Skocz do zawartości
Gość

Duke Nukem Forever

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie Ty tam widzisz trolowanie? :o

 

A czytałeś FAQ DNR?

 

_________________________________

Q: Is this a Remake?

A: Duke Nukem 3D: Reloaded is not a remake in traditional sense. We call it a "Revision".

Its what Duke Nukem 3D, might have looked like (And played like), if it was created today.

 

Q: Will Duke Reloaded, play like the original?

A: Short answer, No.

Long answer: The game will play like "most modern shooters". But our highest priority, is to keep the "Duke Feel".

Insanely fast running speeds, and hyperjumping are a thing of the past. That is not the direction we are going for.

 

Q: Will Duke Nukem 3D: Reloaded have the same levels and story as in the original Duke 3D?

A: The story will be roughly the same, and you will visit a lot of memorable places.

But the levels, pacing, etc, will be new.

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sposób w jaki mu odpowiadasz to trolowanie i ewidentne szukanie zaczepki.

Możesz dać linka do tego FAQ

 

Q: Will Duke Nukem 3D: Reloaded have the same levels and story as in the original Duke 3D?

A: The story will be roughly the same, and you will visit a lot of memorable places.

But the levels, pacing, etc, will be new.

 

No widzisz przegapiłem to, w tej chwili również jestem sceptyczny... a tak liczyłem na tą produkcje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

• View topic - - The official Duke Nukem 3D: Reloaded FAQ Nie znam dobrze angielskiego, więc może coś źle zinterpretowałem. Ja to FAQ zrozumiałem tak: DN:R to nie DN3D tylko CoD w skórze Djuka. Zapomnijcie o DN3D, bo to prehistoria.

 

Nie szukam zaczepki, ale jest XXI wiek, a facet (broń Boże nie nastolatek!) nie potrafi użyć ani słownika ortograficznego (trzeba umieć szukać wyrazów przecież), ani Worda lub innego edytora tekstu czy chociażby wbudowanego słownika w przeglądarce. Dla mnie to jest szczyt de... lenistwa i głupoty. W pozostałej części mojego posta nie zauważyłem nic "strollowatego". Po co mam trollować w temacie gry, która mi się spodobała ;]

 

Choć również można odebrać mój komentarz w ten sposób, ale raczej trolowania nie mam we krwi :)

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurs: Nie jestem ani słabym graczem ani jakimś ciach!iarzem. Za moją karte graficzną kupił byś sobie peceta. Po prostu mam swoje przyzwyczajenia, których nie zmieniam i tyle. W grach lubie ORY-GI-NA-LNOŚĆ. Takimi grami na owe stare czasy były właśnie Duke Nukem, a to dzięki specydficznemu humorowi, łatwej obsłudze samej gry, grywalnbości, kolorom, interakcji z otoczeniem, czytelnymi i różnorodnymi mapami, specyficznej muzyce itp. W nowym DNF jak w pierwszej planszy wszedłm w miasto tak do tej pory nie wiem czy to dalej ta sam aplansza czy nie, gryby nie tytuły leveli nie wiedział bym, że to już inna mapa. Zero polotu i oryginalności. Jak wlazłem w planszę z jakimiś glutowatymi tunelami to tylko - ciemność widzę ciemność - zero pomysłu. Wszytko co pokazano w DNF można spotkać w tysiącu gier. Wiadomo, że grafiki nie stworzą na zawołanie - silnik jest silnik i finito, ok. Ale do jasnej cholery zróżnicować można levele na tyle żebym nie ziewał po godzinie grania. Ponadto po cholere utrudniać przez ograniczenie ilości broni - co to symulator lotów kosmicznych w Nasa czy gra komputerowa? Jak chce się popałować realizmem to biore replike i ide w las na strzelankę 35 km w pełnym oporządzeniu, a przy kompie chce się pobawić. No i żeby w kultowej grze sejwowania nie zrobić to już kanał totalny. Postaram sie tą gre przełknąć - zobacze jak jest dalej. A propos ostatnio najlepsza napieprzanka to Alien Shooter i Transformers Wojan o Cybertron - mega zabawa bez zbędnego ciach!lamento.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kukuryku skąd się urwałeś, że tak powiem ? Nie ma przymusu grania, nie podoba się to nie grasz i masz jeden problem z głowy. Wiadomo nie od dziś, że obecne gry są dedykowane innej społeczności niż tytuły, które wychodziły dawno temu, zmienia się odbiorca, który ma inne oczekiwania. Także przestań pisać te oczywiste-oczywistości i siać ferment. :]

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, znalazłem + w tej grze: burdel i wszytkie gry a zwłaszcza fliper :) fakt że nie wiem jak z tej planszy wyjść, ale nie ważne - fliperek wymiata.

