Skocz do zawartości
Gość

Duke Nukem Forever

Rekomendowane odpowiedzi

jak to wzruszajaco brzmi "Schrzaniliśmy sprawę" - popłakałem się... ze smiechu :lol: :lol: . To juz od dawna było wiadomo, fani przyparli ich pod mur więc zaczeli sypać co sie tak naprawdę dzieje. Zastanawiam sie ile sobie teraz czasu kupili na stworzenie gry, kiedy podadza na jakim endżajnie będzie "Cieciunio". Narazie wiemy ze robia dźwięk... chyba, no i ze reszta jest zawalona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prima Aprilis to jest sam fakt ,że Bruce zagrałby w takim gniocie ,a nie to że kręcą film. Gdyby go nakręcili to obsadzili by jakiegoś aktora ,który by bardziej przypominał księcia i byłby na tyle głupi by go zagrać ;)

 

Prawie każdy film na podstawię gry jaki wdziałem to gniot jakich mało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde komus przez mysl przeszlo, ze to z Brucem to moze byc prawda? :lol2:

 

przeciez napisalem, ze to zart, ale jak dla mnie bruce swietnie pasowalby do tej roli i tyle, dlateggo nie wiem czemu mnie zacytowales, ale ok, kazdy ma swoj wlasny tok myslenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to by wygladal Dolph Lundgren, podobny z wygladu i gabarytow. :]

Zgadzam się w 100%, pasowałby jeszcze taki Niemiec (nie pamiętam jego imienia) grał w Universal Soldier, Gladiatorze i w teledysku Scootera. Co do idei filmu, to jak stwierdził Devil, prawie każdy do gniot. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez napisalem, ze to zart, ale jak dla mnie bruce swietnie pasowalby do tej roli i tyle, dlateggo nie wiem czemu mnie zacytowales, ale ok, kazdy ma swoj wlasny tok myslenia ;)

Byc moze pora dnia, sprawila ze moj tok myslenia ominal niektore slowa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%, pasowałby jeszcze taki Niemiec (nie pamiętam jego imienia) grał w Universal Soldier, Gladiatorze i w teledysku Scootera. Co do idei filmu, to jak stwierdził Devil, prawie każdy do gniot. Pozdrawiam.

jesli chodzi o tego Niemca to pewnie masz na mysli Ralf'a Moeller'a ;]

 

http://www.imdb.com/name/nm0005241/

 

byczy koles ;) :E prawie 2m i duza postura

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Duke Nukem Forever już niedługo?

 

Wygląda na to, że najdłużej tworzona gra w historii ma szansę naprawdę powstać. Twórcy Duke Nukem Forever już przyzwyczaili nas do tego, że ujrzy ona światło dziennie dopiero wtedy, „kiedy będzie gotowa” (When it’s done), co wielu tłumaczyło sobie jako „nigdy”.

 

Jednak niedawno na jednym z serwisów pośrednictwa pracy pojawiła się kolejna od jakiegoś czasu oferta 3D Realms, z której wynika, że firma poszukuje programisty, który zająłby się współtworzeniem kultowego tytułu. Co dość niespotykane, znalazło się tam również miejsce na screenshot z gry, przedstawiający jednego z przeciwników, z którym będzie musiał zmierzyć się Duke. O tym, że nie jest to prerender, lecz autentyczny zrzut ekranu z działącego silnika, zapewnił rzecznik 3D Realms, George Broussard.

 

Gdybyśmy mieli się zakładać, powiedzielibyśmy, że przy odrobinie szczęścia gra ma szansę wyjść pod koniec 2008 roku. Pytani o to twórcy raczą nas jednak swoją sztandarową odpowiedzią: „When it’s done”.

 

benchmark.pl

 

 

 

Wyglada na silnik Unreala3? :)

 

Czy trzeba cytowac obrazki :?:

//Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wierze w UFO i to ze DNF jest robiony! Hrumfiel (tak nazywałem go :D) czyli Świniak wygląda bombowo. W zasadzie licze na to że będa klasyczne wypasione, pelne sekretow levele jak w D3D, nie parcie do przodu ala HL2. Duke to Duke niech sie trzyma swoich wytycznych :>

 

@SKRYTOBOJCA

 

Bankowo UE3 :>

Nastepna grafe bede kupowal pod wydajonsc wlasnie na tym silniku bo milion gier maja ochote na tym zrobic chyba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

Zrobią go pewnie jak S.T.A.L.K.E.Ra....

 

Ale zobaczymy. Puki co poszukam bo gdzieś miałem DN 3D :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu screen a'la PSP. Ja wam powiem tyle, jak narazie zrobili dźwięk i świnkę. Czekamy na jakieś fragmenty poziomów.

 

Ta dadzą screen ściany ,albo jakichś drzwi z hiper-ultra mega wypasioną teksturą o rozdzielczości PSP jak ta świnia ;) A za pół roku napiszą że już kończą tworzyć postacie i biorą się za projektowanie poziomów. A za rok że nakładają tekstury i dodają różne efekty. No może za 3-4 lata dostaniemy jakieś konkretne screeny z gameplaya ,a rok później znów zamilkną ,bo przeniosą się na silnik cry-engine 3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forever w tytule tej gry jest wlasnie najlepsza odpowiedzia na to jak dlugo przyjdzie na nia czekac....

 

przeciez to juz chyba z 10 lat zapowiadaja kolejne silniki itp....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to screeny z modu HRP do Duke Nukem 3D.

Czy czasami w DN 3D postacie nie były 2D? I maksymalna rozdzielczość nie wynosiła 640x480? :P No chyba, że ten mod wprowadzał postacie 3D i wyższe rozdziałki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy czasami w DN 3D postacie nie były 2D? I maksymalna rozdzielczość nie wynosiła 640x480? :P No chyba, że ten mod wprowadzał postacie 3D i wyższe rozdziałki...

Heh bo to jest prawdziwe Duke Nukem 3D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...