Skocz do zawartości
Gość

Duke Nukem Forever

Rekomendowane odpowiedzi

...Originally Posted by Randy Pitchford...

"The game is absolutely coming in 2011 and in late January or early February we're going to be peeling back the next layer of the game, so to speak. And that will make a lot more things clear not just about the game itself, but about its launch."

Najnowsza niby wypowiedz ... wiec nie wiem o co biega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekopomna chwila w świecie gier. Teraz wiem, że gra na pewno wyjdzie. Zapowiada się zacnie, ale poczekajmy do premiery. Fajnie by było zagrać w jakieś demko, chociaż i tak pewnie kupię w dniu premiery ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocieszające jest to, że Duke już sobie wyrobił taką renomę przez to oczekiwanie, że musieli by się mocno postarać żeby zrobić z tego crap. Jeśli będzie grywalność wzorowana na Duke3D bez większych kombinacji. Dobry humor i przystępna grafika to nie ma się czego obawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocieszające jest to, że Duke już sobie wyrobił taką renomę przez to oczekiwanie, że musieli by się mocno postarać żeby zrobić z tego crap. Jeśli będzie grywalność wzorowana na Duke3D bez większych kombinacji. Dobry humor i przystępna grafika to nie ma się czego obawiać.

 

Problem w tym, ze bardzo uogolniajac, nowy Duke atakuje dwa targety: wiernych fanow, ktory wyczekuja tej gry oraz nowego pokolenia graczy wychowanych na gierkach pecetowych z kartami graficznymi w Sli oraz konsolomaniakach wychowanych na Gears of War. Jak sie przeglada rozne gamingowe fora to trafia sie wlasnie na komentarze tyu: omg grafika srednia, model jazdy samochodzikiem to kaszana, forza albo gran turismo ma lepsza, co oni robili przez 12 lat, GoW3 zjada Duka na sniadanko.

 

Ja czekam na Duke bo wiem, ze nikt nie robi z tej gry bog wie czego i szykuje sie poprostu solidny tytul, ktory wierze, ze zaoferuje dobry gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z drugiej strony nie mogą spocząć na laurach i bazować tylko na marce i wizerunku księciunia. Ma być też grywalność i grafika "dzisiejsza".

Btw ja nigdy nie byłem fanem diuka, dla mnie był synonimem odpustu i tandety - taka parodia, coś jak film "maczeta". :D

 

ps. fanboje nie rzucać się do gardła :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej :). Duke sobie wyrobił markę. Nie każdemu musiał się podobać Ale dla mnie to obok DooM'a był najlepszy FPS moich czasów. Wychowałem się m.in grając w te gry i wspominam te ( i dużo wcześniejsze) gry jako najlepsze.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wystarczy ze bedzie klimat i grafika w miare nowoczesna, oczekiwanie ze w DNF bedzie model jazdy jak w Forzy czy w innej rasowej scigalce jest troche niepowazne.

 

Co do tekstow Djuka to miod. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja w pierwszej chwili myślałem, że Duke ma pomalowane paznokcie? :lol:

W nawiązaniu- pomijając covera (gdybym wiedział jak to się pisze napisał bym: abstra( c )ciach!ąc: no i gdyby nie cenzura ;-)

Ja natomiast odnoszę niezmienne wrażenie, że facjatę diuka pożyczono od Billy Idol'a- muzycznego gwiazdorka lat '80, tudzież Dolpha Lundgrena- megastarsa klasy B.

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu- pomijając covera (gdybym wiedział jak to się pisze napisał bym: abstra( c )<span style='color: red;'>[ciach!]</span>ąc: no i gdyby nie cenzura ;-)

Ja natomiast odnoszę niezmienne wrażenie, że facjatę diuka pożyczono od Billy Idol'a- muzycznego gwiazdorka lat '80, tudzież Dolpha Lundgrena- megastarsa klasy B.

 

czy ja wiem ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...