Skocz do zawartości
Gość

Duke Nukem Forever

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnich wybitnych portach z konsol nie pokładam takich nadziei w tego Duke'a czy jakąkolwiek grę. Póki nie zagram w demo lub nie obejrzę porządnego trailera wraz z recenzja gracza, a nie takich sponsorowanych przez takie firmy jak M$ czy R$. Blee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przekręcaj, nikt nic takiego nie powiedział.

 

Co spowodowało takie poruszenie wśród fanów kultowej gry? Wypowiedź Georgea Broussarda, jednego z producentów tytułu. „Rok rozpoczynamy zawzięcie i z piłą łańcuchową”. Niby nic, ale słowa te nawiązują do popularnego wśród twórców gier stwierdzenia „cutting is shipping”.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=44798 Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kryzys dopadł i Developerów. ;) No ale tak na poważne to czego się można było spodziewać jak odkładają projekt tyle lat. A nie daj Boże jakby DNF okazał się jakimś krapem. Tak jak Prey okazał się raczej średnim tytułem. Przynajmniej nie wart czekana tylu lat. No w sumie to 3D Realms nigdy nie ukończył gry Prey i wzięło się za to studio Human Head. Mimo to uważam, że 3D Realms samo się tym pogrążyło. Ciągle zmiany silnika i żadnych konkretnych prac w sprawie DN:F. EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A świstak siedzi.... Już prędzej powstałby jakiś mod na silniku Source niż ta gra. Sorry że tak lamentuje, ale pokładałem wielkie nadzieje w ten tytuł. No przynajmniej na początku, bo z rou na rok to ona malała.

 

W Duke3D grywalność była tak dobra jak w jeszcze lepszym graficznie Quake 1. Grywalnością w tamtej dekadzie to przebił go tylko DooM 2. Ileż to ja młodości straciłem na tych FPS'ach. Myślę, że nie ma co już dyskutować. Nie było, minęło. Teraz już ostatecznie EOT!

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A świstak siedzi.... Już prędzej powstałby jakiś mod na silniku Source niż ta gra. Sorry że tak lamentuje, ale pokładałem wielkie nadzieje w ten tytuł. No przynajmniej na początku, bo z rou na rok to ona malała.

(...)

a mówiłem, a mówiłem... ta gra albo pojawi się nagle, albo nigdy... ze wskazaniem na to drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha brazylijskie nowele to przy tym pikus. Zresztą nie raz już (nawet na tym forum) było pisane ze to może być zabieg marketingowy. Poza tym ta cała historia nie musi być prawdą - może chcą jeszcze większy hype zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta historia jest już żałośnie naciągana ... Pewnie illuminaci maczali w tym palce? Hmm, a może Nostradamus coś n temat DNF pisał?

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta historia jest już żałośnie naciągana ... Pewnie iluminacie maczali w tym palce? Hmm, a może Nostradamus coś n temat DNF pisał?

Illuminaci jak już coś.

Tak poważnie to można by w to uwierzyć gdyż budowanie silnej marki na "legendzie/mitach" to przecież nic nowego, być może to dalszy etap nakręcania zainteresowania wokół DNF. Nigdy czegoś takiego na rynku gier nie robiono a fakt że projekt w dalszym ciągu nikt inny nie przejął może również o czymś świadczyć.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te screeny i artworki to tylko odkopane z piachu materiały, aby pokazać, że nad czymś tam pracowano. Nawet bym się nie zdziwił gdyby w najblizszym czasie jakis gameplej wpadł na jutubke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dobrze wygląda... Ta gra wyjdzie na 100% ale kiedy - tego nikt nie wiem. Może za rok a może za 10 lat...

 

Jaki funboy movie eh. Nie doczekamy sie chyba jednak :lol:

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że ktoś znalazł sposób, żeby zmusić 3D Realms do publikacji nowych materiałów :D Rozsiano plotki o upadku tytułu i firma w ramach kontrataku zapodała filmik, co ukróciło spekulacje :>

 

//korekta by costi :P ... (Caleb) No tak :>

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo co na youtube chyba

 

http://tiny.pl/z8xt

 

Mnie sie podoba, zwlaszcza w 1:34, Duke ma wlasny niepowtarzalny charakter. Szkoda .

 

Gameplay z HUDem zawierajacym pasek EGO wskazuje na zapewne zmodyfikowany silnik UE3.0, tak wiec nie ma tragedii, dla mnie mogliby do podszlifowac i wypuscic .

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to troche glupio zabrzmi ale...

George Broussard pisze na forum w zakamuflowany sposob ze planuja zmienic miejsce siedziby firmny. Potem fakt lub plotka ze 3drealms upada. Nastepnie gigantyczny wyciek shotow i filmikow prezentujacych realny gameplay co ciekawe bardzo dobry. Klimat ksiecia zachowany. Mozna by rzec ze w kilka dni dowiedzielismy sie o samej grze wiecej niz przez 10 lat jej tworzenia :D

Na tym filmie gra nawet wydaje sie bardzo zaawansowana.

Moze to nie realne myslenia tylko wspomnienia z duke 3d podsuwaja mi ze kolejny raz chlopaki z 3d realms robia sobie jaja a ta cala szopka to jakis pseudo marketingowe zagranie przed wypuszczeniem gry ????

 

Z drugiej szanse sa mikroskopijne.

 

Ps. Jest jeszcze jedna mozliowsc. Bethesda wykupi prawa i zobaczymy Duke'a na enginie Obliviona :lol: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z HUDem zawierajacym pasek EGO wskazuje na zapewne zmodyfikowany silnik UE3.0, tak wiec nie ma tragedii, dla mnie mogliby do podszlifowac i wypuscic .

Bajera, o AA można zapomnieć :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nic specjalnego nie zobaczyłem, jeżeli TO robili przez 10 lat to no cóż jednak nie każdy powinien tworzyć gry.

Heh, Ci ktorzy tworza gry dzisiaj moga pozazdroscic sukcesu 3DRealms jesli chodzi o Duke Nukem 3D. Jest wiele tworcow ktorzy chcieliby stworzyc taka legende, tylko wlasnie prawdziwa a nie stworzona przez marketing i hype na forach internetowych. Tak wiec nie wiem do kogo kierujesz ta uwage "nie każdy powinien tworzyć gry". Kilka(nascie) blednych decyzji nie oznacza ze 3DRealms nie trzyma jakosci, oni sie poprostu najwyrazniej rozleniwili ;) Spojrz na tworcow Limbo of the Lost - oni tez tworzyli swoj tytul 10 lat i zdecydowali sie go wydac , zwroc uwage jaki hit im wyszedl ;)

 

Pokaz mi gre z 2008/2009, w ktorej zobaczyles to cos specjalnego, jestem ciekaw.

 

 

najnowsza plotka

http://www.thebitbag.com/2009/05/10/3d-rea...t-by-microsoft/

 

jesli bylaby to prawda to nie wiem czy sie smucic czy cieszyc ...

Raz ze bylaby to konsolowka, czyli do przodu i naciskamy klawisze na padzie w odpowiednim momencie.

Dwa ze Windows LIVE to ogromne nieporozumienie a napewno jesli wyjdzie wersja na PC to bedzie z tego korzystac.

Wolalbym zeby VALVE wykupilo 3DR jesli juz.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...