Skocz do zawartości
Kamilek

Kadra Na Mistrzostwa Świata

Rekomendowane odpowiedzi

W pomocy nie mogę - NIE MOGĘ - pogodzić się z powołaniem Mili!!!! :mur: nie wiem może nie jestem obiektywny w odniesieniu do tego zawodnika bo denerwuje mnie nawet jego wygląd ale jest to gracz, który może i jest ambitny ale nic z tego nie wynika na boisku - mnóstwo strat, niecelnych podań i zero - totalne 0 - KONDYCJI. Nie wiem czym się kierował Janas zabierając go na MŚ - według mnie mógł wziac kogoś młodego kto grał cały sezon - może Burkhart?

:lol2:

Burkharda? Tego chuderlaka, bez kondychy, co gra 60 min, bo sił mu nie starcza. Sorry, imo no way.

 

To samo mialo byc 4 lata temu i jak wyszlo wszyscy wiemy :lol:

 

Co do skladu naszych kopaczy:

Mila, Lewandowski, Radomski, Giza, Gancarczyk, Rasiak nie mam pojecia co robia w skladzie.

 

A najbardziej brakuje mi Blaszczykowskiego, ewentualnie Burkharda.

Co wy tak z tym Burkhardem? Wykupiła go Legia za grubą kasę, gościu wogóle nie wart tych pieniędzy jest. Jak widzę go w akcji to jakbym widział Milę. To samo drewno.

 

Skład mamy jaki mamy, "Janosik" poeksperymentował. Czy dobrze? Ma swoją koncepcję trener... Dość dziwną zresztą. Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie. Trochę szkoda, że Piechny nie powołał.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<SETH^> upload ten dedykuje Janasowi ktory bardzo slusznie wydymal dudka

<SETH^> TPSA ma miekko w gaciach hehe - pelno reklam z idolem mundialu ktory na mundial nie jedzie

<SETH^> posiedzi w domu i pogada z krystyna z gazowni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak usłyszałem tą kadrę to myślałem, że mnie coś strzeli. Zgadzam się z tym, że dobrze, że nie pojechali Dudek , Kłos i Frankowski, ale Janas powinien znależć jakichś innych zastępców na te miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ważne, że gra Brożek

Jakoś mam w nim pewna nadzieje [;

A mi się wydaje, ze wejdzie tylko i wyłącznie, gdy losy meczu będą przesądzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie Dudka to jak najbardziej zgodze sie z Janasem. Nie potrzebujemy juz starych dziadow co jada tylko na takiej reputacji, ze udalo mu sie pare karnych obronic w finale LM. Poza tym Polska bramkarzami stoi, wiec kto by nie gral to i tak bedzie dobrze, a warto dac szanse mlodszym. Owszem, Boruc troche "pajacuje", ale jak dla mnie to zawsze bardziej przyszlosciowy zawodnik, niz taki Dudek, przed ktorym przyszlosci nie ma juz przeciez zadnej, niech lepiej sobie juz siedzi na tej lawce w Liverpoolu (bo widac, ze mu sie tam podoba, kaska splywa wiec jest OK :) )i dzwoni do Krystyny z gazowni... :D

 

Odnosnie Frankowskiego to ja bym go jednak zabral na MŚ, bo to zawsze taki cwaniak w polu karnym i zawsze potrafi sie znalezc tam gdzie trzeba (chociaz ostatnio nie :-P ) Jak dla mnie to on sam sobie jest winny przechodzac do tego wolverhampton, gdyby gral dalej w Elche to na bank by pojechal, chociaz faktem jest, ze Janas za nim nie przepada...

 

Odnosnie Mili, to wg mnie dobrze, ze jedzie. Zawsze mlody zawodnik, moze sie ogrywac, niech tylko potem odejdzie z tej pie...przonej Austrii, chociazby z powrotem do PL. Jak dla mnie to u niego glownym problemem jest psychika, facet powinien sie wziac w garsc, ale to nie zmienia faktu, ze jeszcze moze pokazac na co go stac...

 

Odnosnie Rasiaka to fakt, ze za nim jak wiekszosc ludzi nie przepadam, fakt, ze jest pupilkiem Janasa ale bym go nie przekreslal, zoba3my, moze cos ciekawego pokaze, jak nie to po MŚ moze sie zegnac z kadra bo i z Janasem wtedy sie PZPN pozegna... :-P

 

Kłosa nie ma = to dobrze, jak dla mnie to zaden zawodnik...

