Skocz do zawartości
gigant89

Prosze O Pomoc W Instalacji Sirixa

Rekomendowane odpowiedzi

mam procesor celeron 2 ghz,grafike radeon 9600pro,512 ram,i chcialbym zeby mi ktos pomugl w instalacji, i najlepiej opisal mi przebieg instalacji,bende bardzo wdzieczny za pomoc.

1. Popracuj nad polszczyzną.

2. Napisz, o co Ci dokładnie chodzi. Nie wiem, co to jest ten Sirix - gdzieś na google znalazłem informację, że podobnie nazywa się oprogramowanie CAD dla Irixa. Może chodzi o coś innego?

3. Nikt Ci nie będzie wysyłał maili, bo bo to wymyślono forum, żeby inni mogli to przeczytać i wykorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to jest oprogramowanie dla irixa,ale pewien czlowiek powiedzial mi ze mozna to zainstalowac na zwyklym pc bez irixa,ja osobiscie nie mam pojecia o systemach unixowych,dlatego zadaje moze nie dokonca sensowne pytanie,gdy wczesniej pytalem o to samo na roznych forach to albo bylem banowany albo byly wymijajace odpowiedzi a ludzie ktozy zajmuja sie tym trzymaja to w tajemnicy.Wszystko co wiem o tym to ze jest to oprogramowanie do robienia wzorow na maszyny dziewiarskie firmy stoll,u mnie w pracy kolezanka robi wzory na te maszyny ale o niczym wiecej niema pojecia,ma komputer sgi 300hc irixa i sirixa ale jak to funkcjonuje to ona sama niewie,znalazlem jednego goscia ktory sie tym zajmuje i on mowil ze mozna zainstalowac samego sirixa na zwyklym pececie,tylko pecet musi spelniac pewne kryteria,procesror intela i karta grafiki intela albo radeona najlepiej zintegrowana,to tyle ile wiem na ten temat,prosil bym zeby ktos napisal jak wogule zabrac sie za instalacje.z gory dzieki za pomoc,acha pelna nazwa tego oprogramowania to stoll software sirix v 7.9b i stoll sirix system software v 6.3b.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...