Skocz do zawartości
Kamilek

Kadra Na Mistrzostwa Świata

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Luk3

Dudek pewnie nie jedzie bo tak podskakiwał że na kubek* sie nie mieścił :lol2: :lol2: :lol2: byłoby przynajmniej wesoło a tak :mur:

 

* tym co nie jarzą o co chodzi: chodzi o poprzednie miszczostfa,

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Boruc gra w o wiele słabszej lidze niz Dudek czy Kuszczak - dlatego dla mnie skład bramkarzy powinnien wyglądać tak (w kolejnosci od podstawowego do tego 3`go

1)kuszczak

2)boruc

3)dudek

heh to Dudek gdzieś gra?

Sorry ale porównywanie piłkarza który zagrał we wszystkich meczach sezonu z zawodnikiem który zagrał w +/- 5 meczach i jest w klubie absolutnym numerem 2 jest troche nie na miejscu.

Dużo osób zarzucało Borucowi, że miał kilka głupich błędów w swoich występach - zgoda - ale panowie (tudzież panie :P) nie zapominajmy, że Boruc w przeciwieństwie do Dudka grał.

Wydaje mi się że jeśli Boruc będzie porządnie pracował na zgrupowaniu to zasługuje na miano nr 1 - jeśli nie to Kuszczak.

Nie widzę sensu żeby brać Dudka na ławe - on ma już chyba 33 lata - dajmy szanse młodym na obycie się z wielką imprezą - niech wiedzą, że jeśli ciężko pracują to mogą liczyć na powołanie...

 

Podobna sytuacja z atakiem - szkoda Franka - tu się zgodze - ale trzeba spojrzeć na to obiektywnie - chłopak od pół roku nie strzelił bramki - w eliminacjach to był inny piłkarz - była forma - bramki - za zasługi powoływał Engel i wiadomo jak to się skończyło. Niedzielan według mnie nie zasługiwał na powołanie, Sagan marnuje wbrew opiniom, które tu czytam więcej sytuacji niż Brożek - choć to trudno sobie czasem wyobrazić ;)

Dobrze, że i w tej formacji mamy powiew świeżości - możemy być pewni że gracz Wisły będzie gryzł trawę na MŚ jeśli tylko dostanie szanse - typowy młody wilk - jestem jak najbardziej za! Nasza reprezentacja będzie jeszcze miała z niego pożytek, więc warto w niego "zainwestować".

Żurawski - tu żadnych wątpliwości być nie może

Jeleń - IMO zasłużył na powołanie - dużo walczy, szuka piłki, ma tzw "ciąg na bramkę" - szybki i silny, może się przydać

Rasiak - heh wiadomo ;)

 

Wybór obrońców w miare popieram - warto dać szanse "nowym"

 

W pomocy nie mogę - NIE MOGĘ - pogodzić się z powołaniem Mili!!!! :mur: nie wiem może nie jestem obiektywny w odniesieniu do tego zawodnika bo denerwuje mnie nawet jego wygląd ale jest to gracz, który może i jest ambitny ale nic z tego nie wynika na boisku - mnóstwo strat, niecelnych podań i zero - totalne 0 - KONDYCJI. Nie wiem czym się kierował Janas zabierając go na MŚ - według mnie mógł wziac kogoś młodego kto grał cały sezon - może Burkhart? nie wiiem... brać zawodnika, który nie łapie się w składzie przeciętnej Austrii Wiedeń od ładnych "paaaru" miesięcy. Mam nadzieję że na MŚ nie zagra ani minuty. Szkoda tego miejsca - należało się innym, młodszym, lepszym....

Kosowski swoją drogą też nie dokońca zasługiwał IMO na powołanie - 0 gry w obronie - czasem coś strzeli i bywa szybki - innych ewentualnych plusów nie dostrzegam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Rym w 5 sekund @ Antar1us

 

Nasza kadra juz do Niemiec jedzie

Autosanem ich pan Edek szybko tam zawiezie

Byle z grupy wyszli smialo, byle tylko rade dali

Jesli tylko tuz przed meczem Janas nie nawali

 

Kogo on w ta kadre wrzucil, kogo tam zabiera?

