Skocz do zawartości
silest

Tagan 380 V Neotec Maximus 380

Rekomendowane odpowiedzi

Co do tych dwoch zasilaczy w temacie to Tagany lubia sie grzac i ma 2x80mm. Co do halasu to nie wiem, bo nigdy zadnego nie slyszalem jedynie czytalem, ze sa dosc ciche.

Natomiast NeoTeca sam mam tylko troche mocniejszego. Ma 1x140mm

wentylator, ktory dobrze wyprowadza cieplo z obudowy i jest w przeciwienstwie do Tagana zimny. Czy jest glosniejszy od Tagana to

tego nie wiem.

Za kwote 269zl wspomniany Topower 480 moze byc dobra alternatywa dla tej dwojki.

 

Polecam zapytac na stronce http://zenfist.pl/

Edytowane przez Monaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tagana 380w i sprawuje się bardzo dobrze, jest cichy (naprawde cichy), bardzo dobrze trzyma napięca i jest bardzo dobrze wykonany pod względem technicznym i wizualnym.

Ostatnio zrobiłem mu test - test polegał na tym, że kolega dał mi dysk twardy co po podłaczeniu go do zasilacza i wciśniecie przycisku power, w ulamku sekundy szły dymy z zasilki codegen, colorist, modecom feel - dysk spali te trzy zasilacze (nie wiem dlaczego tak robil ale chciałem sprawdzić to na moim, wkońcu gwarancja jest).

Po podłaczeniu go do tagana jedynie co mi się stało to to że się niezałaczyl i tyle żadne dymy z niego nieposzly, po odłaczeni uruchomił sie bezproblemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...