 

Ath - będe pisał co będe chciał, nie podoba się nie czytaj. Inne wymagania mają gracze? pewnie - megasy internetu i wypasione sprzęty za kóre najcześciej płacą rodzice, a szczyl jeden z drugim tylko żeby mu dać więcej i więcej. Poza tym jak już napisze ktoś, że mu się nie podoba to czy owo, to już jest fermet, bo nie po nosie? Może tego nie rozumiesz ale D1 to była jedna z pierwszych moich gier komputerowych i z niecierpliwością czekałem na DNF - niestety rozczarowałem sie - i mam prawo wyrazącswoje niezadowolenie i szeroko je komentować.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli d1 był jedną z pierwszych gier to faktycznie możesz nie zrozumieć tego co napisałem, bo za młody jesteś. ;]

Mi też się dnf nie podoba, ale przyzwyczaiłem się do niskiego poziomu obecnych gier i po prostu większość pozycji omijam szerokim łukiem a nie wypłakuje się na forum jak to kiedyś było pięknie itp. Po prostu takie posty jak wywołują śmiech.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, mylisz się. NIe jestem za młody tylko niestety pierwszy komp kupiłem jak miałem lat 20 klika kiedy to poszedłem do pracy bo mamusia mi nie kupiła. Musiałem sam zarobić na swojego pierwszego Pentium 133 MMX. Nie było tak jak teraz że szczyl tupnie noga i już mamusia z drżącymi rękami wyskakuje z kasy. Zx spectrum, Amiga, elwro, atari - sie spotykało u kolegów na mitingach w pacmana czy montezumę czy inne - nie bój żabki.

A jak sam zauwazyłeś DNF nie należy do cudów i owszem można omijać szerokim łukiem, tylko dla czego są to akurat te ttutuły z przed lat, kóre uwielbiam czy wogóle starsi gracze lubią. Jesli dana gra jest nowoczesna i nei ma odwzorowania w przeszłości ok - nowa technologia, nowa jakość, ale w przypadku Duka - nie uważasz, że tak zanczący tutuł dla świata gier, można powiedzieć ikona nie powinien być pozycją wyróżniającą się wśród całej masy gier? Tym czasem mam zupełnie odwrotny efekt - o to chodzi. Spłaszczyli Duka do miana zwyczajnej, kolejnej pozycji (pomijając już kwestie techniczne) na półce, która mogła by się nazywać "Puk Stukem Boniewiem" i było by cacy. W tedy tacy złosliwi upierdliwcy jak ja by się nie czepiali.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kukuryku - trzy głębokie oddechy i spuszczamy z tonu. Masz prawo do swojej opinii, ale należy ją wyrażać w sposób kulturalny i nieobrażający innych użytkowników. Potraktuj to jako formalne ostrzeżenie.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No! Skończyłem Duka i niestety nie zmieniłem zdania:

- poziomy monotonne

- przez brak sejwa niepotrzebnie się tylko powtarza i traci czas na łażenie od punktu auto sejwowania do miejsca uśmiercenia

- grafika średnia

- potwornie długie oczekiwanie na załadowanie mapy nawet na moim sprzęcie

- nudne i denerwujące dodatkowe rzeczy takie jak np. powolne wstawanie po ciężkim postrzale – niepotrzebny „realizm”

- niepotrzebne wyrywanie bosom jakiś rurek, kolców itp. – trup to trup - finito

- mało broni w ekwipunku

- sama gra dość krótka jak na swoją cenę i cały szum jaki wokół niej powstał

- ciemność, ciemność i ciemność – klaustrofobia w pigułce

 

Są jednak plusy:

- interakcja z otoczeniem jak włącznie i rozwalanie wszystkiego co się da

- możliwość pogrania w gry w grze – na nich spędziłem sporo czasu i dały mi więcej radochy niż cały Duke

- sterowanie czy jeżdżenie wszelakimi pojazdami, a monster truck ma mistrza z tym dopalaczami.

