Skocz do zawartości
Neo_x

The Da Vinci Code

Rekomendowane odpowiedzi

A ić pan f_pizdu z tą grą

co za beznadzieja, chciałem jej dać szansę i wczoraj przysiadłem na pół godziny, ale gra poprostu odpycha,

do tego beznadziejna oprawa graficzna z epoki GF2MX, z opcji grafiki można sobie co najwyżej litery włączyć, jak dla mnie padaczka, szkoda czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest taka zla , imo jest lepsza niz wiekszosc przygodowek ktore wyszly niedawno , podobna z motywami do fahrenheita , graficznie jest kiepska

jedyne co da sie ustawic w opcjach to rodzielczosc :( , fabula jest niezla podobna do tej z ksiazki , ja jej nie czytalem wiec nie wiem , denerwuja mnie checkpointy , najczesciej trzeba zaczynac wszystko do poczatku jesli cos pojdzie nie tak i troche dziwny system walki ktory jest lepszy od tego w dreamfall jak i niezbyt dopracowany interfejs za duzo klikania itp , przydalaby sie obsluga pada tez , gra mnie wciagnela a to jest juz cos :)

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Utknąłem na 1 zagadce gdzie trzeba z liter ułożyć

zdanie z wyrazem 3 , 4 , 5 literowym.

Jakie to zdanie ?

 

Grafika taka sobie , zresztą jak sama gra

Fantastyczna zdolnosc! Naucz mnie tego!

Tez bym chcial tak umiec jeszcze przed rozwiazaniem pierwszej zagadki w grze przygodowej potrafic ocenic gre. Jestem pod ogromnym wrazeniem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utknąłem na 1 zagadce gdzie trzeba z liter ułożyć

zdanie z wyrazem 3 , 4 , 5 literowym.

Jakie to zdanie ?

 

Grafika taka sobie , zresztą jak sama gra

lol

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
zgadnij jaki jest najslyniejszy obraz da vinci'ego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
zgadnij jaki jest najslyniejszy obraz da vinci'ego :)

wpisałbym ten wyraz

tylko teraz grę muszę przechodzić od początku,

bo ona zapisuje same checkpointy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ić pan f_pizdu z tą grą

co za beznadzieja, chciałem jej dać szansę i wczoraj przysiadłem na pół godziny, ale gra poprostu odpycha,

do tego beznadziejna oprawa graficzna z epoki GF2MX, z opcji grafiki można sobie co najwyżej litery włączyć, jak dla mnie padaczka, szkoda czasu

egh. no tak, symptom pctowca. grafika grafika grafika i jeszcze raz grafika. a gdzie tu radosc z gry? bo ja na przyklad nie czerpie przyjemnosci z milionów poligonów na ekranie, wogle dobra fabule i miodnosc gry...

a sam w to zagram najpewniej po filmie. zobaczymy... moze nawet matke wkrece na ta gre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

egh. no tak, symptom pctowca. grafika grafika grafika i jeszcze raz grafika. a gdzie tu radosc z gry? bo ja na przyklad nie czerpie przyjemnosci z milionów poligonów na ekranie, wogle dobra fabule i miodnosc gry...

a sam w to zagram najpewniej po filmie. zobaczymy... moze nawet matke wkrece na ta gre ;)

po pierwsze nie mam PC, i nie mam wspomnianego przez Ciebie symptonu

dla mnie gry i PC to słowa które od jakiegoś pół roku się wykluczają, bo od 6 miesięcy oprócz codenamed nie wyszło nic w co można by pograć,

PC posysa na całej lini, a co do samej gry to jeszcze raz powtórze - bez względu na to jaką by miała grafikę jest cienka, tak jak to mówiłem wyżej, za przygodówkami typu fahrenheit jest kilka lat do tyłu...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

PC posysa na całej lini, a co do samej gry to jeszcze raz powtórze - bez względu na to jaką by miała grafikę jest cienka, tak jak to mówiłem wyżej, za przygodówkami typu fahrenheit jest kilka lat do tyłu...

Fahrenheit byl fajny gdzies tak do polowy. Potem flaki z olejem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy nazywali mnie lol -kiem

a widać , że i tak miałem rację co do samej gry (jest słaba).

 

Fahrenheit był grą cudowną i z fantastyczną fabułą.

Szkoda, że nie mam już tej gry bo zaliczyłbym ją drugi raz !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Wszyscy nazywali mnie lol -kiem

a widać , że i tak miałem rację co do samej gry (jest słaba).

 

Fahrenheit był grą cudowną i z fantastyczną fabułą.

Szkoda, że nie mam już tej gry bo zaliczyłbym ją drugi raz !!!

Fabuly w Fahrenheicie starczylo gdzies tak do momentu pojawienia sie tych robakow w biurze. Chociaz jeszcze motyw z przesluchaniem i robakami pojawiajacymi sie bohaterowi byl w miare dobry.

A tak poza tym - to albo jestem juz za stary i za duzo przygodowek widzialem, albo Fahrenheit byl bardziej gra akcji z elementami przygodowymi, bo skonczylem go z marszu - nawet raz sie nie zacialem. Juz ICO wymagalo ode mnie wiecej kombinowania.

Gra przygodowa to maja byc ZAGADKI - cos co zmusi szara mase do wysilku. A to bylo moim najwiekszym rozczarowaniem w tej gierce. Choc poczatek faktycznie zachwycal.

A da Vinci - ksiazka byla "wdg mnie" kiepska, wiec i po grze sie duzo nie spodziewam. Moze jak znajdzie sie na polce z uzywkami w cenie >10GBP to sie skusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faranheit byl bardzo ciekawy, bardzo sie wczulem klimat panujacej w grze zimy i muzyki. A co do przygodowek to polecamy Myst.

i taka prozba: moglby ktos wrzucic wlasnego screena lub dwa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna gra jak dla mnie...wciąga nawet. tylko ma masę błędów i potrafi wysypać się do pulpitu w najmniej odpowiednim momencie.

 

utknalem jeszcze w muzeum. szukam latarki uv

latarka UV jest gdzieś na samym początku jak dobrze pamiętam (przy tym ciele).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio ta gra taka słaba? Nie patrzcie na grafike tylko fabułę, jeśli jest choć trochę zawiła i ciekawa jak w Fahrenheitcie to ja bym się skusił :) Ale czy to nie jest taka Hollywodzka gierka? Jak z wieloma podobnymi, film wychodzi to robią grę na szybkiego oby tylko, jakiś shit i już.

A co do F to jest świetny, i tak jak ktoś wspomniał że to jednak jest action-adventure z przewagą tego pierwszego ;) Ale fabuła taka że film można by spokojnie nakręcić :) A nawet wszystko by się ujęło bo przejście gry to kwestia 2-3godzin. Wiec nie trzeba by nic skracać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co nie zmienia faktu ze boli mechanika postaci. rece opadaja jak postacie stoja sztywno jakby mialy pręty metalowe zamiat skarku i mówiąc tylko kolysza sie i telikatnie ruszaja oczami... pozatym to skradanie sie mi sie nie podoba... moze dlatego ze nie moge na razie wyjsc z luwru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

eeee to nie jest ta sama gra...

Wiem, ale dotyczy identycznego tematu, a nie chcialem zakladac drugiego, bo ten jakos nie cieszy sie zbyt wielka popularnoscia [; Tym bardziej gra, do ktorej dalem sznurek by sie nie cieszyla ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...