Skocz do zawartości
qqrydza

White Gold: War In Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=10754

 

http://www.deep-shadows.com/en/news.php

 

Linki mówią same za siebie.

Czyli co? Firma po znienawidzonej przez bugi a podziwianej dzięki swej złożoności grze boiling point prezentuje kolejną po precursor'ze grę fpp/rpg. Jak widać panowie się rozkręcają. Mam nadzieję, że wyciągają wnioski z błędów i nauczyli się wykorzystywać możliwości sprzętu oraz swoje umiejętności.

Trzeba dodać, że pracują nad sequelem bp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

No no,screeny robia wrazenie :D Co prawda nie tak jak kiedys podobny klimatem (chyba :D) far cry, ale robia :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dodać, że pracują nad sequelem bp.

To jest sequel BP, przemianowany na White Gold. Prawdopodobnie nie bedzie mial wiele wspolnego z fabula BP. Za to klimat i idea gry ma byc podobna. Ja czekam z niecierpliwoscia, ale premiera pod koniec 2007 roku dopiero.

 

EDIT:::

 

Tu jest film z gry z targow E3:

http://files.filefront.com/white+gold+01/;...;/fileinfo.html

 

Ja nie ogladalem, ale jak ktos sciagnie to niech sie podzieli wrazeniami.

Edytowane przez mikaelis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No najwyraźniej masz rację. Przeleciałem po łebkach wczoraj stronę deep shadows.

 

...

 

 

No i obejrzałem. To jest bp tylko, że grafika jest "bardziej" dx9c.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ciekawie ---- od razu kojarzy się z FC i JC :D ---- jeżeli nie będzie baboli, to może być fajna gierka :)

Pożyjemy zobaczymy, tak czy owak filmik robi wrażenie .... te rajskie klimaty ;D ..... ale i tak Bałtyk rządzi :D

 

 

Pozdrawiam !!!! ---- F51 ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, juz nie moge sie doczekac. Mam nadzieje ze to rzeczywiscie bedzie kwiecien 2008. Pierwotnie miala wyjsc pod koniec 2007, ale jak to bywa troche sie obsunelo. Martwi mnie tylko, ze niewiele slychac o dystrybucji i tak dalej. Byc moze poczekamy jeszcze troche...

W BP gralo mi sie fajnie chociaz gry nie ukonczylem. Najwieksze wady to te zasra.. weze i powtarzalnosc zasadzek. Reszta mi sie bardzo podobala. Nawet monotonne jazdy samochodem. No i humor tez byl jakis taki fajny (choc co po niektorzy recenzenci go nie dostrzegali i pisali jakie to nadmuchane frazesy prawi nasz bohater). Mam nadzieje ze ten element nie zniknie w drugiej czesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... błąkam się po sieci i wpadam na pomysł by sprawdzić co tam słychać w tym temacie i... gra została wydana już w 2008 roku w Rosji. Hmmm... miał ktoś kontakt? Na forum Deep Shadows przeczytałem, że ktoś tłumaczy tę grę na Angielski ale zastanawiam się czy jest sens się w nią "pakować".

A... Precursors... ta gra też już została wydana... pod koniec zeszłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba większość o tej grze zapomniała, a ja mówiąc szczerze pierwszy raz o niej słyszę. Nigdzie nie widziałem żadnych recenzji itp, więc nie wiem, ale często bywa tak, że gra wydana w Rosja to o płatny beta test. Osobiście mam ciekawsze gry na oko, więc ten tytuł odpuściłbym sobie, nie grając chociażby w demo.

 

OT. Nie tylko ja nie mogę spać chyba :] EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... błąkam się po sieci i wpadam na pomysł by sprawdzić co tam słychać w tym temacie i... gra została wydana już w 2008 roku w Rosji. Hmmm... miał ktoś kontakt? Na forum Deep Shadows przeczytałem, że ktoś tłumaczy tę grę na Angielski ale zastanawiam się czy jest sens się w nią "pakować".