- wiadomo gołe panie :)

- granie zmniejszaoną postacią - to na prawdę była frajda i coś innego - niczym Podróże Guliwera :)

 

Ogólnie przewaga minusów – prawdopodobnie nie zagram już w DNF – nie ma to jak pierwowzór, zwłaszcza że są możliwości do „wygładzenia” pikseli i w tedy grafika wymiata – nawet jak na tak starą grę.

Edytowane przez kukuryku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- potwornie długie oczekiwanie na załadowanie mapy nawet na moim sprzęcie

Na moim, skromnym sprzęcie (zapewne w cenie Twojej karty graficznej - wnioskując po wcześniejszych postach) ładuje się błyskawicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim, skromnym sprzęcie (zapewne w cenie Twojej karty graficznej - wnioskując po wcześniejszych postach) ładuje się błyskawicznie.

 

Co rozumiesz pod pojęciem: błyskawicznie? bo umnie oznacza to: load od niecałej sekundy do 2 max 3. Jesli na załadowanie mapy mam czekać 20 sekund i więcej to już mega potwornie wolno. :wink: W z związku z tym jeżeli duke ładuje ci się w sekundę to chylę czoła. :wink:

Edytowane przez kukuryku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błyskawicznie oznacza właśnie ok. 20s. Jeśli u Ciebie Duke ładuje się 20s a inne gry 2-3 to chyba występują u Ciebie jakieś zaburzenia czasoprzestrzeni, bo brzmi to bez sensu. Obecnie gram w dużo rożnych, nowych tytułów i Duke ze swoim czasem ładowania nie wyróżnia się w żaden sposób. Jakim cudem u Ciebie ładuje się 7-10 razy dłużej (piję do tych 2-3 sekund) niż inne gry?

Edytowane przez kickass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ładuje sie koło 20-30 sekund co dla mnie jest stanowczo za długo - o tym mówię. Comandos 3 w ciągu sekundy np. Fajna stara i grywalna gra. W nowe nie gram bo to w większości szrot - grywalność zerowa, a kombinowania mnustwo. Noooo pograłem w MOH 2010 bo to moja ulubiona tematyka - strzelanie do terrorystów :D jednak nie obyło sie bez klnięcia z powodu niedogodności. Generalnie sprzętowo nie ma problemu odpalam każdą nowość na pełnym gwizdku bez problemu, ale jakoś mnie te nowe gry nie kręcą. Idealna dla mnie gra to Half-Life i jego wszystkie odsłony – sejwowanko jest, ładuje się moment – dużo by pisać nie temat od tego.

Uważasz, że DNF spełnił Twoje wszystkie wymagania? Bo mnie zawiódł na całej linii. Gdyby była możliwość sejwowania w każdym momencie – uciążliwe czekanie było by znośne, bo przynajmniej zaczynał bym grę od miejsca gdzie mnie kropnęli, a nie tracić czas na latanie, żeby do tego miejsca wrócić.

Edytowane przez kukuryku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DNF był za długo wydawany i to też się przełożyło na taki, a nie inny odbiór przez graczy. Starzy wyjadacze oczekiwali czegoś więcej. Widać, że brakowało im pomysłu na zrobienie tej gry. Pograć owszem można, ale gra szybko się nudzi. Ja przeszedłem do połowy i na razie odstawiłem na półkę. Jak będę się naprawdę nudził to może i skończę.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faak... zanim nie łyknałem duka z promcji steamowej jakis czas temu nie zdawalem sobie sprawy jakie to jest drewno... duke co oni ci zrobili? :D:D:D

 

EDIT: przypomina mi sie taki skecz z monty pythona, gdzie zbudowali bydynek z papieru czy czgos podobnego, i zapytani czy to sie nie zwali wszystko w pi.du odpowiadali ze ich budynek bedzie trzymac sie bardzo dobrze, ale tylko pod warunkiem ze jego fanboje... tzn mieszkancy :P beda w to mocno wierzyli. bardzo adekwatne w odniesieniu do tej gry.

Edytowane przez slimeck
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

Duke Nukem byl wyjatkowy nie ze wzgledu na sama tresc gry ale ze wzgledu na bad ass glownego bohatera.

Jego styl bycia/zycia, te kwestie itp.

Jednakze nowa czesc takze i mnie zawiodla.

Podszedlem do niej z sentymentem jednakze cos bylo nie tak.

Szkoda.

PS

Nadal czekam na BLOOD 3 oraz chociaz BLOOD w wersji D3D.

Jednakze slyszalem ze sa takie cyrki z source codem ze pewnie nigdy to nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...