Skocz do zawartości
Gość

Duke Nukem Forever

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, co tak zajmującego robią twórcy, że nawet strony nie aktualizują...? Może napisali grę, zaczęli grać i tak im się spodobała, że zapomnieli o bożym świecie - zapomnieli wydać i sprzedać grę. Że o aktualizacji strony nie wspomnę... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co tak zajmującego robią twórcy, że nawet strony nie aktualizują...? Może napisali grę, zaczęli grać i tak im się spodobała, że zapomnieli o bożym świecie - zapomnieli wydać i sprzedać grę. Że o aktualizacji strony nie wspomnę... :P

sprzedają nam bajdury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem Headed to Xbox 360?

The world continues to light a candle for Duke Nukem Forever, the first-person-shooter that's been in development for more then a decade and it's been almost as long since we've seen a screen shot of it running on anything other than the original Unreal engine. Still, Duke4.net points out that 3D Realms is fishing for a new environment artist and programmer to join their team, likely to work on DNF.

 

What's curious about these postings, however, is in the job details: it lists both PC and Xbox 360. Back in the day, Take-Two Interactive revealed the smart-mouthed shooter would appear on GameCube (whoever made that decision must have been smoking some awful harsh stuff), but an appearance on Xbox 360 seems likely, considering Microsoft's development tools have close ties to PC development.

 

Will we hear about DNF in 2007? Hopefully, but there's no guarantees from the studio that's not released anything internally for years (they've collaborated on both Prey and Max Payne's development, helping keep them alive), yet continues to keep on kicking.

ciekawe :D :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a łyżka na to... że swistak zawija w złotka. Sory ale ja juz w nic nie wierze co mowią o DNF. Jak po prostu ta gra nie znajdzie sie nagle na pólkach sklepów to jej nie będzie i tyle. To juz jest jakies slepe maniactwo wierzyc w te bujdy producentów - nabijanie ludzi w butelke (zmiany enginow graficznych :lol: i inne takie). Po takim czasie produkcji, chce zeby księciunio mial opcje mycia naczyn i prania kota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GeorgeB3DR http://en.wikipedia.org/wiki/George_Broussard

ciekawe czy to rzeczywiście zdjęcie z gry :-P

 

200x125 ty ten screen pomniejszyłeś czy taki już był ? :lol: Toż to musi być wersja na komórki jakaś :lol: Nie ma co się oszukiwać gdyby gra miała faktycznie wyjść już teraz by zaczęli o niej pisać i pokazywałby się kolejne to filmiki i screeny. Większość ma nadzieję ,że 3D Realms tak specjalnie ukrywa przed światem wszelkie nowinki o tej grze by w dniu premiery wszystkich zaskoczyć ,a gra to będzie absolutny HIT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GeorgeB3DR http://en.wikipedia.org/wiki/George_Broussard

ciekawe czy to rzeczywiście zdjęcie z gry :-P

Potwierdzone przez George`a na oficjalnym forum 3D Realms.

 

I guess I'll reconfirm what I said last night. That's an in game, real-time shot of Duke standing in a random hallway. It was really done as a small teaser for a job ad on Gamasutra.com. Nothing more.

 

I'm glad some of you enjoyed it, and we'll show more later as we start to wake from our slumber and decide how best to show the game off.

http://forums.3drealms.com/vb/showpost.php...p;postcount=629

 

http://www.gamespot.com/news/6164892.html?...nukem%20forever

 

Historyczna chwila :lol:

 

Wyglada na UE 3.0;) w sumie zadna niespodzianka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z forum 3drealms:

Gamasutra today covered the Duke image that was posted at their site earlier this morning with this story. However, we wanted to offer a correction to the story that they posted. Their erroneous text:

 

Quote:

Since that time, the title has undergone numerous changes in technology, currently set on id's Doom 3 engine.

That is incorrect. The game is, and has been for quite a long time based on Unreal Technology. That is all.

 

Unreal engine jednak? hyhy.

