Skocz do zawartości
DRuMah

Kingston Hyperx Czy Patriot Llk?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam pytanie- które kości się bardziej nadają do oc-

Kingston HyperX KHX3200AK2/1G (2-3-2-6) czy PDP Patriot LLK (2-3-2-5) czy jakies Geile 2-3-3-6?

Oba zestawy to dual chanel ddr 2x512. Kongstony sa minimalnie tansze.

Generalnie chodzi mi o najlepszy ram 2x512 ddr w okolicach 400 zł.

Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Edytowane przez DRuMah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

moje llk chodza na 270mhz cl 3,0-3-3-6 1t 3,0V stabilnie (spim32 gold memory itp> 100% stabilnie i sie nawet za bardzo nie grzeja, na wyzszym V jeszcze nie probowalem)

pozdr

acha tez polece patriotki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam pytanie- które kości się bardziej nadają do oc-

Kingston HyperX KHX3200AK2/1G (2-3-2-6) czy PDP Patriot LLK (2-3-2-5) czy jakies Geile 2-3-3-6?

Oba zestawy to dual chanel ddr 2x512. Kongstony sa minimalnie tansze.

Generalnie chodzi mi o najlepszy ram 2x512 ddr w okolicach 400 zł.

Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

W tej cenie może udało by się Tobie dostać:

2x512 Crucial Ballistix PC4000 Z505 na Micronach 5B G.W sklepach ich nie dostaniesz,ale jest szansa na allegro.Bardzo uniwersalne memki,nie potrzebują wysokiego Vdimm,są dwa testy tych memek w wątku 2x512 testy....

Mam te memki i spoko moge je polecić. :)

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2139644[/snapback]

nom pokatuje jeszcze moje na jakieś 3,2V (jak myslisz nie wykoleje ich :lol:?? czy dfi nf4 ultra-d na 3,2V ma stabilne napięcia?? (dopiero w przyszlym tygodniu bede mial dfi teraz jestem praktycznie bez plyty :])
[/size]Sorki ale nie mam pojęcia czy to przetrzymają,jężeli chcesz zaryzykować to przynajmniej daj ostry nadmuch na memki z jakiegoś wysokoobrotowego wiatraka najlepiej w okolicy otwartego okna. :lol: Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

nom pokatuje jeszcze moje na jakieś 3,2V (jak myslisz nie wykoleje ich :lol:?? czy dfi nf4 ultra-d na 3,2V ma stabilne napięcia?? (dopiero w przyszlym tygodniu bede mial dfi teraz jestem praktycznie bez plyty :])

 

edit.

llk sa na infineonkach moje chyba na ce5 i na brainpower pcb

 

Sorki ale nie mam pojęcia czy to przetrzymają,jężeli chcesz zaryzykować to przynajmniej daj ostry nadmuch na memki z jakiegoś wysokoobrotowego wiatraka najlepiej w okolicy otwartego okna. icon_lol.gif

hehe zima minęła raczej przy oknie ciepło mam :lol:

kurcze troszke dygam przed 3,2V :oops: a radiatorki bez zadnego nawiewu na 3V nie grzały sie za mocno i tak memki 3 dni chodzily przy ciaglym stresie :rolleyes: jeszcze zyja :-P

pozdr

Edytowane przez 05_03_1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaaa ale dalem ciala ;/ Zamiast siedziec w domu i sledzic aukcje tych ballistixow to ja sobie pszedlem do parku na koncert Szymona wydry z Carpe Diem i Kto To ;/ Mam nauczke :P Ale i tak dzieki za wskazowki :)

Edytowane przez DRuMah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 400 zł? jeśli możesz dać duże V to poluj na BH5/CH5 UTT np. Twinmosa [1 GB ok. 350 zł].

 

Co do tematu -> teoretycznie i Kingston i Patriot ładują tam Infineon CE5, ale Patriot daje duże lepsze PCB, w dodatku średnia podkręcalność Patriota jest dużo większa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...