Skocz do zawartości
welyk

Celeron D Cedar Mill

Rekomendowane odpowiedzi

ALe pytanie, czy możesz takpracować(5,2GHz) 24/7?

Raczej nie da rady na powietrzu, ale jeszcze sie zobaczy. Tak jak pisalem bawie sie tym prockiem kilka godzin dopiero, poza tym dzis dowiedzialem sie ze w poniedzialek mam poprawke z drutow, wiec przez weekend troche sie trzeba bedzie uczyc :( Mrozy beda po sesji :D Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ent mam do ciebie pytanko czy byś zrobił dla mnie pewien teścik kodowanie dv do mpeg w jednym programie na tym celeronie ??Byś musiał ci to wytłumaczyć najlepiej na gg.Bardzo mi zalezy i przy okazji byśmy się dowiedzieli jak to jest mocne :) bardzo prosze gg:5666513 pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to zaobserwowałeś jeśli można wiedzieć, jakiś konkretny test? ;)

Patrze jak buja mi sie linia +12V na zasilce (of kors miernik). Wiem ze taki pomiar to o .... rozbic, ale mozna mniej wiecej wylapac :D

 

Procka kupilem w Znak'u.

 

Prime leci na 4.8, 1.45 V (bios) - tak procek chyba bedzie u mnie 24/7, moze troche wyzej.

 

EDIT: Ostatni screen :D, nastepne dopiero w niedziele, bo jade do domu, a komp w Poznaniu zostaje :D

Dołączona grafika

Edytowane przez ent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gońcie sie gońcie a ja sie pzzez wakacje odstresowuje na durniu 650 :P

 

@end gratki zapowiadają sie bardzo zacnie te nowe celafony :P

zrobisz te 5.5 ghz na dobych memkach i wyniczej już będzie całkiem całkiem :P

 

po wakacjach trzeba będzie w coś przyinwestować :wink:

 

szkoda tylko ze ten zestaw co mam to już 2 w ciagu 3 dni- mobacz na nf2 i dureń 800 misia15go polegly w niejasnych okolicznościach :-| po sprawdzeniu proca okazało sie zę przykleił sie do socketu i odlazł z jego cżęścią :lol:

szkoda ty;lko mobacza i nieco procka co teraz trzyma sie ledwo w 1 kawałku...

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ent a twój jak smiga na def. core ?

 

@wiktor cos mi sie wydaje ze trzeba bedzie zalatwic jakąś mocną zasiłke do konkretniejszego o/c i porobic wszystkie mozliwe mody na mobo :P

 

masz juz schemat vdropa? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ent a twój jak smiga na def. core ?

 

@wiktor cos mi sie wydaje ze trzeba bedzie zalatwic jakąś mocną zasiłke do konkretniejszego o/c i porobic wszystkie mozliwe mody na mobo :P

 

masz juz schemat vdropa? :P

jest sicko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ent a twój jak smiga na def. core ?

A wiesz ze nie wiem, chyba jakies 4.5 zrobil. Odkrylem wczoraj ze olowkowy vdroop mod, ktorego sczyscic chcialem jakos niezbyt zszedl i dalej Vcore podbija. Obecnie priemuje 4.95 na 1.4625 bios (real 1.53-1.51).

 

victor >> daj jakos normalnie to foto bo ja nawet taktowan nie widze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyscie ludzie na imageshacka wrzucac nie mogli tylko na tego fotosika pieprzonego, strasznie mnie denerwuje ten fotosik...

przepraszam za wynik, ale NARAZIE mnie on nie obchodzi :P

w biosie 1,5325v bez droopa - w efekcje ok. 1,47v w evereście z wahaniami ....

 

Dołączona grafika

 

@ent - lepszą mówisz? ja wiem czy ona jakaś wspaniała. 1,5h prime small ftt @ 1,38v 4,715Ghz zrobił... tortury sam przerwałem, nie wywalił się - temp dobijała do 74*C na boxie

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ent

A ty ziom nie zszedles jeszcze ponizej 11minut w pi16?

A dlaczego to? :D

A bo szkoda mi sie zrobilo procka :D, dostawal za duze V i nie bylem nawet w stanie wlezc do systemu do Pi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo szkoda mi sie zrobilo procka :D, dostawal za duze V i nie bylem nawet w stanie wlezc do systemu do Pi.

No kurde, sprubuj zbić te 2,1 sekundy, bo aż szkoda że tak blisko 10m z przodu a jeszcze nie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze przyjmij do wiadomości że winda na której było robione spi, nie jest kompletnie rasowana, a memki w singlu chodzią - do wieczora ;)

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałby się jakies testy w grach ;) np. sempron @ 2.6ghz vs Celek @ 5ghz. Ale sądząc po wynikach w SuperPi mozliwe ze był by remis albo wygrana cielaka...

oo wlasnie! ale by sie przydal taki test

bylby to poprostu test prockow z tego przedzialu cenowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...