Niech go wezmie, niech go zlapie, nie jedna cholera

I nie dwie, nie trzy, nie cztery, niech ich tuzin bedzie

Janas elo szkoleniowiec - jak kwoka na grzedzie

 

Leccy i tak slodcy nasi kadrowicze

Byle zaden z nich nie sprzedal meczu za dziewice

Juz nie dzien, tylko minuty od mundialu dziela

Janas, reszta chlopa, siedza i pierdziela

 

Koniec farsy nieslychany, na meczu Kaczynski

Giertych, Lepper, Marcinkiewicz i Wojciech Jasnisnki

Na mundialu chlopcy nasi, jak wszechmocny rzad

Gadac kazdy tu potrafi, do roboty - won!

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mila to chyba drugi ulubieniec naszego janaska :-) nie wiem jak on sie znalazl w skladzie.

Kilku zawodnikow w kadrze to pomylka jednak dobrze ze janas nie bal sie wywalic graczy ktorzy doprowadzili nas do mś i wstawil nowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mila to chyba drugi ulubieniec naszego janaska :-) nie wiem jak on sie znalazl w skladzie.

Kilku zawodnikow w kadrze to pomylka jednak dobrze ze janas nie bal sie wywalic graczy ktorzy doprowadzili nas do mś i wstawil nowych

Z Rasiakem do spułki... Brak Franka, Dudka, Kłosa i innych-kto by pomyślał 8 miechów temu. Szkoda trochę zawodników-Dudek nie grał za dużo ale na dzień dzisiajszy była by to mocna konkurencja sla Boruca który jak narazie popełnia błędy w Celticku, Kłos w Wiśle grał ale słabo-tak samo w kadrze, Franek grał a że goli nie strzelał to inna sprawa-porównanie z Milą. Może coś z tego wyjdzie.... A Gizy to który mecz w kadrze? Gancarczyk to jeszcze rozumiem-jakoś sie prezentował. Trochę pomieszana ta nasza 23 na mundial. POZDRO!!!

P.S: Jeżeli Janas osiągnie jakiś wynik na mundialu-wyjdzie z grupy-conajmniej to nikt nie będzie pamiętał kogo zabrał a kogo nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janas ma po części krytą dupe... wyjdzie nawet tym składem z grupy bo z takiej grupy wyjść powinna każda jedenastka której zawodnicy choć 3 razy kopneli w piłke w życiu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janas ma po części krytą dupe... wyjdzie nawet tym składem z grupy bo z takiej grupy wyjść powinna każda jedenastka której zawodnicy choć 3 razy kopneli w piłke w życiu ;]

To samo mialo byc 4 lata temu i jak wyszlo wszyscy wiemy :lol:

 

Co do skladu naszych kopaczy:

Mila, Lewandowski, Radomski, Giza, Gancarczyk, Rasiak nie mam pojecia co robia w skladzie.

 

A najbardziej brakuje mi Blaszczykowskiego, ewentualnie Burkharda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Zaraz, zaraz :lol: Rasiak strzela ladne bramki w lidze, tylko na tych powtorkach w necie wyglada, jakby go ktos z drewna wystrugal :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srednia wieku naszej kadry:

BRAMKARZE: 23,66

OBRONCY: 27,85

POMOCNICY: 27,77

NAPASTNICY:26,25

OGOLEM: 27 lat

 

Młodziutka kadra.Janas widze tymi MS przygotowuje już piłkarzy do Eliminacji ME 2008 tylko kto mu powiedział ze będzie jeszcze trenerem po MS ?? :)

 

WYPOWIEDŹ DUDKA:

Nie będę niczego komentował na gorąco, bo muszę ochłonąć. Cały czas mi się wydaje, że to żart, że jest prima aprilis" - tak wybór selekcjonera drużyny narodowej skomentował na łamach „Rzeczpospolitej” Jerzy Dudek.

 

- Napisałem trenerowi Janasowi esemesa. Chcę, żeby wiedział, jak jest mi przykro, że o jego decyzji dowiedziałem się z telewizji, a nie od niego samego - dodał nasz bramkarz.

Więcej w "Rzeczpospolitej"

 

W sumie to troche mi się go żal zrobiło.Troche go Janas w chu.a zrobił bo po co go cały czas powowywał ??Dudek w miare przeciez bronił więc Janas juz pewnie wczesniej wiedział ze go nei wezmie.

