Skocz do zawartości
Gość

Duke Nukem Forever

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dlugo srednio zajmuje zmiana silnika gry??

 

Czyli powiedzmy z Q3 na U3 plus dodatowe [ciach!]lki jak DX10.

 

Raczej nie ma szans, aby gre wypuscili(jesli do tego w ogole dojdzie) na innym silniku niz najnowszym, najbardziej dopieszczonym jaki jest aktualnie dostepny.

 

Pewnie jako dzien premiery wybraliby date, ktora nie koliduje z wydaniem innych hitow, ale to wszytko to tylko takie gdybanie, bo tej gry i tak nie bedzie.

 

 

@Caleb brales pod uwage fakt, ze oni to wszytko robia tylko po to, aby cos bylo o nich(3drealms) slychac?

Praktycznie ten projekt moze byc juz dawno anulowany, a pracownicy nabijaja sie tylko z naiwnych wyczekujacych...

 

 

 

Imo ta gra by stykla nawet z taka grafa

 

Oczywiscie logiczne jest, ze w sumie nie ma najmnieszych przeszkod, aby wydali ta gre, bo przeciez bylby to hit nad hitami, do tego przynoszacy milionowe zyski.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet, jak wielkim byłby crapem, to i tak bedzie hitem dla ludzi ktorzy juz sie do niego modlą i czekaja na niego jak na Chrystusa. Na forum 3drealms czytałem jak ludzie by chcieli aby wygladał DNF... zeby był jak GTA SA z multiplayerem i nie wiadomo jakimi cudami. Widac, ze nawet nie maja ustalonego pogladu czym ta gra w ogole ma być. No ale tak, wierzących jest duzo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA hmm było dobre ,(zwłaszcza 1 i 2) ,ale od 3 po SA jakoś mi się szybko nudziło, także ja chcę po prostu dobrą strzelankę z księciem jak to było w poprzednich częściach ,a fabuła jest mniej istotna. Do takich gier przydałaby się dobra grafika by nadrobić to i owo. Ja tam jestem prawie pewien że anulowano pracę nad tym tytułem już dawno ,ale wciąż tam tli się nadzieja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Caleb- : milo, ze mnie odmladzasz, ale niestety 15tke to ja juz dawno skonczylem... I bardziej mi pasuje okreslenie "stary". Jak nie zrozumiales dowcipu to przeczytaj posta drugi, trzeci, piaty, dziesiaty raz. Moze zrozumiesz. Jak nie, to przykro mi, jestes ciezkim przypadkiem, musisz popelnic seppuku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo ta gra by stykla nawet z taka grafa

Pamietam jak widzialem ten filmik (to byl 1999 ?) to opadoszczek mialem kilka dni.

W sumie nigdy nie czekalem na DN4ever bo i nad DN3D sie specjalnie nie podniecalem.

Jak wyjdzie to i tak pewnie zagram pol roku po premierze albo i dluzej a jezeli nie wyjdzie to swiat sie przeciez nie konczy.

Coraz mniej zaczalem zwracac uwage na obietnice o grach oraz na ich sequele. Zawsze wyjdzie jakas gierka obok, ktora bedzie godna uwagi. Jedynym wyjatkie jaki czynie w historii gier komputerowych to mam nadzieje, ze jeszcze w swoim zyciu zagram w MAFIE 2, a na cala reszte patrze z gory.

Bylaby to jedyna gra dla ktorej bylbym w stanie kupic nowa platforme czy to mialby byc nowy komp czy konsola, wsio jedno.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Caleb- : milo, ze mnie odmladzasz, ale niestety 15tke to ja juz dawno skonczylem... I bardziej mi pasuje okreslenie "stary".Jak nie zrozumiales dowcipu to przeczytaj posta drugi, trzeci, piaty, dziesiaty raz. Moze zrozumiesz. Jak nie, to przykro mi, jestes ciezkim przypadkiem, musisz popelnic seppuku.