 

Odnosnie innych "rewelacji" Janasa to nie sa jakies kontrowersyjne jak dla mnie...

 

PS

 

Szkoda, ze nie powolal zadnego Brazylijczyka z mojej Pogoni... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu, gadu o polskiej kadrze, a zobaczcie jakie gwiazdy nie pojada na MS.

Walter Samuel, Javier Zanetti, Juan Sebastian Veron, Antonio Cassano, Ludovic Giuly, Edgar Davids, Clarence Seedorf, Roy Makaay, Kevin Kuranyi, Fernando Morientes, Klaas Jan Huntelaar, Robert Pires, Martin Demichelis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beda nowe gwiazdy po mundialu...

 

AHA

 

Wczoraj gralem w FIFA World Cup na kompie i sporo bramek strzelal wlasnie Rasiak, wiec moze to znak :D

 

Nie mowiac juz o Magic'u, ktory w meczu z Brazylia strzelil 7 bramek...

 

No i nie zapominajmy ze w ataku spokojnie moze grac Smolarek, wiec zawsze moze byc napad: Zurawski - Smolarek...

Edytowane przez wozaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beda nowe gwiazdy po mundialu...

Ano zawsze mundial kreuje nowe gwiazdy. Moze ktos z naszych sie wypromuje :).

 

Z poprzedniego mojego postu wynika, ze nie tylko Janas podejmuje kontrowersyjne decyzje :). Oby tylko wynik osiagniety na MS obronil zasadnosc tego wyboru. Za miesiac sie przekonamy kto mial racje - Janosik czy 20mln selekcjonerow siedzacych przed TV :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Odnosnie Mili, to wg mnie dobrze, ze jedzie. Zawsze mlody zawodnik, moze sie ogrywac, niech tylko potem odejdzie z tej pie...przonej Austrii, chociazby z powrotem do PL. Jak dla mnie to u niego glownym problemem jest psychika, facet powinien sie wziac w garsc, ale to nie zmienia faktu, ze jeszcze moze pokazac na co go stac...

Mila młody i przyszłościowy?? :blink: :mur: on ma 24 lata co dla piłkarza wcale tak mało nie jest... doświadczenie to on zbierał jak grał z Groclinie a skoro wyjechał to znaczy, że czuł sie na siłach (co za szkoda, że sie pomylił :lol: ). Jak dla mnie to tak jak do niedawna Beckham w Anglii czyli tylko rzuty wolne (teraz sie troche ogarnął)

 

My tu gadu, gadu o polskiej kadrze, a zobaczcie jakie gwiazdy nie pojada na MS.

Walter Samuel, Javier Zanetti, Juan Sebastian Veron, Antonio Cassano, Ludovic Giuly, Edgar Davids, Clarence Seedorf, Roy Makaay, Kevin Kuranyi, Fernando Morientes, Klaas Jan Huntelaar, Robert Pires, Martin Demichelis.

oprócz Morientesa, Giuly'ego i Makaay'a reszta sie nadaje jak Rasiak u nas tylko że w ich reprezentacjach pomyśleli troche nad wyborem... połowa z nich gra beznadzieje a druga połowa odcina tylko kupony od "sławy" :lol:

 

No i nie zapominajmy ze w ataku spokojnie moze grac Smolarek, wiec zawsze moze byc napad: Zurawski - Smolarek...

Tak i Giza w pomocy :lol: :-|

 

A Dudek obejrzy MŚ z krystyną z gazowni, kubeczkiem Knorra i po piwku (wiadomo jakim) będzie "zdobywał uznanie" :lol:

Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przejrzalem jeszcze raz nasza kadre na MS i jedna rzecz mnie zasmucila. Najmlodszym pilkarzem powolanym na MS jest Fabianski - 21 lat. Mamy po dwoch pilkarzy z rocznika 83',82' i trzech 81'. Gdzie sa pilkarze 17-20 letni? Czy nie warto sie zastanowic dlaczego polska mlodziez praktycznie nie stnieje w "doroslej" pilce? Taki Messi, Fabregas czy Rooney udowadniaja, ze nie trzeba miec nie wiadomo jakiego bagazu doswiadczen by znakomicie radzic sobie w meczach o najwyzsza stawke. Czekam z niecierpliwoscia na to by obraz polskiej pilki noznej diametralnie sie zmienil. Na razie zauwazylem stagnacje i marazm, a poprawy tej sytuacji nie widac :cry:.