Edytowane przez Kamilek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To , że nie jedzie Dudek to dobrze w końcu brać bramkarza który przez cały sezon zagrał raptem 3 mecze to byłoby nieporozumienie , Kuszczak i Boruc w pełni zasługiwali na to miejsce co do 3 bramkarza no cóż i tak nie zagra na 100% więc niech będzie już ten młody Fabiański może nabierze doświadczenia bo co by nie mówić to może być nasza przyszłość.

 

Obrona też niezły wybór tyle , że jednak brak Kłosa może się nam odbić czkawką , bardzo doświadczony zawodnik , w przypadku kontuzji Bąka/ Jopa mógłby spokojnie kierować obroną reprezentacji , pozatym bardzo bramkostrzelny jak na środkowego obrońcę.

Dudka to dla mnie nieporozumienie dla mnie za bardzo himeryczny i popełnia za dużo głupich błędów.

 

Pomoc na lepszą nas w tym momencie nie stać , ale za co powołanie dostał Mila to nie mam pojęcia jest słaby , a to , że walczy no cóż to mu się ceni , ale jużbyło paru 4 lata temu którzy za waleczność dostali szansę i jak to się skończyło ...

 

Atak dla mnie katastrofa jak Żuraw się cofnie to nie ma kto strzelać bramek , Jeleń jak najbardziej ale na skrzydło , Brożek uff nie mam pojęcia za co bo sezon miał średni są lepsi vide Saganowski/Niedzielan i bardziej doświadczeni. Brak Frankowskiego może i bramek nie strzela , ale nadal wymusza faule oraz asystuje powinien być na mistrzostwach może nie w pierwszym składzie , ale być powinien.

 

Rasiak totalne nieporozumienie to , że strzelił 2 gole kelnerom wybaczcie 2 mecze wcześniej Sosin też strzelił , a Rasiak zero szybkości , zwrotności , startu do piłki , pół meczu tyłem do bramki totalne nieporozumienie zresztą zobaczycie już w pierwszym meczu bo na 100% będzie Drewniald ow pierwszym składzie jak go będą objeżdżać wszyscy obrońcy Ekwadoru , nastepny mecz Niemcy ostra piłka dużo przepychanek w polu karnym Rasiu będzie tylko tłem dla świetnie grających głową Niemców z takimi zespłami potrzeba szybkiego napastnika wybiegającego do prostopadłych piłek tym bardziej , że Żurawski będzie cofał troche na środek żeby coś rozegrać a nasz kłoda do żadnej szybkiej piłki nie dobiegnie. Zresztą najlepszy przykład mecze z Anglikami piłka podobna do Niemieckiem gdzie był Rasiak ?? Pomagał Anglikom rozbijać ataki Polakówpodobnie będzie i w Niemczech.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Luk3

, Kuszczak i Boruc w pełni zasługiwali na to miejsce co

boruCa widziałem raz jak nabił napastnikowi piłke na głowe i ta wpadła do bramki SORY tomaszewski w swojej obecnej formie by sobie lepiej poradził :lol2: Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Mac4

Co do skladu naszych kopaczy:

Mila, Lewandowski, Radomski, Giza, Gancarczyk, Rasiak nie mam pojecia co robia w skladzie.

 

A najbardziej brakuje mi Blaszczykowskiego, ewentualnie Burkharda.

Mila? Tu masz racje, on rzadko ogląda mecze swojej drużyny z perspektywy boiska... ;)

Lewandowski? Może dlatego że regularnie gra w drużynie mistrza Ukrainy?

Radomski? Może dlatego że jest podstawowym pomocnikiem Austrii Wiedeń i zbiera tam bardzo dobre recenzje?

Giza? Tutaj nie wiem co mam napisać... ;]

Gancarczyk? Bo mamy problem z lewą obroną, a w 2 meczach pokazał się z dobrej strony więc mnie to nie dziwi. :)

Rasiak? Może dlatego że regularnie trafiał bramki, czy to w klubie, czy to w reprezetacji. Nie wiem w ogóle dlaczego wy go tak jedziecie. Ten gość naprawde potrafi grać w piłke i strzela sporo bramek, np. ostatni mecz naszej reprezentacji...