A... Precursors... ta gra też już została wydana... pod koniec zeszłego roku.

Ech... Doopa zbita za przeproszeniem :sad: . Regularnie, co jakis czas zerkam na forum Deep Shadows i wyglada na to, ze zdecydowali sie skoncentrowac na rynku rosyjskim i zapomniec o swiecie. Na anglojezycznym forum tworcy nie odzywaja sie juz od dawna.... A musze przyznac, ze Boiling Point mi sie bardzo podobal mimo wielu bugow i kiepskiej optymalizacji.

Wyglada na to, ze fanowskie tlumaczenie na angielski to w tej chwili jedyna opcja. Niestety osoba je tworzaca jakby traci werwe i coraz rzadziej pojawia sie na tamtejszym forum. Takze PELNA translacje, nawet amatorska, widze w czarnych barwach... (chociaz czesc jest juz przetlumaczona na angielski, i o ile wiem, paczke mozna sciagnac z forum Deep Shadows).

Poza tym, na youtube jest rosyjski filmik "let's play", gdzie osoba grajaca w pewnym momencie bardzo narzeka na optymalizacje.

 

Swoja droga przypomina mi sie sytuacja z postapokaliptycznym "The Fall" wydanym po niemiecku, gdzie tworcy najpierw zarzekali sie, ze wersja angielska jest juz w 100% gotowa i tylko czekaja na decyzje wydawcy. A potem pojawiali sie na anglojezycznym forum coraz rzadziej, az wreszcie zamilkli na dobre. Dobrze, ze choc w Polsce wydali "The Fall" bo jest to calkiem fajne cRPG.

 

W kazdym badz razie, na oficjalne wydanie "White Gold" (po polsku badz angielsku) bym nie liczyl...

Edytowane przez mikaelis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to słów kilka by zamknąć temat...

 

Gra słabo zoptymalizowana, trącąca myszką grafika(choć to akurat można przełknąć w imię dobrej zabawy) oraz częściowe(bardzo częściowe) tłumaczenie skutecznie zniechęcają do gry. Szkoda bo Boiling Point bardzo mi się podobał głównie ze względu na rozległe pole gry i połączenie FPS z RPG. Na początku i w tej grze Saul Myers był "grany" przez aktora Arnold'a Vosloo, co dodawało smaku grze bo bawił mnie poprzednio swym głosem i zabawnymi komentarzami, ale(przypuszczam) z powodu porzucenia wydania tej gry poza Rosją został zastąpiony jakimś "mało śmiesznym facecikiem". To tyle... szkoda bo brakuje tego typu gier z tak rozległym i otwartym światem gdzie możemy poruszać się dowolnie różnymi pojazdami, używać łodzi, motorówek, helikopterów oraz samolotów dodatkowo prowadzić fabułę grając zupełnie nieliniowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebie jeszcze raz temat, bo nie tak dawno ukazala sie pelna translacja zarowno do White Gold jak i Precursors. Tak wiec jak ktos ma czas i checi pobawic sie ta niedopracowana produkcja to teraz przynajmniej zrozumie o co chodzi w historii.

Ja juz jestem za polowa i moge napisac, ze gra ma bardzo podobny klimat do Boiling Point, tyle ze teraz mamy cos na ksztalt wysp karaibskich. Mnostwo samochodow, lodek, motorowek, helikopterow, samolotow do oplywania/oblatania.

Jest duzo bledow, ale to normalne w tej produkcji (studio wydalo gre bardzo niedopracowana i prawdopodobnie poszlo na dno zaraz potem).

Zmienil sie aspekt RPG w porownaniu z BP. Teraz po awansie na kolejny level mozemy wybrac perki takie jak np. wiekszy udzwig, latwiejsze otwieranie zamkow, ulepszony tryb skradania, ulepszony tryb snajperski etc. W sumie jest tego troche i jest w czym wybierac.

 

Translacja jest na forum tworcow:

 

Deep Shadows forums (Работает на Invision Power Board)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...