Skocz do zawartości
KvaN

Pentium D 9xx

Rekomendowane odpowiedzi

Z powodów niezależnych odemnie termin ulegnie lekkiemu przesunięciu...

no żeby nie 3 miechy - bo nikt nie będzie chciał czytać ...

pewnie góra coś zamieszała

ciężko Panowie Redaktorzy macie :D

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niezły obciach, jeszcze ze dwa przesunięcia i wogóle temat stanie sie lekko nie na topie, szkoda bo chłopaki już dawno zapomnieli o LN2 i wielu z prostej ciekawosci zaglada codziennie żeby wreszcie zobaczyć co potrafi Pentak D a tu cisza ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie co to za cudo:

PENTIUM D 3.0GHz LGA775 (930 BTX2) 2X2M/800 BOX

 

pojawilo sie w hurtowni, ale kosztuje 100pln wiecej niz zwykla 930. wnioskuje, ze jest to wersja z chlodzikiem na BTX. na stronie intela nie znalazlem nic ponad to, ze jest tez wersja BTX I. moze ktos ma jakies fotki jak to wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie co to za cudo:

PENTIUM D 3.0GHz LGA775 (930 BTX2) 2X2M/800 BOX

 

pojawilo sie w hurtowni, ale kosztuje 100pln wiecej niz zwykla 930. wnioskuje, ze jest to wersja z chlodzikiem na BTX. na stronie intela nie znalazlem nic ponad to, ze jest tez wersja BTX I. moze ktos ma jakies fotki jak to wyglada.

Tak jak mówisz - jest to wersja tzw. low profile BTX z coolerem podobnym do tego:

http://www.pc-fan.pl/product_info.php/cPat...products_id/363

Edytowane przez FLITH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest: MICROCODE UPDATION i Max CPUID Value Limit w biosie w zakładce o CPU?

1. To nie temat o mobo.

2. Użyj manuala.

3. Zmień forum, bo na tym wystarczającej liczbie osób działasz na nerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dojechać do 4.5ghz na wc - temperatury w iddle to około 37-38 stopni w stresie dojechało do 45 - 50 stopni (w zależności od temperatury pokoju) wieczorem jak wróce potestuje jeszcze - zrobie ołówek moda i pobawimy się dalej.

 

Dołączona grafika

 

pozdro

Edytowane przez olgierdo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e no co ty... wez zostaw tego proca i poszukaj jakiegos pentiumPRO :lol:

Pentium PRO?? Hmmm nie znam zbytnio tego procka <_< Nie wiem bo mi odradzano AM2 Athlona 3500 + BOX na rzecz jakiegoś dwurdzeniowego Intela :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie masz jeszcze płytki to kup Pentiuma E6300 - za ~750zł dostaniesz

Ja dopiero składam kompa który ma być do 2300 zeta ;) a poszukuje do gier ale też do pracy (Programowanie,Projekty Gospodarcze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Intel Pentium D 915, 2,8 GHz (x2), 800 FSB, 2x2MB cache LGA775

 

Opis:

Klasa produktu: Procesor; Typ procesora: Pentium D; Typ gniazda procesora: LGA775; Obsługa technologii Hyper-Threading: Nie; Częstotliwość taktowania procesora: 2,8 GHz; Częstotliwość szyny FSB: 800 MHz; Pojemność pamięci cache [L2]: 4 MB; Dodatkowe informacje: Cache: 2 x 2 MB, sprzętowa ochrona antywirusowa, Technologia Intel® Extended Memory 64, SSE3 (Streaming SIMD Extensions), 65nm; Processor's case type: FC-LGA 775; Dołączony wentylator: Tak; Gwarancja/rękojmia: Rękojmia 36 miesięcy.

 

 

 

Co Wy na to - ma juz ktoś ten procek , ja będę miał jutro a chcę wiedzieć na co moge liczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...