 

Co do Burkharda, to nie dziwię się, Janas z resztą powiedział, że przeplata on dobre występy z gorszymi, a Błaszczykowskiego nie ma... bo chodzi z głową w chmurach... lol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boruCa widziałem raz jak nabił napastnikowi piłke na głowe i ta wpadła do bramki SORY tomaszewski w swojej obecnej formie by sobie lepiej poradził :lol2:

A ja widzialem Boruca wiele razy i przewaznie byl jednym z lepszych zawodnikow Celtiku. Zreszta kazdemu bramkarzowi przydazaja sie wpadki (Dudek cos o tym wie ;)).

Imo kwestia niepowolania Dudka nie jest czyms zaskakujacym i osobiscie sie ciesze ;). Natomiast powolanie Mili jest nieporozumieniem i wiekszosc ma takie samo zdanie ;).

Szkoda, ze Franek nie jedzie. Smuda powiedzial, ze Frankowskiego wzialby nawet gdyby byl w gipsie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Luk3

A ja widzialem Boruca wiele razy i przewaznie byl jednym z lepszych zawodnikow Celtiku. Zreszta kazdemu bramkarzowi przydazaja sie wpadki (Dudek cos o tym wie ;)).

tylko że bramkarz jest od tego żeby nie mieć słabszych dni to nie jest napastnik, on ma być filarem drużyny boją sygnałowa do której się mozna odwołać a skoro boruc takim czymś nie jest to równie dobrze mógłby być dudek ale mogę się założyć że nie pasował na kubek skubaniec . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk3 rotfl

dudek to dopiero bylaby podpora 5 razy zagral w tym sezonie mmmm,

zreszta nie wiem co ty chcesz od jego gry ;o na ta chwile jest to najlepszy bramkarz i nie ma co gadac.... a ze dudek odchodzi w zapomnienie.... coz trzeba sie pogodzic ;o

kurde franka tez mi szkoda ;/ bo w koncu zacznie strzelac bramki (mam nadzieje ;) ) a mila to jest stracone miejsce wiec franek za niego sie lapie [;

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numery graczy reprezentacji Polski:

 

bramkarze:

 

1. Artur Boruc

12. Tomasz Kuszczak

22. Łukasz Fabiański

 

obrońcy:

 

2. Mariusz Jop

3. Seweryn Gancarczyk

4. Marcin Baszczyński

6. Jacek Bąk

14. Michał Żewłakow

17. Dariusz Dudka

18. Mariusz Lewandowski

 

pomocnicy:

 

5. Kamil Kosowski

7. Radosław Sobolewski

8. Jacek Krzynówek

10. Mirosław Szymkowiak

13. Sebastian Mila

15. Euzebiusz Smolarek

16. Arkadiusz Radomski

19. Damian Gorawski

20. Piotr Giza

 

napastnicy:

 

9. Maciej Żurawski

11. Grzegorz Rasiak

21. Ireneusz Jeleń

23. Paweł Brożek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Dołączona grafika

 

 

 

I kto mu podskoczy? :lol:

 

a wiecie z kim Polska drużyna spotka się w II rundzie Mistrzostw Świata?

 

.

.

.

.

.

 

z kibicami na Okęciu

Wypluj to, zeby sie nie stalo czasem... ;>

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz Rasiak w różnych krajach [nonsensopedia]

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Szwecja - Drewnilson

Rosja - Drewniczyn

Hiszpania - Drewientes

Meksyk - Drewnialez

Chorwacja - Drewnicz

Bułgaria - Drewnov

Czechy - Drewko

Azerbejdżan - Drewnoładze

Gruzja - Drevieneszwili

Łotwa - Drewnolus

Francja - Drewouin

Szkocja - MacDrewno

Grecja - Drewnopulos

Holandia - Van der Drwaal

Włochy - Drewnini

Nigeria - Quoda-Quoda

Brazylia- Drewninho, Rasialdinho, Rasialdo, Drewnaldinho, Drwalninho

Dania - Drzewsen

Anglia - Woodman

Finlandia - Drewnianen

Korea - Kiy-Pal Drong

Niemcy - Drewnenbauer

Afganistan - Mohamad Drewnul

Paragwaj - Boazerio

Portugalia - Jao Drewniao

Białoruś - Drewienko

Rumunia - Drewnescu

Austria - Drewenberger

Urugwaj - de los Drewnos

Turcja - Drewnürk

Kolumbia - Drewinguez

Kamerun - Drewno'o

Litwa - Drewniauskas, Drevinćilius, Drevnilius

Arabia Saudyjska - Al-Drewneri

Norwegia - Drągjaer

Serbia i Czarnogóra - Drewnović

Boliwia - Drewnillo

Węgry - Farönk

Armenia - Drewnijan

Słowenia - Dźevnović

Irlandia - O'Drewnor

Chiny - Drewno Tne-tung

Sri Lanka - Drewnasiri Stayaka

Jordania - Drewnullah

Izrael - Drewienblaum

USA - Mc'Drewniak Bush

Grenlandia - Drewnoqoq

Kazachastan - Drewnałdajev

Indie - Sri Drewbaba

Czeczenia - Drewnałbajev

Edytowane przez o-skar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obyś nie miał racji

