Skocz do zawartości
Gość

Duke Nukem Forever

Rekomendowane odpowiedzi

Wymień mi chociaż jedną gre , na której nie można włączyć AA i jest na enginie UE3 - oczywiście na kartach nvidii :wink:.

Chociażby takie Brothers In Arms ostatenie czy Legendary: The Box - w panelu mam zawsze włączone 4xAA, ale zęby nadal w tych grach były wszędobyliskie. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, Ci ktorzy tworza gry dzisiaj moga pozazdroscic sukcesu 3DRealms jesli chodzi o Duke Nukem 3D. Jest wiele tworcow ktorzy chcieliby stworzyc taka legende, tylko wlasnie prawdziwa a nie stworzona przez marketing i hype na forach internetowych. Tak wiec nie wiem do kogo kierujesz ta uwage "nie każdy powinien tworzyć gry". Kilka(nascie) blednych decyzji nie oznacza ze 3DRealms nie trzyma jakosci, oni sie poprostu najwyrazniej rozleniwili ;) Spojrz na tworcow Limbo of the Lost - oni tez tworzyli swoj tytul 10 lat i zdecydowali sie go wydac , zwroc uwage jaki hit im wyszedl ;)

 

Pokaz mi gre z 2008/2009, w ktorej zobaczyles to cos specjalnego, jestem ciekaw.

 

 

najnowsza plotka

http://www.thebitbag.com/2009/05/10/3d-rea...t-by-microsoft/

 

jesli bylaby to prawda to nie wiem czy sie smucic czy cieszyc ...

Raz ze bylaby to konsolowka, czyli do przodu i naciskamy klawisze na padzie w odpowiednim momencie.

Dwa ze Windows LIVE to ogromne nieporozumienie a napewno jesli wyjdzie wersja na PC to bedzie z tego korzystac.

Wolalbym zeby VALVE wykupilo 3DR jesli juz.

Właśnie dokładnie tak by było. Oby to była plotka... Jeszcze ex na klocka :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede zlosliwy:

Raz ze bylaby to konsolowka, czyli do przodu i naciskamy klawisze na padzie w odpowiednim momencie.

ten opis pasuje do 99% FPSow, wystarczyc "na padzie" podmienic na "na myszce" :P Ba, do TPP tez pasuje jak ulal :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede zlosliwy:

 

ten opis pasuje do 99% FPSow, wystarczyc "na padzie" podmienic na "na myszce" :P Ba, do TPP tez pasuje jak ulal :lol:

hmm

tak sie sklada ze gralem w hit Killzone 2 i tam jakos strasznie to sie rzuca w oczy ( po co sie silic na rozbudowanie map skoro trzeba sie wbic niczym klin w przeciwnikow ). Etapy to tylko i wylacznie przeciwnicy do ostrzelenia po drodze do celu, atrakcji dodatkowych absolutnie brak ( nie liczac wizualiow i kilku oskryptowanych momentow ). Jakis wlasnych pomyslych i silenia sie na oryginalnosc rowniez nie odnotowano.

 

Jesli chodzi o te 99% ... Chyba masz slaba pamiec. Ja moge wspomniec o roznosciach pokroju STRIFE, Duke Nukem 3D, SKYNET, Half Life 1/2, SIN , Tresspasser, Unreal, Deus EX, System Shock 1/2, STALKER i wiele innych. Sek w tym zeby nie bylo przez 16 map oklepany schemat "do przodu i czyscimy teren, drzwi , nacisnac guzik i przejsc przez drzwi, do przodu ... " . Jesli beda robic na konsole DNF na termin, a nie na jakosc, to moze z tego wyjsc wlasnie taki przecier z FPP w ktory poprostu przeleci sie jeden raz i nie bedzie sie chcialo do tego wracac. Diabel tkwi w szczegolach, a nie w czystym rzemieslniczym wykonaniu.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tej plotki to jest w niej też taka cześć

He thinks that Microsoft bought 3D Realms and that they are working on Duke Nukem Forever as an exclusive Xbox 360 title to be published by Take Two.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobrazcie sobie taki scenariusz.

 

3D Realms widzi ze po 10 latach produkcji tylko najwieksi optymisci wyczekuja na DNF, wiec nawet jesliby go wydali spotkalby sie z sceptycznym podejsciem. Dlatego wpada na genialny pomysl: pozoruje rzekome zamkniecie studia , a w rzeczywistosci dokonuje sie fuzja z inna firma developerska, ale o tym drugim fakcie nikogo nie informuje. Do siecie niby wyciekaja obrazki z gry oraz filmy, wszyscy zaczynaja przyznawac ze jednak szkoda ze DNF sie nie ukaze, robi sie jeden wielki medialny szum. Pod wplywem wypuszczania kolejnych elektryzujacych newsow, niby wyciekajacych materialow z produkcji niedokonczonego DNF , hype na tytul wzrasta coraz bardziej. Widzac dogodny moment 3D Realms pod szyldem innej firmy decyduje sie wydac nagle DNF, ktory przeciez mial sie nie ukazac , w ludzi wstepuje nieopisana nadzieja i radosc, bo przeciez odzyskali cos co niby stracili.

