Skocz do zawartości
m4rciniak

Jetway 266b - Audio?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Właśnie wsadziłem do kompa płytę główną Jetway266B. Gość na allegro, od którego kupiłem płytę mówił, że ma ona zintegrowaną kartę dżwiękową.

Windows Xp podczas instalacji systemu sam nie zainstalował karty dźwiękowej.

 

Windows wykrywa mi teraz "Kontroler multimediów audio", ale żaden ze "standardowych" sterowników windowsa nie pasuje do tego urządzenia.

 

Nie wiem nawet czy ta płyta faktycznie ma kartę dźwiękową, czy zostałem oszukany.

Może miał ktoś podobny problem i ma namiary na sterowniki do karty audio tej płyty.

 

Z góry dzięki. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłoby problemu gdyby dał mi płytę ze sterownikami :>.

 

Znalazłem w necie temat:

http://forums.pcworld.co.nz/showthread.php?p=451974

 

Zassałem jakieś dziwne sterowniki i 'działa'... ale beznadziejnie.

Dźwiek jest tak tandetny, że nie poznaje dobrze znanej mi muzyki. Nie dośc, że bardzo cicho, to jeszcze ten wspaniały dźwięk - jak na słuchawkach za 2zł z kiosku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolę najpierw popytać ludzi na forum. Tamtemu już wystawiłem pozytywny komentarz na allegro i nie sadze, że interesuje go mój problem z dźwiekiem.

Poza tym, to chyba człowiek, który masowo sprzedaje takie rzeczy (tak pisał). Pewnie nawet nie ma do tego sterowników.

Edytowane przez m4rciniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba wiadomo ze te zintegrowane to szajs no moze czesc plyt ktore mialy ss badz live to ok.mysle ze i tak i tak najlepiej kupic jakiegos powiedzmy creativa a dzwiek bedzi o niebo lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...