Oj żebyś nie miał. Jaka ta nasza kadra jest każdy widzi-czyta ale każdy głęboko(albo płytko :-)) w sercu życzy naszym kopaczom chociaż awansu do drugiej rundy. To wybór Janasa-pierwszego myśliwego RP ;-). My mysimy zaakceptować albo sie wnerwić. Janas va banque jak pisze dzis PS(tak sobie myślę kto jest najmłodszym czytelnikiem PS-ja już go mam od ponad 3 lat i ponad 350 numerów się nazbierało. A mam sobie 15 na karku). POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uśmiałem się :] (jak się robi ten " spoiler " ???? )

 

Co do reprezentacji to mam mieszane uczucia co do dwóch myślę że najwiekszych zaskoczeń, z tym że nie wiem sam co mnie boli bardziej...

 

1) Dudek - faktycznie nie gra, co nie znaczy że i tak nie jest w wysokiej formie.

Udowodnił że przerwa w grze zrobiłą mu bardzo dobrze w finale LM.

Zaskoczniem

 

2) Franek - Janas zawdzięcza temu piłkarzowi wszystko co do tej pory osiągną z reprezentacją...

Dał bym sobie palca obciąć że na mundialu był by pierwszą osobą która zdobyła by gola dla polskiej reprezentacji...

 

Teraz moje typy, zaskocznia na "NIE":

 

Rasiak - nie mogę się oprzeć wrażeniu że ten facet używa głowy tylko i wyłącznie przy dośrodkowaniach, usiłując oddać strzał.

Przy swoim wzroście przy okazji jest MEGA NIESKUTECZNY w pojedynkach "powietrznych" o tych ziemnych nie wspominając...

 

Mila - tej "nominacji" nie rozumiem najbardziej... Zawodnik mierny w lidze AUSTRYJACKIEJ jedzie na mundial. (I tez nie grający regularnie)

Ten osobnik nie wnosi do drużyny, jak dla mnie kompletnie nic, zero, null.

 

Już chyba Rasiak gra lepiej...

 

Co do pozostałych piłkarzy to dobrze że jedzie "młodzież".

Osobiscie bardzo licze na Smolarka, Krzynówka, Jelenia oraz Brożka i zyczę im jakiegoś SUPER kontraktu po mistzrostwach jeżeli zagrają na miarę swojego talentu.

 

Co do Żurawia to jemu nic nie życze bo to i tak góru :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie zaskoczyły te powołania - jedne bardziej ,inne mniej.

Oczywiście strasznie żal mi Dudka i Franka. Ja rozumiem , że Franek obecnie ma potężny kryzys formy, ale czy to powód by rezygnować z walorów jakich nie ma chyba żaden reprezentant Polski - mówię o umiejętności znalezienia się w sytuacji bramkowej oraz "czytania gry". Po drugie czy Janas zapomniał ile lat Frankowski grał razem z Żurawskim "w jednej linii"? Tego sie nie powinno pominąć. Jak ktoś gra z kims długo, to nie ma bata by nie znał upodobań i zachowań partnera. Moim zdaniem to wielki błąd. Malkontenci narzekający na formę "łowcy bramek" chyba wyrzucili z pamięci te czasem przepiękne dwójkowe zagrania reprezentacyjne Żurawia z Frankiem. Jak mówię, zgrania nie zastąpi nawet najlepsza forma.... A tego raczej domniemany partner Zurawia czyli Rasiak zapewnic nie może.