Zjedz może jakąś Nuke -Pigułe to Ci para z uszu zejdze. Faktycznie swoimi postami dobitnie udowadniasz że jesteś baaardzo staaary. Być może nie zrozumiałem "dowcipu" dlatego że był niskich lotów. Sorella :> EOT. Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był jakiś tam mod księcia (duke3d_hrp) ,ale kible czy zlewy są płaskie (zwykłe bitmapy) . Jedynie modele 3D broni ,kosmitów i samego księcia oraz tekstury o nieco większej rozdzielczości no i dźwięk. Nie wykorzystuje DX9 czy nawet DX8 ,a co najwyżej DX7. A szkoda bo fajnie to na tym screenie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, szkoda już gadać. Dziwne tylko, że sami twórcy zapomnieli co tak naprawdę było esencją przygód Księcia: nie grafika i efekty, ale klimat, specyficzny humor i swoboda działania (np. tancerki, kible czy filmy w kinie).

 

Come get some! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że jeszcze za wcześnie na takie prognozy. Wzięli się za soundtrack do gry ,a pewnie jeszcze mają w planach CryEngine 2 i ze 3 silniki po drodze. :lol2: Myślę że do 2010 się uwiną i gra na pewno wyjdzie ;) Tak na poważnie to o czym tu dyskutować. Koleś dał do zrozumienia o tworzeniu soundtracka ,a screenów ,trailerów dalej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Winni porażki Duke Nukem Forever"Legenda przemysłu gier komputerowych oraz założyciel firmy Apogee, Scott Miller przyznał, że czuje się winny całej historii z kolejną odsłoną Duke Nukem. W wywiadzie udzielonym portalowi YouGamers wyznał, że jego firma absolutnie zawaliła prace nad rozwojem Duke Nukem Forever, który obecnie jest pośmiewiskiem w całej branży. Firma Apogee jest właścicielem 3DRealms, które pracowało nad tym najdłużej oczekiwanym tytułem w historii gier komputerowych. Zdaniem Millera, problemem była zbyt wysoka poprzeczka, jaką postawił sobie jego zespół, aby stworzyć najlepszą grę na rynku. Wraz z rozwojem technologii, developerzy starali się zmieniać grę zgodnie z nowymi trendami i w efekcie doprowadzili do niekończącego się wyścigu z czasem.Miller przyznał jednak, że Apogee zrozumiało już swoje błędy i są na właściwym torze, co może oznaczać, że gra jednak pojawi się na rynku. Szef Apogee nie chciał jednak wypowiadać się bardziej szczegółowo na ten temat, nie dając zapewne powodów do kolejnych żartów na temat Duke Nukem Never (jak przyjęło się już nazywać ten tytuł).

benchmark.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się przestali tak namiętnie zabawiać grafiką a popracowali nad grywalnością to by odnieśli sukces ( obecnie tak na prawdę nie wiele gier jest grywalnych czy ma "nowe pomysły" , co z tego że Duke będzie miał boską grafikę jeśli będzie i tak gniotem [oby się tak oczywiście nie stało])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film Duke Nukem jeszcze w tym roku(01-04-2007)Pod koniec bieżącego roku na ekrany kin trafi ekranizacja gry Duke Nukem.Wytwórnia Universal, bez wcześniejszych oficjalnych zapowiedzi, rozpoczęła już prace nad nakręceniem ekranizacji popularnej strzelanki Duke Nukem, z udziałem jej głównego bohatera – Księcia. Obecnie pewne jest tylko, że nasz bohater walczyć będzie z Obcymi, zaś w jego postać wcieli się doskonały aktor Bruce Willis, znany ze Szklanej Pułapki, Armageddonu czy Sin City. Reżyserią zajmie się Zack Snyder, autor obecnego kinowego hitu pod tytułem "300".Wedle nieoficjalnych informacji, film do kin ma trafić pod koniec roku 2007. Bardzo możliwe, że premiera kinowa zbiegnie się z debiutem wyczekiwanych nowych przygód Księcia pod postacią gry – Duke Nukem Forever.

http://gry.onet.pl/1512427,,Film_Duke_Nuke...,wiadomosc.html

 

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Oczywiscie nie musze mowic jaki dzis dzien :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...