Skocz do zawartości
Gość

Duke Nukem Forever

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro po 18 coś naskrobie o pierwszych chwilach z gry. Mam zamiar w ciągu nocy przejść na 100% (łącznie z platynką) na PS3, a w sobotę zdecydować czy gra jest warta półeczki, czy jednak jechać na batorego z rana i wymienić na coś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro po 18 coś naskrobie o pierwszych chwilach z gry. Mam zamiar w ciągu nocy przejść na 100% (łącznie z platynką) na PS3, a w sobotę zdecydować czy gra jest warta półeczki, czy jednak jechać na batorego z rana i wymienić na coś :D

 

Nie ważne jak spieprzona będzie to gra to i tak jest warta półeczki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na steamie zaraz można pobierać. Ale cena zaporowa więc podziękuję. A gzieś jeszcze czytałem tu na forum jakiegoś fanatyk, że lepiej kupować ze Steama.. Akurat!. Może później jak są promocję, ale nówki sztuki się nie opłaca dlatego dla mnie Steam odpada. Do tego wole mieć jednak pudełeczko na półce.

 

 

p.s Na Allegro zaczynają się pojawiać skany Key'a za ok 90 zł. Ciekawe ciekawe. ;)

 

Edit. No i po tylu latach w końcu nastąpiła premiera Duke Nukem Forever. Ja to napisałem ciągle krytykując i drwiąc, będąc przekonany, że nigdy nie wyjdzie. Dokonało się ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo zostalo wypuszczone po tym jak gra zostala wypuszczona do tloczni wiec jak sadzisz? Zreszta, kiedy ostatni raz zdazylo ci sie zagrac w demo ktore roznilo sie znaczaco od pelnej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo zostalo wypuszczone po tym jak gra zostala wypuszczona do tloczni wiec jak sadzisz? Zreszta, kiedy ostatni raz zdazylo ci sie zagrac w demo ktore roznilo sie znaczaco od pelnej wersji?

 

Akurat demo było gotowe już dawno dawno temu i z tłocznią nie miało niczego wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dodali, pełna wersja wyszła i to potwierdza. Po prostu są zmęczeni, przez kilkanaście lat ktoś się znęcał nad tym tutułem, przerabiał, modyfikował, w końcu kilka lat temu wypluli jakiś twór niewiadomego pochodzenia, przeleżał trochę czasu w piwnicy i tak oto mamy nowego diuka.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie kupno DNF, ale... kurde dać zarobić za bubla. Trailer DNF z 2001 nadal jest moim ulubionym, mimo upływu 10lat, ale dzisiejsze demo ciut inaczej wygląda. Engine z 2001r. jakoś bardziej pasowało niż UE2.5/3.

 

Najlepiej będzie poczekać na recenzję Caleba :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie o to chodzi. Czy Gearbox tylko dodał dźwięki, głos, mimikę i kilka animacji? Czy może jeszcze dodał w ciągu tych paru miesięcy kilka usprawnień?

 

W pewnym wywiadzie gość z Gearboxa wyjaśniał tą kwestię. Do trybu SP dodali niewiele, bo większość była już na miejscu (w jakim stanie - dowiemy się niedługo). Gearbox dodał natomiast w całości tryb MP i przeportował grę na konsole. Pomagało w tym jeszcze jedno niewielkie studio (Piranha).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja gdzieś widziałem wywiad z facetem z 3dR, który mówił, że nic z dźwiękiem, mimiką i niektórymi animacjami nie było skończone... Zobaczy się za kilka godzin jak wyjdą pierwsze recenzję, co wyszło z tego.

 

Śmiesznie się czyta pierwsze komentarze w tym temacie :D Czy to engine unreala czy q3 :D a Caleb to chyba już magistra skończył dawno :D :D :D

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsz komenty z wersji na konsole - gra kiszka. Od dema nie różni się niczym. Wersja na pc trochę lepsza graficznie ale generalnie to jest średnio. Zbyt średnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat demo było gotowe już dawno dawno temu

 

A czy zmienia to fakt ze zostalo WYPUSZCZONE po tym jak gra byla juz w tloczni. I ponawiam pytanie, kiedy ostatni raz graliscie w demo ktore znaczaco roznilo sie od produktu finalnego?