Co do Dudka - ten chłopak ma po prostu niesamowitego pecha. Trzeba przyznac jasno - mistrzostwa "załatwił" mu Benitez faworyzując swojego rodaka Reinę.To całe paplanie, ze ceni Dudka mógł sobie darować i pozwolic mu odejść do Benfiki, jak ta była chętna do jego kupna.A tak siedział na ławie , popadając we frustrację , kiedy z każdym kolejnym meczem Liverpoolu powiększała sie jego liczba "minut bez gry". Siłą rzeczy zrozumiałe jest zachowanie Janasa i w konsekwencji taka ,a nie inna decyzja. Idąc jednakże tym tropem, można zapytać dlaczego w takim razie w kadrze jest Mila, Kosowski i Krzynówek, którzy nie dość , ze grali w tym sezonie "ogony", to jeszcze prezentują godna pożałowania formę... A jeśli ktoś narzeka na to, ze brak gry Dudka w klubie wpłynął na jego formę, moze sobie tak przypomni, ze nawet bez "ogrania" Jurek zaliczył bardzo dobre występy rozegranych meczach reprezentacji.

Zupełnie nie rozumiem tego piep...., ze Fabiański i Kuszczak jadą na mistrzostwa "nabrac doświadczenia". Jakiego k.... doświadczenia? W siedzeniu na ławie? Podawaniu piłek? Przecież jasne jest, ze nie zagrają ani minuty, bo prawopodobieństwo kontuzji Boruca jest bliskie zeru. Moim zdaniem, Dudek miał po Korei sporo do udowodnienia i na ten mundial sie bardzo napalił. Na tyle by nie zawieść....

Do linii obrony nie mam zastrzeżeń. To, ze Kłos nie jedzie jest mi obojetne, bo raczej mocno przeciętny z niego obrońca. Troszku dziwna sprawa jesli chodzi o Rząsę. Grał bez rewelacji, ale poprawnie i chyba z obrońców najbardziej ofensywnie, co przy dzisiejszych standardach jest zaletą. Widać Janas tego nie czuje, albo po prostu na siłę szuka "rewelacji" w postaci Gancarczyka, by potem powiedzieć "Ja go odkryłem!". Zobaczymy po mundialu, bo na szczeście Rząsa nie jest niezastąpiony...

O pomocy można by wiele mówić. W sumie można było się spodziewać tych powołań - innych graczy nie mamy. Mila zatrzymał sie w rozwoju na poziomie Groclinu, Kosowski grac jedynie umie przy linii i nie zna słowa "obrona i cofnięcie się", Giza?Kto to jest Giza? Bardzo za to mnie cieszy powołanie Gorawskiego - ten chłopak ma ogromny talent, ale te przeklete kontuzje...

Atak - Żuraw, Jeleń ok. Brożek, Rasialdo - taaaaaa..... Brozek co by o nim nie mówić jest napastnikiem przeciętnym. Nie zły, ale tez nie cudowny. Takie sobie 6/10. Dla mnie zupełnie niezrozumiały wybór. O Rasiaku mówić nie będę, bo jest to gracz po prostu mierny. Gdyby nie miał tego wzrostu nikt, by za nim się nie spojrzał. Technika - "lufa", szybkość - "lufa", przegląd pola - "pała". Jeśli Janas tak bardzo chwali jego grę głową i umiejętnośc gry w polu karnym to ja pytam - ile bramek strzelił Rasiak podczas gry w Tottenham Hotspur w Premiership? ZERO. Czemu? Bo tam trafił na prawdziwych obrońców, wyjadaczy i kilerów pola karnego, robiących z tak bezbarwnych napastników maślankę. W meczu z Anglia było to widać po raz kolejny i to samo zobaczymy w meczu z Niemcami. Niestety,ale tu Łukasz Sosin byłby lepszych, choc też nie idealnm rozwiązaniem...

Edytowane przez Hanu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniala mi sie wypowiedz Skorzy o Dudku sprzed kilku tygodni. Powiedzial wtedy, ze Jurek ma male szanse na wyjazd na MS. Wiec jak sie okazuje juz wczesniej bylo planowane takie posuniecie. Janas czesto powtarzal, ze zawodnicy ktorzy nie graja w klubach nie znajda sie w kadrze na MS. Rozumiem wiec decyzje o nie powolaniu Dudka lecz nie rozumiem dlaczego Mila jest w kadrze. Przeciez on prawie w ogole nie gral w klubie, a w meczach reprezentacji nie zachwycal. Jak byc konsekwentym to do konca, a nie kierowac sie "wybiorcza" konsekwencja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...