Prawda jest taka: DNF uzywa silnika DNF2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze: mnie grafa stuka w tej grze ;] i to co dali to mi styka. Ta gra musi wyjść. Kiedyś dawno na kanle Gameone był taki gameplay movie z DNFornever i mi taka grafa (bliska nawet source engine) pasowała. Ta gra jak nie bedzie ultra zła to i tak bedzie hitem kasowym ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oł jeee mamy screena :lol: w zabujczej rozdzielczości pokazujacej cebule, a nie Duka i teraz ludzie zaczynaja wierzyc, ze on istnieje... chyba tylko na obrazkach :D mi ta gra moze zrobić tylko jednego psikusa - ukazać się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto by nie zagrał w grę, ktora byłą tworzona 10 lat? ja sam bym zagrał mimo iż tworcy tej gry dobitnie pokazują jak mistrzowsko ignorować graczy, dlatego narazie leje na te wszystkie zapowiedzi sikiem prostym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Kto by nie zagrał w grę, ktora byłą tworzona 10 lat? ja sam bym zagrał mimo iż tworcy tej gry dobitnie pokazują jak mistrzowsko ignorować graczy, dlatego narazie leje na te wszystkie zapowiedzi sikiem prostym.

Dokładnie, dobrze jest zobaczyć efekt 10 letniego op*erdalania się :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

A ja mam pewną teorię - pracujący nad grą programiści dostają kasę idą kupić za całą browary i robią wielką bibę. Jak skończy się power (czytaj browar) mówią że muszą zmienić silniczek i znowu mają na napój energetyzujący :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dajcie spokoj, pojawil sie jakis art o rozmiarach 200 x 125 a tu taka dyskusja :]

Noooo stary, nie bądź cyniczny ... Mamy tutaj pewien przełom ! :>

 

Jakby wyszło demko to chyba by ustanowiono nowe święto ;]

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby wyszło demko to chyba by ustanowiono nowe święto ;]

Żeby wyszło demko trzeba mieć grę na zaawansowanym poziomie produkcji ( czytaj : prawie skończoną ) :lol2: A święto by ustanowili po kilku screenach, tudzież po ukazaniu sie trailera :lol2: :lol2: :lol: :damage_wall: Ja nie rozumiem jednego po co oni wciskaja ludziom kit mówiąc, że pracuja nad grą :blink: Ciekawe ile osób w to wierzy :lol2: Edytowane przez 3qu!l!br!um

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia ile jest wiezy, ale na pewno sporo wierzy.

Stary, wiesz co to jest mit marketingowy? Właśnie to jest DNF - jeden z najbardziej rozpoznawalnych tytułów wsród (sic!) produktów które nota bede nie istnieją !? Budujesz świadomość kilku pokoleń graczy jednym takim mitem ... a później co rok nowy Duke! I myśę że jak DNF wyjdzie zbije kasę etc. to tak się właśnie stanie... 3D realms juz daaaawno mogło wydać DNF, każdy wydawca się na to połakomi i środków na reklamę nie będzie żyłował. Tak więc nie przesadzajmy że DUKE to niewypał, to jest w pełni uzbrojona głowica która tylko czeka na detonację ... tylko że to bomba z opóźnionym zapłonem :D :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh znowu nic, a mialem taka nadzieje zagladajac do watku :D

 

No coz, mam nadzieje, ze do 2012r sie wyrobia.

 

 

 

edit:

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2181246

 

kurcze jakis taki, monotematyczny jestem :D

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mlody, zal dupe sciska, ze niezauwazyles ironii.

Nooo "Sztary" widze że jak na 15 latka sobie ładnie dogdaujesz :lol2:

 

To co cię ściska, w to ja juz nie wnikam, ale mogę to samo odnieść do twojego posta.

 

A "swoją" ironię najwidoczniej stosujesz w sposób mało "ironiczny" i pewnie dlatego nikt jej nie zauważył :>

Nota bene ironii w twoim poście jak na ironę jest zadziwiająco mało ...

 

Ehh znowu nic, a mialem taka nadzieje zagladajac do watku :D

No coz, mam nadzieje, ze do 2012r sie wyrobia.

W 2012 zapowiedziany będzie juz sequel DNF :D

 

A tak troche z innej beczki: Co sie dzieje z Duke Nukem Source?

 

LYNKA

 

 

No i na deser - coś dla ucha - odpalcie filmik :D

 

DUKE ROCK ASS

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...