 

 

Wie ktos jak wylaczyc w tym akceleracje myszki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem/gram :)

Narazie w kwesti dema zauwazylem kosmetyczne zmiany (np zaraz gdy zaczynamy mozemy odkrecic kurki z woda i umywalka sie zapelnia, w demo tego nie bylo)

poza tym nie moge za chiny ludowe wymusic pod NV panelem AA i AF dla djuka - w demonstracyjnej wersji dzialalo :((

wogole w grze nie dziala AA - czy NONE czy FSAA taka sama grafika - :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem własnie gre. Jak pokonac tego pierwszego potwora?

Wskakuje na niego i wskazane jest naciskac SPC (to spacja ??) i naciskam i nic to nie daje???

Edytowane przez Lysyn
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero jednak jutro napiszę coś więcej na temat djuka. Dopiero go kupiłem po pracy, i ciut zmęczony jestem, ale zaczynam grę od teraz, aż do platyny (ok. 12h pewnie) i naskrobię coś.

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecze juz od 12 godziny w gierke.

Coz moge powiedziec, gra roku to napewno nie bedzie :lol2:

Zaczne od "tej" grafiki na ktora tak wszyscy narzekaja - W demie dalo sie wymusic AA i inne fajerwerki jakie oferuje panel NV,

w pelnej wersji niestety nie da rady (probowalem wielu mozliwosci) przez co gra wyglada znacznie gorzej. (mysle ze podobnie jak na xklocu)

Momentami wrecz poziom graficzny przyprawia o szyderczy usmiech na twarzy i nie przesadzil ktos tutaj piszac, ze poziom "quake3" bo w istocie momentami jakosc textur jest zblizona. :mur:

Oczywiscie nie caly czas, ale swiadczy to jak nierowny jest poziom graficzny lokacji.

Jedynie do czego nie mozna sie przyczepic to wykonanie modeli oponentow, sa calkiem wysokiej jakosci, choc tez szalu nie ma.

Muzyka na poczatku dosc klimatyczna (ale nie jest to poziom DN3D sorry) ... poniej gdzies nam zanika i dalej juz bez podkladu prujemy do przodu.

Same efekty dzwiekowe (strzaly itp) sa calkiem niezle dobrane i daja poczucie integracji z otoczeniem :rolleyes:

Lokacje są dosc ciekawie zaprojektowane, chociaz przez kulejaca grafike mamy wrazenie pustki i kanciastego otoczenia.

Niestety sa tez wyjatki i napotkamy tez etapy nudne jak flaki z olejem, przez ktore gra sie nieco na sile.

Widac ze autorzy caly czas chca nawiazywac klimatem do Dn3d - niestety srednio sie to udaje.

AI potworow to tez jeden z slabszych punktow gry ... schemat w zasadzie ogranicza sie do 2-3 wersji atakow.

Jesli zas chodzi o mocne strony djuka to napewno HUMOR :) jest "oldschoolowy" i wylewa sie wrecz na kazdym kroku, bronie na poczatku gdy gralem w demo srednio je czulem, w pelnej wersji strzelanie sprawia naprawde duza przyjemnosc. Walka z Bossami daje radoche jak za dawnych czasow tutaj plus duzy. Kolejno Zagadki to czego brakuje dzisiejszym gra... co prawda ich poziom nie jest najwyzszy ale zawsze i bardzo mila odskocznia.

Ogolnie jako Fan Djuka, gre odbieram bardzo pozytywnie aczkolwiek czuje pewien niedosyt - jakos po tylu latach inaczej sobie nieco wyobrazalem calego tego DNF ... Ogladajac filmiki z lat 98/2001 wyrobilem sobie pewna koncepcje na temat tego, jak ta gra moze wygladac. Brutalne zderzenie z rzeczywistoscia pozwala mi stwierdzic ze mozna bylo ta gre wykonac znacznie lepiej. Najgorsze co przychodzi mi momentami podczas gry w DNF - to CHAOS ... mam poczucie jakby polaczenie calej tej gry bylo jakies niespojne. Gra napewno nie jest CRAPEM jednak czegos mi brakuje.

Na ten czas (bo jeszcze nie ukonczylem) jako FAN djuka daje 8/10 jako osoba trzezwo myslaca w dzisiejszych realiach 6,5/10

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...