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i Giza w pomocy :lol: :-|

A co tu ma Giza do ataku Zurawski - Smolarek? Przeciez Smolarek gra nominalnie na prawej pomocy wiec zawsze mozna tam wpakowac Kosowskiego lub Jelenia, na lewej Krzynowek i mozemy grac...

Edytowane przez wozaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Przeciez Smolarek gra nominalnie na prawej pomocy wiec zawsze mozna tam wpakowac Kosowskiego lub Jelenia, na lewej Krzynowek i mozemy grac...

tak kosowski kiedyś był dobry ale nie gra -parodia piłkarza jeleń i jego "rajdy" i skuteczność nie no suuper. Prawdajest taka ze w tej kadrze jest wielu bocznych pomocników ale ŻADEN nie nadaje sie jako alternatywa dla Smolarka <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wypowiem się :D Bo krew mnie zalewa hehehe dobrze, że kumple przyniósł Wyborczą na wykład bo bym nawet nie zobaczył jaki skład jest (; ni ma czasu na spanie nawet... a więc do rzeczy wymienię tylko tych których być nie powinno w kadrze.

 

Bramkarze:

 

Fabiański, zamiast niego Dudek. 1 bramkarzem powinni być wymiennie Boruc/Kuszczak , Dudek rezerwowy z wiadomych względów.

 

Obrońcy:

 

Tu się cieszę niezmiernie że Janas poszedł po rozum do głowy i nie mamy w kadrze nareszcie "fenomenalnych" obrońców jakimi są Kłos i Rząsa!! :]] Ale powiedzcie mi co do k.. nędzy robi cały czas w kadrze Lewandowski( kryptonim Lepper ). Chłop ma 0 techniki, taki z pola wzięty byle tylko kopał do przodu jak ma piłkę na oślep :[[[

 

Pomocnicy:

 

Tutaj wiadomo jak zawsze Mila pupilek Janasa. Ten chłopak to jest jak trampkarz za moim blokiem w stronach rodzinnych chłopaki grają lepiej. 0 techniki, 0 czytania z gry, Nie umie kopać piłką jakby się nie wywrócił nie byłoby gola z Wyspami!! Przewraca się jak tyczka o każdego!! Jednym słowem KOMEDIA.

 

Napastnicy:

 

Bardzo dobra decyzja Janasa że nie wziął Franka. Nic nie gra od dłuższego czasu, a nie jest piłkarzem klasy Ronaldinho/Szewczenko czy inni, którzy potrafią się odrodzić w trakcie meczu. Nasi piłkarze potrzebują na to miesięcy. Tylko nasuwa się pytanie czy dobrym wyborem był Brożek ???? Ja bym wziął chyba kogoś innego. No a o Rasiaku to wszystko wiadomo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Nasz rasialdinio - :lol: Nie moge powsrzymac smiechu jak patrze na te wszystkie filmiki co smigaja po necie :lol: Jak sie przewraca - po prostu mega :lol: Ludzie, jak mozna kogos takiego zabrac do kadry i tym bardziej na miszczostwa* swiata? :lol: Przeciez on pilki nie potrafi kopnac... <_< Podaje do przeciwnika, to znaczy niechcacy, ale wiadomo o co chodzi... Mila - nie wiem co robiw kadrze, bo tak jak napisal ojejku - trampkarz... :lol: Gdyby nie zbieg okolicznosci, to by zadnej bramki w zyciu nie strzelil. Zal mi Dudka, bo powinien jechac jako 3 bramkarz zamiast Fabianskiego. Dobrze, ze Majdana nie ma :lol: Franek - on juz sie wypalil chlopak. Ogolnie mamy elo mlodziezowa kadre :lol: Zobaczymy co z tego bedzie - ja widze jeden wielki cyrek* :lol: Janas ROX :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poczatku po ogłoszeniu kadry był szok i zaskoczenie,

jak to, dudek i frankowski nie jada? w miare upływu czasu przekonałem sie jednak ze trener podjal dobra decyzje. widac ze mysli dlugofalowo, ciagle nie ustrzega sie jednak bledow bo zabral takze kilku swoich ulubiencow, nie jest do konca konsekwentny, albo nie bierze wszystkich, którzy nie graja, albo robi wyjatki.