 

King is back :)

 

 

Wszystkie chwyty dozwolone w marketingu, moze bedziemy mieli nie lada niespodzianke przed swietami, kto wie.

Poza tym po "smierci" DNF ukazalo sie 100x wiecej materialow na jego temat niz podczas 10 lat produkcji, co jest ewenementem jak na gre ktora niby idzie do piachu .

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem Forever nie jest mitem ja sam czytajac takie opinie pogrzebalem troche i dokopalem sie do videa jak jakis osobnik udal sie do 3drealms z ukryta kamera i gral w DNF i z tego co widzialem owczesny duke byl na enginie HL2 - nie wiem jak jest teraz bo troche sie nie interesowalem tematem. Nawet na Planet Duke to bylo w newsach. Takze nie ma watpliwosci, ze bedzie... Mam tylko nadzieje, ze do tego czasu nie wyłysieje albo nie umre na zawał jesli ta premiera tak nagle z nikad wyskoczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem ciekawy czy są wstanie zrobić grę na ocenę wyższą niż "8".

No chyba, ze gra (jak w ogóle wyjdzie) dostanie dyche za to, że się w ogóle pojawiła oraz za sam tytuł :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Nawet jak wyjdzie, to mam już do niej taką niechęć, że pewnie oleje ją ciepłym moczem.

Dobra giera będzie :), o ile wyjdzie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak sie nie przyloza do tego Duka to gra i tak bedzie ponad przecietna

i wrecz obowiazkowa

Nie wyobrazam sobie zeby mogli zrobic gniota .

Oby producent nie mial takiego podejscia do sprawy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage ostatnie ekscesy zwiazane z tym tytulem...

Prey tez dojzewal kilka lat zanim wyszedl przecietnie ( pozytywnie oczywiscie ), tez mial kilka silnikow przez caly okres 'dojzewania'. Miejmy nadzieje ze wydawca(/y) skonczy(/a) ten projekt przed odejsciem platformy x86 i umieszcza rowniez na nosniku ( nastepcy BRay? ) material z 15+ lat oczekiwan na tytul :)

 

A pierwszy obrazek z kolejka wyglada oblesnie :kijem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jestem ciekawy czy są wstanie zrobić grę na ocenę wyższą niż "8".

Stary, nie pamietam czy przez ostatnie 5 lat wyszla gra ktorej bym dal wiecej niz 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, nie pamietam czy przez ostatnie 5 lat wyszla gra ktorej bym dal wiecej niz 8

Sorry, palec mi się omsknął i zamiast 7 dałem 8 :lol: :wink:

NIESTETY, ale zgodzić się z Tobą muszę co do ocen obecnych gier.

 

Gdyby nie prosiak to bym pomyślał ze 1 skrin to z Call of Juarez jest. Ja czekam na E3 - może w końcu nas zaskoczą maksymalnie - DNF w tym roku :lol:.

Możliwe, stad ten cały rozgłos, a ta gra po prostu musi mieć pod tym względem mocny support...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może niech lepiej nie robią wielkiego halo przed premierą ( o ile do niej dojdzie), bo jak się okaże, że nie spełni oczekiwań to będzie tylko jeden wielki zawód. Ludzie na siłę będą się doszukiwać wad i niedociągnięć. A tak jak nagle wypuszczą grę z ciekawym gameplay'em to może i lepiej się przyjmie. Chociaż po tylu latach nie będę zbytnio narzekał. Kiedyś mega-produkcje zapowiadali z większą pompą, a teraz ? FarCry 2 zapowiadał się dużo lepiej, a wyszło jak wyszlo. Takie GTA w realiach Afryki. Dla mnie osobiście nuuda i po miesiącu gra wylądowała na Allegro.

 

Jeśli w DNF nie zabraknie dobrego gameplay'a z dobrym humorem to niczego więcej nie będę oczekiwał od tego tytułu. Sprawdzone sposoby bywają najlepsze. I oby o tym nie zapomnieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Humor, humor, humor i jeszcze humor. Tylko to może uratować ten tytuł. Jeśli tego zabraknie i pozostanie tylko "idź i siej zniszczenie", to gierka przejdzie do historii odwrotnie proporcjonalnie szybko do tego ile ją robili. (W sensie, że zostanie zapomniana - tak dla jasności :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...