Skocz do zawartości
_HuBi_

Laptop Do Domu, Pracy, Zabawy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Za kilka dni bede musial znajomemu kupić laptopika. Jak napisanie w podtemacie nie ma oraniczenia cenowego. Sprzęt bedzie prawdopodobnie kupiony w niemczech w mediamarkt.

Komputer bedzie uzywany głownie do pisania prac ale tez do oglądania filmów. Gry napewno nie ale troszke lepsza grafika sie przyda. Priorytetem jest bateria musi trzymać najlepiej powyzej 2h w Wordzie i na Winampie( bedzie pisał książkę - przewodnik o swoich koncertach). Fajnie by bylo gdyby mozna bylo sobie film cały na niej obejrzeć a nie nosić ze soba zasilacza. Czasami bedzie uzywany do wypalania DVD i robienia okładek na płyty.

Ograniczenie cenowe - rozsądek. Najbardziej chodzi o wyposarzenie.

Przynajmniej 3 USB, FireWare, WIFI, LAN, modem, dobra dzwiękówka - bedzie czasem słuzyl do obrobki dziwęku (moze być 16bit), DVD-RW, HDD przynajmniej 60GB, przynajmniej 512MB pamięci, Bluetooth niekoniecznie. Przydałby się tez ekren panoramiczny. Myśle ze 15" starczy w zupełności. Grafika dobra, taka zeby coś na niej poszło(sims)... nie chodzi tu o najnowsze gry. Laptop musi być wygodny w uzyciu. Moze mieć wbudowany microfon i kamere ale nie koniecznie - bez tego sie obejdzie - taki gadzet.

Powiedzmy ze rozsądna cena to 5000zł więc wszystko ponizej tego. Koles co prawda jest forsiaty ale mu super wydajne lapciaki nie są potrzebne.

Chyba wszystkie jego wymagania opisałem.

 

Jeśli sie da to podawajcie mi je w kolejniści od najlepszych. Linki tez mozecie podawać.

 

 

Proszę o pomoc i z gory dziekuję

Hubert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze cos od Apple? MacBook PRO albo bez-PRO? Cyfrowe i optyczne (tak wiem;) wejscie i wyjscie audio, dobry czas pracy na bateriach. Szczegolnie MacBook miesci sie w limicie cenowym, w niemczech moze uda sie kupic taniej troche MBP.

Edytowane przez Bhaarth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodziłoby mi o całe nazwy.

Najlepiej najbardziej znanych firm typu HP, F-S, dell i inne.

Chdzi o to aby byl on z mediamarkt bo ten koleś 3 miechy siedzi w niemczech a 9 w polsce na rok. Poprostu musi tam byc zeby otrzymywać swoją emeryture.

Obrobka dzwięku bardzo zadko, więc moze byc zwykla. Aktualnie na stacjonarnym przerabia muzyke wiec chyba jednak nie potrzebuje jakiejs super dzwiekowki przy laptopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodziłoby mi o całe nazwy.

Najlepiej najbardziej znanych firm typu HP, F-S, dell i inne.

Chdzi o to aby byl on z mediamarkt bo ten koleś 3 miechy siedzi w niemczech a 9 w polsce na rok. Poprostu musi tam byc zeby otrzymywać swoją emeryture.

Obrobka dzwięku bardzo zadko, więc moze byc zwykla. Aktualnie na stacjonarnym przerabia muzyke wiec chyba jednak nie potrzebuje jakiejs super dzwiekowki przy laptopie.

w/g mnie wystarczy Toshiba A100-534 3448zł. sirius.pl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

temet nadal jak najbardziej aktualny. Co myślicie o tym: http://sklep.benchmark.pl/pelny_23756.html

 

i jeszcze tym (wiem ze jest on słabszy. Ciekawi mnie ile ok % od tego co wyzej):http://sklep.benchmark.pl/pelny_26475.html

 

Chce mu polecic własnie tą serie. Co o niej myslicie? Jakie są wasze opinie na jej temat? Jak u nich z ciszą? Ogólnie jakie ma ona + a jakie - ?

 

Z góry dzieki za pomoc

Hubert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na TEN ??

Wyposazenie takie jak w HP (tym lepszym podanym przez Ciebie) + ladniejsza matryca moim zdaniem(glare type - blyszczaca) + kamerka wbudowana + torba i myszka + sporo nizsza cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...