Zagrał vabank, albo wygra i bedziemy go nosic na rekach, albo po mundialu straci posade, miejmy nadzieje ze mu sie powiedzie. Ma u mnie + za to ze przynajmniej stara sie nie powielac błedów poprzednika i wprowadza troche młodych zawodników, jak bedzie czas pokaże.

 

ps. witam wszystkich, to mój 1-szy post na tym forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

...

Witamy! Moze i cos w tym jest pozytywnego, ale sklad jest strasznie dziwny - to nie podlega zadnej dyskusji. Kilku swoich pupili, a ci pupile sie nie nadaja do kadry ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janas tak jak Smuda, Kasperczak, Wdowczyk czy Wojcik mial, ma i bedzie miec swoich ulubiencow. Najwzaniejsza sprawa teraz jest "stworzyc" z tej 23-ki optymalna 11-ke ;). Sila naszej reprezentacji moze byc tylko zgrany kolektyw bo indywidualnosci to my raczej nie mamy (no moze poza Zurawskim, Smolarkiem i Szymkowiakiem).

 

PS. Trzymam kciuki za Kuszczaka i jego transfer do MU ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, kazdy trener ma grupe 'swoich' piłkarzy,

bycmoze mili czy rasiaka nie zobaczymy nawet w zadnym meczu, a tyle o to krzyku.

gdyby bylo wiecej czasu to z tych mozna by zrobic ciekawe ustawenie w 4-3-3 :) W pomocy krzynówek, sobol i szymkowiak a w ataku jelen ze smolarkiem na skrzydłach i z żurawiem w srodku. ale to tylko taka moja fantazja :)

 

co do kuszczaka to fajnie by bylo jakby ten transfer wypalił, ale obawiam sie ze to zwykła dziennikarska kaczka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Ja w tym wypadku bylbym za ustawieniem 4-4-2... Szeroka obrona, szeroka pomoc i dobrych dwoch napastnikow na przod, zeby nie musieli sie zbyt zcesto wracac, a mielo sile na konstruktywne akcje. Jak wiadomo, naszym pupilom nie chce sie zbyt latac po boisku, wiec byloby to optymalne ustawienie 'pod zespol' ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ide o zakład że na mistrzostwach nie strzelimy żadnej bramki przy ustawieniu 4-4-2 jeżeli w napadzie będzie Żuraw i Smolarek. Przyczyna ?? bardzo prosta - NIKT IM NIE DOBRA PIŁKI... (zobaczymy jak będzie z formą Krzynówka jeszcze)

 

Co do Dudka to z perespektywy czasu może i faktycznie Janas dobrze gada że lepiej zabrać młodych "po naukę" ...

 

Frankowski - ma pecha facet bo widać że Janas go po prostu nie lubi...

Najpier musiał walczyć o miejsce w kadrze, poźniej o "1-skład", a finalnie nigdzie nie jedzie...

 

Najbardziej z tego wszystkiego drażni mnie właśnie ten MILA.

Ani to jego czas, ani miejsce.

Koleś GRZEJE ŁAWĘ w lidze AUSTRYJACKIEJ. (gdzie jak każdy wie grają same sławy i ciężko przebić się do 1 składu - buahahahah :))

 

Nie jestem przekonany czy on na mundial to się nadaje nawet do podawania piłek ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie że zamiast Fabiańskiego Janas powinien zabrać Dudka nawet jakby ten miał być trzecim bramkarzem i cały mundial przesiedział na trybunach. Mi się bardzo podoba ta decyzja Janosika bo po co Dudek nam na MŚ skoro i tak by nie zagrał a Fabiański pomimo że (przypuszczalnie) nie zagra na mundialu to przynajmniej będzie miał jedną wielką imprezę piłkarską za sobą, niech się chłopak uczy. Jest to zawodnik przyszłościowy a niestety z Dudka długo już pożytku nie będzie.

 

Co do Frankowskiego decyzja również w 100% słuszna.

 

Za zasługi to może powinny zostać jeszcze powołane Orły Górskiego ?!

