Skocz do zawartości
stasimon

Karta Tv Analogowa I Cyfrowa Do Lapka!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy ma ktos karte TV do lapka obojetnie czy na PCMCIA lub USB do lapka na analogowe i cyfrowe kanaly? Chce kupic taka karte, wazne zeby dzialala z lapkiem z prockiem celeron 1,5, odbierala programy cyfrowe i analogowe i nie wymagala zewnetrznego zrodla zasilania!

 

Znalazlem na allegro cos takiego:

 

http://www.allegro.pl/item104740318_cyfrow...rid_pcmcia.html

 

czy to dobra karta?

 

pzd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już jest jeden temat po co zakładc 2

zalozylem bo nie widzialem nigdzie takiego tematu! jesli mozesz to podaj linka do niego, aktualnie przebywam w Anglii i do neta mam dostem raz na jakis czas na godz. w bibliotece! dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenistwo ludzi mnie przeraża ciężko zjechac kilka tematów ale proszę

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=200993

nie chodzi tu o lenistwo, ten temat znalazlem ale tam jest tylko o kartach analogowych! ja szukam informacji o hybrydach, potrzebuje karty zarowno do odbioru tv analogowej jak i do odbioru cyfrowej TV naziemnej (przebywam w Anglii a tu jest ciekawa paczka FreeView)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. używam własnie takiej karty i jak dla mnie wystarcza, ale cena na tej aukcji 339 zł to z nieba chyba. Ja jakies 2 miech temu kupiłem ją w sklepie za 300 zł.

mozesz mi odpowiedziec na pare pytan odnosnie tej karty?

 

jaki masz procek w laptopie i jak ci dziala TV analogowa i cyfrowa?

sa gdzies na pudelku podane minimalne wymagania sprzetowe dla tv cyfrowej i analogowej? ptytam bo mam w lapku tylko celerona 1,5 i nie wiem czy on wystarczy?

czy orientujesz sie czy ta karta ma jakies uklady sprzetowe czy jest w calosci programowa?

jaki jest obraz, czy nie zrywa, czy da sie zgrywac tv na dysk?

 

w jakim sklepie ty ja kupiles? ja patrzylem tyko na allegro bo w komputroniku jej nie maja!

 

pzd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim lapku mam turiona 1.8, mam acera 5024. Telewizja analogowa działa super, cyfrowa nie wiem mam kablówke. Wymagania:

-Analog TV

Intel Pentium Mobile 1.3GHz

OR Intel Pentium 4 2.4GHz (Hyper-Threading)

OR Intel Celeron M1.5GHz for Time Shift and Record in MPEG2

 

 

-HDTV / SDTV

Intel Pentium Mobile 1.3GHz

OR Intel Pentium 4 2.4 GHz

OR Intel Celeron M1.5GHz

VGA card supports DirectX 9

256 MB RAM or higher

Cardbus slot

Sound Card

Windows® 2000/XP

 

U mnie przy oglądaniu zużywa jakies 10% do 20% procesora i procek caly czas na 800MHz chodzi, czasem podskoczy, jak nagrywam to już więcej mocy ciągnie. Jak dla mnie fają sprawą jest nagrywanie i jednoczesne kodowanie za pomocą np xvida.

Karte kupiłem w Apollo, chciałem zwykłą nie Hybrid ale gość powiedział mi że narazie nie mają i dał mi tą za 300zł, jak patrzyłem teraz na necie to tam mają za 311zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim lapku mam turiona 1.8, mam acera 5024. Telewizja analogowa działa super, cyfrowa nie wiem mam kablówke. Wymagania:

-Analog TV

Intel Pentium Mobile 1.3GHz

OR Intel Pentium 4 2.4GHz (Hyper-Threading)

OR Intel Celeron M1.5GHz for Time Shift and Record in MPEG2

-HDTV / SDTV

Intel Pentium Mobile 1.3GHz

OR Intel Pentium 4 2.4 GHz

OR Intel Celeron M1.5GHz

VGA card supports DirectX 9

256 MB RAM or higher

Cardbus slot

Sound Card

Windows® 2000/XP

 

U mnie przy oglądaniu zużywa jakies 10% do 20% procesora i procek caly czas na 800MHz chodzi, czasem podskoczy, jak nagrywam to już więcej mocy ciągnie. Jak dla mnie fają sprawą jest nagrywanie i jednoczesne kodowanie za pomocą np xvida.

Karte kupiłem w Apollo, chciałem zwykłą nie Hybrid ale gość powiedział mi że narazie nie mają i dał mi tą za 300zł, jak patrzyłem teraz na necie to tam mają za 311zł

zauwazylem w tym Apollo 2 modele, jeden na PCMCIA a drugi na USB, zastanawiam sie ktory bylby lepszy? Rozumiem ze ta karte wkladasz tylko w PCMCIA i nie musisz juz podpinac kabli audio do lapka (tak jest w niektorych modelach sprzedawanych w Anglii!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze ta karte wkladasz tylko w PCMCIA i nie musisz juz podpinac kabli audio do lapka (tak jest w niektorych modelach sprzedawanych w Anglii!)

Tak, karte wkładam do lapka i podpinam tylko antene do karty nic więcej. Audio i video można podpiąć osobno jak byś chciał nagrywać np. z magnetowidu na lapka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...