Skocz do zawartości
mav3rick86

X800 Gto Czy Gf6600 Gt

Rekomendowane odpowiedzi

chce kupić karte do wyboru mam:

 

Ati Radon X800 GTO ultimate sapphire

12 protoków

400 core

980 memory

256MB 256bit

 

Gf 6600 GT ultimate Galaxy (1.6 ns)

8 protoków

525 core

1050 memory

128mb 128bit

 

pomóżcie prosze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

wez x800 pro moze na allegro sa nowki po 559

http://allegro.pl/item104003254_wyprzedaz_...b_gwarancj.html

sprzedawca jest raczej w porzo bo ma same pozytywy a oferte jezeli chodzi o karty graficzne ma bogatą

i juz dwie te pro sprzedal

ja bym wzial pro bo w gto dawali potem rozne rdzenie (np r430) a te cienko soe krecily

ja na moim pro wycisnalem 575mhz na rdzeniu bez modow i 1100 na memkach (wszystko stabilnie)

pozdr

 

ACHA moze powiem czym sie rozni gto od pro

pro takty: 475/900

gto takty: 400/1000

ja bralbym pro

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

ja zostane przy swoim i polece na agp ta w miare tania pro co wczesniej linka dalem ;)

Edytowane przez 05_03_1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD 64 3000+ @ 2.2ghz

2x512 twinmos 450mhz

ga k8nf-9 nforce4 x4

tangan 480W

 

do takiego sprzęta karte potrzebuje

o widze, ze pcie to przystaje przy swoim... w prolinie taki gf 7600gs jak mam w podpisie kosztuje 495 zl (wyniki tez w podpisie)

 

wiec jesli chcesz cos do 500 to tylko polecam ta grafe

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Ja też jestem za X800GTO jest wydajnieszy, 12 potoków robi swoje pozatym otrzymujesz szyne pamięci 256 bit nic tylko brać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To x800Gt już jest szybszy od 6600gt wiec głupie pytanie czy 6600gt czy x800gto.

1. 12 potokow a nie 8

2. 6 vertexów a nie 5

3. Szyna 256 bit a nie 128 bit

4. 256 mb na karcie

Jedyny brak to s.m. 3.0 który i tak uważem za bzdurę.

A tak pozatym to i tak na dzien dzisiejszy to lepiej wejsc w 7600 gs badz gt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobny wybor - 6600gt a x800gto - ale jak tylko trafilem swojego Szafira po dosc okazyjnej cenie to NV odpadlo z konkurencji.

A po doswiadczeniach jak ladnie chodzi wiekszosc gier na tej karcie to nie zaluje wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To x800Gt już jest szybszy od 6600gt wiec głupie pytanie czy 6600gt czy x800gto.

1. 12 potokow a nie 8

2. 6 vertexów a nie 5

3. Szyna 256 bit a nie 128 bit

4. 256 mb na karcie

Jedyny brak to s.m. 3.0 który i tak uważem za bzdurę.

A tak pozatym to i tak na dzien dzisiejszy to lepiej wejsc w 7600 gs badz gt ;)

6600 ma 3VS

Jak jedna z tych 2 kart: Jasne ze X800GTO, bo szybszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych wypowiedziach chyba nie masz żadnych wątpliwości ;) Standardowo X800GTO jest szybszy a po O/C będzie jeszcze szybszy. Do nowości na nie za bardzo dużych detalach itp. sie jak najbardziej nada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem taki dylemat. Wzialem x800gto, troche drozszy,ale starczy na dluzej ;)

Co do grania w nowosci na nie maxymalnych detalach to prawda. Na moim kompie

(AXP 2,2ghz 1gbram) w call of duty 2 przy rozdzialce 1280x1024(lcd) aax2 anizo x8 detale na normal, niektore na

high gra smiga z predkoscia >25-22fps :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra karta. Pasywne chłodzenie !! Przy dużym O/C wystarczy wentylator 120mm ~5V wiejący na radiator. Po jakimś czasie, gdy Ci braknie FPS'ów kupisz sobie drugą do SLI i będzie na prawde dobrze. Sam się przymierzam do takiego rozwiązania.

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To x800Gt już jest szybszy od 6600gt wiec głupie pytanie czy 6600gt czy x800gto.

1. 12 potokow a nie 8

2. 6 vertexów a nie 5

3. Szyna 256 bit a nie 128 bit

4. 256 mb na karcie

Jedyny brak to s.m. 3.0 który i tak uważem za bzdurę.

A tak pozatym to i tak na dzien dzisiejszy to lepiej wejsc w 7600 gs badz gt ;)

Nie zawsze ilosc potokow/szyna przekłada się na wydajność. Przykład => GF6800 16/6 i 7600GT 12/5 wynik => 7600GT szybszy na stock od podkręconego GF6800, pomimo węzszej szyny i "tylko 12 potoków", ale za to taktowanie pamięci o wiele wyzsze, wiec przepustowosc nadrabia się taktowaniem. SM 3.0 niedługo będzie codziennością wiec troche nierozsądnie uwazać to za bzdure :P np. taki Tomb Raider Legend pieknie wygląda w trybie NextGen którego się nie uświadczy na kartach PS 2.0.

 

 

niestety ale niewybrałem X800 GTO, dokładam kasy i we wtorek mam do odbioru GF 7600GT Gigabyte SPII, co o niej sądzicie?

Bardzo dobry wybór, będziesz zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze ilosc potokow/szyna przekłada się na wydajność. Przykład => GF6800 16/6 i 7600GT 12/5 wynik => 7600GT szybszy na stock od podkręconego GF6800, pomimo węzszej szyny i "tylko 12 potoków", ale za to taktowanie pamięci o wiele wyzsze, wiec przepustowosc nadrabia się taktowaniem. SM 3.0 niedługo będzie codziennością wiec troche nierozsądnie uwazać to za bzdure :P np. taki Tomb Raider Legend pieknie wygląda w trybie NextGen którego się nie uświadczy na kartach PS 2.0.

Bardzo dobry wybór, będziesz zadowolony ;)

a SM3.0 z HDR oooo to już wogule :D

 

ja używam HDR do oświetlania scen w 3d studio i wiem co daje taka mapa, takrze naprawde obraz w dzisiejszych grach może być bardzo podobny do realnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...