Skocz do zawartości
cegi

Co Lepiej?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich:)

 

Bardzo długo się opserwuję to forum i juz mam kilka typów jesli chodzi o lapka...

 

poweidzcie mi (zwlaszcza Ci którzy uzytkuja te lapki) który bedzie lepszy

 

HP NX 6125

 

czy

 

TOSHIBA Satellite A100-528

 

już mówie że dysk 40/60/80 mb nie gra dla mnie wiekszej roli i moze byc 40... interesuje mnie grafa - nie wiem czy to prawda ale pisaliscie ze HP (ten wymieniony) pomimo ze ma napisane x300 to ma x200 i jaka to dla mnie jest różnica?? bo Tosiba tez na x200... poza tym procek... tutaj to juz kompletnie jestem blady - jeden ma 1.8 - mobile a 2 ma 1.6 czy dla mnie to bedzie jakies wieksze znaczenie mialo ?? i jak to sime ma do rzeczewistej działalnosci ?? ponoc 1.6 to odpowiednik 3.06 a w takim razie 1.8 ??

 

jak to siem ma do programow (gier) mających system wykrywania sprzętu??

 

i jeszcze jesli chodzi o gry to już mówię, że ja nie odpalam raczej nic większego jak Heroes 3 natomiast mój braciszek to juz inna sprawa - on to będzie traktowal jako stacjonarke (gdy będę siedzial z lapkiem w domu a nie w pracy) i napewno bedzie instalowal gry.... i wiem ze cos takiego jak WoW działa na HP ale czy na Toshibie ?? stawiał ktoś tam jakieś gry??

 

teraz jeszcze jedno - czy matryca TruBrite ma dla mnie wieksze znaczenie ? jak to się ma do działania lapka przy swietle słonecznym??

 

czy lepiej wziąć 15" czy 15.4" bo tutaj też nie bardzo wiem...

 

ewentualnie możecie mi pdrzucać jakieś tematy o innych lapkach ale plz nie więcej jak 3k chociaż ten temat już czytalem na tym forum ;)

 

 

za jakiekolwiek odp dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dodam do siebie zeby kolega sprawdzil organoleptycznie jakie sa jego preferencje jesli chodzi notebooka ... chyba ze jak szuka dziewczyny to tez pyta sie kolegow jak ma wygladac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dodam do siebie zeby kolega sprawdzil organoleptycznie jakie sa jego preferencje jesli chodzi notebooka ... chyba ze jak szuka dziewczyny to tez pyta sie kolegow jak ma wygladac :lol:

ja na takich jak ona nie zwracam uwagi... blyskotliwosc tago jegomoscia jest poprostu porazajaca...

 

ale nie wazne...

 

specjalnie sie pytam o te2 modele ob zadne inne mnie nie interesza juz...

 

 

wiec jak ktos niema nic ciekawego do powiedzenia niech sie nie wypowiada...

 

ja poczekam na tych co maja jakies doswiadczenie z tymi lapkami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co te złośliwości

Niestety post kolegi ktory odpisal pierwszy zniknal gdzies w przestworzach wiec pewnie sie nie dowiesz do czego pilem ;)

 

Adalb1 w takim razie odpowiedz co jest lepsze matryca truBrite od matowej czy 4:3 vs panorama ?

Przy okazji mozna spytac o wyzszosc swiat Bozego narodzenia nad wielkanoca i wlasnie czy ladniejsze sa blondynki czy brunetki :lol:

 

Kolega chyba nie przegladnal zbbyt dobrze forum bo czesto poruszne sa kwestie roznic w matrycach... zreszta w graficznych kartach tez.

Edytowane przez baxxxio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...