 

 

 

Czytając dzisiejsze newsy i wypowiedzi naszych gwiazdorów, którzy nie jadą na mundial trace do nich cały szacunek. Dudek i Franek szczelili fochy i obrażają się teraz na cały świat a ich wypowiedzi są żałosne. Zachowują się jak małe dzieci.

 

Dudek: "Może tamtej niedzielnej nocy (Janas) działał pod wpływem jakiegoś środka odurzającego? Albo może nie był w stu procentach świadomy tego, co robi?"

 

Frankowski stwierdził nawet "Czy zagram jeszcze w kadrze? Nie sądzę" - Tej wypowiedzi komentować chyba nie trzeba - po prostu czysty profesjonalizm naszej "gwiazdeczki".

Po drugie Franek swoją inną wypowiedzią udowodnił z jakim zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodził do ostatnich meczów oraz tym że był zbyt pewny wyjazdu: "Gdyby trener mnie ostrzegł o tym, że mogę nie zabrać się na mistrzostwa, to nie zszedłbym z drobną kontuzją w czasie meczu z Wyspami Owczym". Panie Tomku nikt nie był pewny i każdy starał się udowodnić, że to on powinien jechać. Powinieneś gryźć trawę przez cały mecz i walczyć a nie przechodzić obok niego obojętnie bo przecież "i tak pojadę". Chociaż nie wiem do końca co w kadrze robi Mila ale widać po nim że chociaż mu nie wychodzi to się chłopak starał.

 

 

PS. Trochę się rozpisałem ale krew mnie zalewa czytając takie wypowiedzi naszych "profesjonalistów i gwiazd" :mur: Darzyłem ich dużym szacunkiem i podziwiałem ale od dziś są u mnie na pozycji przegranej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoba3cie, ze teraz do samych mistrzostw Dudek i spolka beda siac ferment, narzekac i gadac rozne rzeczy na Janasa, a juz po MS np "A nie mowilem..." itp. To wszystko tylko ma zly wplyw na reprezentacje, nikt inny nie wybiera tylko Janas i nalezy zaakceptowac jego wybor i pozwolic sie naszym "orlom" spokojnie przygotowywac sie do mundialu. I nie łudzmy sie, ze nawet z tymi co nie pojada ,bysmy wyszli z grupy, wiec mozna zawsze troche poeksperymentowac... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co jedzie Mila? On jak dostanie piłkę to się tylko przewraca. Moim zdaniem jedzie po to by Drewniak lepiej wypadł bo się mniej przewraca od Mili.

:lol:

 

No to mamy wyjasnienie. Sklad Janaosowy takie z doopy raczej. Nawet nie chce mi sie teraz o tym myslec :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcecie Franka w kadrze i twierdzicie , że nie zasługuje na MŚ , więc proszę wytłumaczcie czym zasłużył sobie Drewninho ?? Tym , że strzelił 2 bramki piekarzom , listonoszom i nauczycielom ?? a może tym ,że został okrzyknięty jednym z najgorszych transferów w Premiership i najgorszym transferem w historii Totenhamu , a może za to , że w eliminacjach nie strzelił żadnej bramki a grał najwięcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcecie Franka w kadrze i twierdzicie , że nie zasługuje na MŚ , więc proszę wytłumaczcie czym zasłużył sobie Drewninho ?? Tym , że strzelił 2 bramki piekarzom , listonoszom i nauczycielom ?? a może tym ,że został okrzyknięty jednym z najgorszych transferów w Premiership i najgorszym transferem w historii Totenhamu , a może za to , że w eliminacjach nie strzelił żadnej bramki a grał najwięcej.

Ile strzelil Franek bramek w 2 lidze angielskiej, a ile Rasiak?

A co do piekarzy i listonoszy to Frankowski nawet nie potrafil im strzelic bramki.

Edytowane przez towelie_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady to tylko dzięki Frankowi jedziemy na ten mundial , fakt jest w słabszej formie i mógł nie zmieścić się w kadrze na MŚ , ale skoro Drewninho się zmieścił to i dla Frankowskiego powinno być miejsce ,a Frankowski miał pecha gdyby nie kontuzja na pewno by strzelił tym kelnerom jakąś bramkę.

 

Druga sprawa Frankowski nawet jak nie strzela bramek jest bardzo przydatny swojej drużynie , dogrywa , wymusza faule , absorbuje obrońców czyli coś czego Rasiak nigdy robił nie będzie.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...