Skocz do zawartości
L!z@rD

Jaka Podkładka ?/

Rekomendowane odpowiedzi

Mam myszke Logitecha MXa 518 dotychczas jechałem na podkąłdce z CDA (cd-action :P )ale obudziła sie we mnie natura :D i postanowiłem zmienic podkładke

 

ktorą lepiej kupic :

http://h4g.pl/product_info.php/cPath/28_53...2855cff34a87dbb

 

http://h4g.pl/product_info.php/cPath/28_53...2855cff34a87dbb

 

A moze jakąs inną polecajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie SteelPad QCK. Mam myszkę tą co ty czyli MX518 (jestem z niej bardzo zadowolony :) ) oraz tego steel'a. Cena/jakość = rewelacja. Myszka lata jak po lodzie. Super płynne ruchy i dokładność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie SteelPad QcK, chociaż Eyepad nie jest zły to jednak warto dołożyć. Jeśli nie planujesz zmiany mychy na laserową - choćby seria G Logitecha czy Razer Copperhead - te szmacianki co zapronowałeś będą idealne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak grałem na qck to było takie fajne uczucie "płynięcia" jakby w powietrzu... bardzo pozytywne uczucie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisze to nie jako posiadacz eye'a ale normalny uzytkownik ;) przeciez to szmaty,kawałek materialu o podbnej wielkosci wiec jak cos moze byc lepsze od czegos ?? tak wiec : nie widac roznicy to po co 'przeplacac' (tak wiem to roznica kilku złotych a nie nastu/dziesieciu ,ale zawsze na jakies tam piwka sie ostanie ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego warto przepłacać:

http://twojepc.pl/artykuly.php?id=profesjo...kladki&strona=4

Eyepad jednocześnie lepiej przylega do powierzchni niż QcK, co ma istotne znaczenie. "Kucyk" ma jednak tendencje do nieznacznego przesuwania się po blacie. Nie mówcie mi, że to wina biurka - inne podkładki radzą sobie z tym lepiej. Tarcie, które towarzyszy wiadomym czynnościom, jest uciążliwe. Zaryzykuję stwierdzenie, że w tej kwestii Eyepad nie różni się zbytnio od hipermarketowych rozwiązań (stąd producent akcentuje fakt, że Eyepady są trwalsze od tanich rozwiązań, co w istocie jest prawdą, ale cóż z tego - psi jego obowiązek za taką cenę). Jeśli ktoś szuka podkładki z dobrym ślizgiem, lepiej niech omija Eyepada z daleka.

Everglide Ricochet - ta podkładka ciągle mnie zaskakuje :wink:

 

Steelpad QcK i QcK Mini, które mam - to właśnie pod nie kupuję myszki, a nie podkładki do myszek :D

Nie zamienię ich na żadne inne, no chyba, że się poprzecierają ze starości to i tak jeszcze raz kupię kucyka.

 

Steelpad 5L jest super i na dodatek szmacianka, ale cena jak dla mnie drastyczna :/

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego warto przepłacać:

http://twojepc.pl/artykuly.php?id=profesjo...kladki&strona=4

 

Everglide Ricochet - ta podkładka ciągle mnie zaskakuje :wink:

 

Steelpad QcK i QcK Mini, które mam - to właśnie pod nie kupuję myszki, a nie podkładki do myszek :D

Nie zamienię ich na żadne inne, no chyba, że się poprzecierają ze starości to i tak jeszcze raz kupię kucyka.

 

Steelpad 5L jest super i na dodatek szmacianka, ale cena jak dla mnie drastyczna :/

wiesz test testem 'poprzesuwali' myszka pare raze i skad biorą info nt. tego ,ze jakosciowo nie rozni sie zbytnio od podkladek z supermarketu ?Gdyby faktycznie tak było to mysle,ze nikt by na tym nie grał ,a z tego co widze w profilach na gamingowych sajtach duzo osob korzysta z eye'a ... autor testu mysle,ze nie potrzebnie "zaryzykował stwierdzenie"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jak czytam takie rzeczy to mi rece opadają ...nie wiem naprawde o co tobie lub twoim redakcyjnym kolegom chodziło kiedy to stwierdziliscie ,ze eye ma kiepski poslizg .Nie pisał bym tego gdybym rowniez nie miał porównania w/w pada do innych paru podkładek ,ale ok - widocznie mamy inne spojrzenie na 'swiat' padów.

 

nie twierdze,ze robicie zle recki ale powiedzmy ,ze 'zabolała' mnie tak drastyczna ocena eye'a ...

Edytowane przez gib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra przekonaliscie mnie biore Steela Qcka pewnie mini bo mam mało miejsca ale jakie scizgacze wziąsć skatezy wystarcza ?????aktualnie mam te fabryczne Logitecha

 

i jeszcze jedno pytanie czy zakąłdajac noew slizgacze musze odklejac te fabryczne czy nie ?????????????/

Edytowane przez L!z@rD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi ci te skejtsy typu aimtape czyli taka tasma do naklejenia ? jesli tak to to na firmówki ,co do miceskatezów to tam na h4g zalecaja odklejenie firmowych i na ich miejsce przykleic chociaz tak czy siak bedzie działac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra podłączę się do pytania mam myszkę A4Tech X-710 i chce zakupić podkładkę pod nią myślę nad czymś takim: SteelPad QcK czy może coś innego w cenie do 50zł??

Tu jest za 39,99 zł :wink:

http://www.cooling.pl/product_info.php?cPa...products_id=704

 

Jeśli na G5 + QcK ludzie nie narzekają (z wyjątkiem Razer Copperhead), to jest szansa, że i A4 Tech sobie z nią poradzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie ;p gdzie w okolicy zabrza można kupić "kucyka" ? Bo jakoś jazda na Ligotę do 4max mnie nie cieszy a w Pro Line są wszystkie zarezerwowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gladki blat i jakies slizgacze z teflonu ;]]]

Low sens - qck+, medium - qck, high - mini ;]

Chyba ze lubisz bardziej plastik to wtedy 5L

5L ma palstik ale na nim myszka sie nie porusza ( ma on za zadanie usztwywnic pada), a mysz porusza sie po czesci materialowej. ( taka platikowa szmacianka)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mniej więcej coś takiego:

http://www.im-press.co.uk/index.html?http:.../britemat.shtml

Na mojej jest burza i drzewo, w które trafia piorun. Całość jest plastikowa. Wg zapewnień producenta "niezniszczalna w przypadku normalnego użytkowania". Po 2 latach nie wygląda już jednak rewelacyjnie. Na zimę trzeba będzie poszukać czegoś nowego. Także coś plastikowego - szmaciaki do mnie nie przemawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja też mam problem...

Mam od dziś Logitech MX1000 i jakoś tak... dziwnie się z nią czuje. Tzn. wcześniejsza myszka była lżejsza i nie miała pod spodem tych stopek, które tak hamowały.. no i tutaj mam takie cuś, przez co trudniej mi się porusza po blacie.

jaką podkładkie polecacie ? ew. może nakleić coś gladkiego na te stopki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...