem do starych sterów i wszystko jest cacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam z 2002-07-23 ale wersja to nie wiem bo w audiohq pisze 1.10.22 i tak jakos w gta3 mi przerywa i w splinterze czasami przytnie na 5s. Tylko starych sterow juz nigdzie nei sciagne przeciez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla grających w BHD na słabszych sprzętach (grafa) czy ta gra naprawde pochłania tyle sprzętu ?? ja posiadam gf2ti i musze grać w 800600 a do tego jeszcze nie moge zmienic na 16bit :!: czy to jakaś <span style="color:red;">[ciach!]</span>lona polityka firm bo nie dosyć że ktoś ma słabszą karte to jeszcze na 16 bit nie może zmienić :!: CHCECIE GRAĆ W BHD KUPCIE SOBIE KARTE :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delta była zawsze znana z dziwnej współpracy z akceleratorami. Więc chłopaki z Novy chyba się niczego nie nauczyli przez te lata. U mnie śmiga na 1024 a grafa i tak jest lipna pograj lepiej w Army Ops :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na sprzęcie jak w podpisie też nie hula jakbym chciał... detale mocno obcięte... i to tylko w 800x600 a w 1024x768 to w low detalach przycina.... Dziwne... Splinter Cell działa o niebo lepiej. Co prawda przez procek nie wykorzystuje możliwości grafiki bo w 1024 i 800 tyle samo fps :wink: Może zainstaluję Catalysty 3.2 bo teraz lecę na sterach od Herca 3.1 ktore wedlug mnie sa lepsze niz oryginalne od ATI przynajmniej w obsłudze wyjścia TV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...