Skocz do zawartości
L!z@rD

Jaka Podkładka ?/

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie jest to cud rewolucja i piękno w jednym :P ale sprawuje się znakomicie :D

Otóż...

Pod myszke na te 4 stopki nakleiłem po kawałku taśmy klejącej przezroczystej

No i po tasmie nie hamuje tylko się ładnie ślizga

Dla mnie bomba :P

 

Dołączona grafika

 

Estetycznie to nie wygląda (na zdjeciu duzo gorzej niz w realu) ale ja atm i tak sie nie patrze ;) a sprawdza się bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką podkładkę poradzilibyście "bez względu na koszty"?

QCK tak mi średnio podpasowało... Niby niezły, ale taki trochę za mało śliski mi się wydaje... I myślałem o czymś fajniejszym, np. Icemat 2nd. W każdym razie potrzebuję czegoś szybszego od QCK, ale jednocześnie wytrzymałego, żeby nie wytarło się po pół roku... No i nie może być to Steelpad 5L - jest za duży, nie zmieści mi się.

Warto w ogóle robić coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QcK strzępi się na brzegach to już taka tradycja, ale to strzępienie jest bardzo małe.

Steelpada zwykle czyszczę chusteczkami i pianką do obudów, po tym wygląda jak nowy.

Zużycia nie zauważyłem żadnego po około ponad półrocznym użytkowaniu ani na QcK ani QcK Mini.

 

Co do ślizgu a'la polany wodą lód to na Icemacie + ślizgacze teflonowe też nie osiągniesz. Choć efekt będzie trochę lepszy niż na QcK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć, że troszeczkę się strzępi na krawędziach.

Steelpad QCK jest postrzępiony już od samego wyciągnięcia z pudełka ( nowości ) , jest to postrzępienie minimalne wynikające pewnie z takiej a nie innej techniki przycinania w fabryce. To postrzępienie nie postępuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem od brata Icemata, po jutrze powinny przyjść teflonowe ślizgacze, moja mysz to MX1000 - dam znać jak się to będzie sprawować ;) na tasmie klejącej było ok, po zdjęciu czuć już tarcie, na teflonie będzie pewnie jak po lodzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi np. ruch mysza bez zadnego oporu kompletnie nie podchodzi, nie ma wtedy wyczucia czy porusze myszka czy nie, lekki wyczuwalny poslizg musze miec, hmm.... kiedys zrobilem taki efekt na analogowej myszce, nawet bez teflonu pod spodem, ze mi szla jak po lodzie ale to bylo z 7 lat temu i nie pamietam na czym ja polozylem, pamietam tylko ze brak oporu mi bardo przeszkadzal i nie moglem sie przyzwyczaic.

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc mam teflony

Faktycznie, idzie jak po lodzie

W grach to zaowocuje, ale przynajmniej nie ma takiego tarcia o Icemata ;)

No i teraz pozostaje mi kwestia przyzwyczajenia się do tego ślizgu i będzie bardzo przyjemnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam problem zwyborem podkladki. Ktora z tych podkladek bedzie najlepsza?

1. Steelpad QcK+ http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17282

2. Razer Mantis Speed Mat http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=24902

3. Razer Mantis Control Mat http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=24903

Glownie gram w FPS'y.

 

A moze jest jakas lepsza podkladka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam QcK i jesem zadowolony. QcK+ nie jest duża ona jest wieeeeeeeeeeelka. Jeżeli grasz na małych czułościach myszki to prosze bardzo ;] dla mnei za duzy był ;]

 

No i Qck są szmaciankami i są tańsze ;]

 

 

Za 100 kilka złoty jak chcesz kupić to nie razery bardzie steelapdy czy icematy ;]

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pytam sie CO KUPIC!!! Wiec to jest dobry dzial mur.gif mur.gif A wasze odpowiedzi nic nie wnosza mad.gif

Nie bądź taki do przodu... tylko czytaj:

Forum nie jest przeznaczone do dyskusji o wyborze: laptopów, zasilaczy, myszek i klawiatur itp

Co do tematu - func surface...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...