Skocz do zawartości
Gość Bianka

Wiara Chrześcijańska

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo się nie spodziewałem od autora publikacji (skrypt z 1976 r.)

w stylu "Podstawy Marksistowsko-Leninowskiej Filozofii" i faktycznie rozumu mu nie przybyło.

http://www.allegro.pl/item452702382_podsta...ozofii_agh.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście co właśnie pokazywali w jakże "masońskiej telewizji"?

 

Jeżeli nie, to ulotki z czarnoskórym dzieckiem z tekstem: "Szkoda że religia nie rozjaśnia także skóry". Oczywiście pokazywane w jakże świetnym naszym polskim kościele rzymsko katolickim

 

Proszę bardzo, niech teraz jakże tolerancyjni i pobożni katolicy się do tego ustosunkują, bo ja mam w tym momencie ciśnienie śmiertelne. Proszę bardzo wytłumaczcie ludzi którzy was reprezentują. Oczywiście dla mnie wytłumaczenia nie ma, ale piszcie co chcecie :mur:

Jak bym miał blisko to bym poszedł spier$$$ najbliższego księdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Jak bym miał blisko to bym poszedł spier$$$ najbliższego księdza.

Jasne najlepiej czarnoskórego :) zanim się coś napisze warto pomyśleć.

Wiesz przynajmniej kto te ulotki wyprodukował i po co ?

Czemu sądzisz że ulotki wyprodukował jakiś ksiądz a nie przykładowo

telewizja aby mieć "temat" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro widzę oburzoną matkę wypowiadającą sie na temat tego co rozdają w kościele to chyba wiem kto to rozdaje. Kto wyprodukował już mnie nie interesuje, dla mnie liczy się to kto to upowszechnia.

 

Jasne najlepiej czarnoskórego :) zanim się coś napisze warto pomyśleć.

Niet. Nie najlepiej. Najlepiej tego który to rozdawał, ale z braku takiego pod ręką (chyba że w parafi niedaleko mojego miejsca zamieszkania też to rozdawali) zadowolę się rozmową z jakimkolwiek przedstawicielem tej instytucji. Może bym się dowiedział parę nowych faktów o rasach na świecie jak z niedawnej przemowy następnej świetnej osoby w "naszym" państwie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu sądzisz że ulotki wyprodukował jakiś ksiądz a nie przykładowo

telewizja aby mieć "temat" .

Obrazki wyprodukowała redakcja jakiegoś czasopisma katolickiego, gość niedzielny czy jakoś tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro widzę oburzoną matkę wypowiadającą sie na temat tego co rozdają w kościele to chyba wiem kto to rozdaje. Kto wyprodukował już mnie nie interesuje, dla mnie liczy się to kto to upowszechnia.

...

Jeśli ulotka ma charakter rasistowski to najistotniejsze jest kto ją zaprojektował i wyprodukował i takim

kimś powinna zainteresować się prokuratura zwłaszcza jeśli działał na zlecenie TV.

Skoro wiesz kto rozdaje to napisz konkretnie kto bo ja przykładowo nie wiem.

Do kościoła każdy może wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mały gość niedzielny" to wyprodukował, a poniekąd z tego co wiem to tych gazetek jest w kościele na tony, więc...

...Więc jest to gazeta rozpowszechniana przez księży z tego co pamiętam, więc i te ulotki tak rozprowadzane być musiały, no ewentualnie przy zbieraniu na ofiarę przez ministrantów... Na jedno wychodzi, bo w kościele.

 

Hmm, a czemuż to upierasz się przy teorii zlecenia tego wszystkiego przez jakąś telewizję? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Hmm, a czemuż to upierasz się przy teorii zlecenia tego wszystkiego przez jakąś telewizję? <_<

Nie upieram się tylko biorę pod uwagę ze względu na motywacje.

Najbardziej prawdopodobne wydaje mi się że to jakaś produkcja medialna

bo temat modny się zrobił po głupawej wypowiedzi jednego z posłów o związku trwania

cywilizacji z kolorem skóry.

Mogli coś wyprodukować fikcyjnego bo realnych przejawów rasizmu w Polsce

trudno się doszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba patrzysz na swiat przez zbyt rozowe okulary...

Bez względu na kolor moich okularów doszukiwanie się rasizmu w kościele

na podstawie tego rodzaju informacji medialnej to klapki na oczach.

Prędzej można się doszukać tego w amerykańskiej polityce jeśli porównać

skład kongresu USA i kardynałów w kościele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu w kościele czy w Polsce? :blink:

...

W Polsce trudno się doszukać ale się zdarzają natomiast w kościele

nie słyszałem dotychczas o takim przypadku dlatego sprawa ulotki

wygląda jak na zamówienie medialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wypisywać byle co najlepiej zapoznać się z oficjalnym

i niepodważalnym stanowiskiem kościoła w sprawie rasizmu

Teoria zawsze jest piękna, praktyka zazwyczaj się z teorią idealnie nie pokrywa.

No ale co tam, toć wszystkie media się zgadały, żeby smrodu narobić nowego wokół kościoła. I wydrukowali obrazki, które w kościołach rozdawano, cóż za przebiegłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Jak bym miał blisko to bym poszedł spier$$$ najbliższego księdza.

Teoria zawsze jest piękna, praktyka zazwyczaj się z teorią idealnie nie pokrywa.

No ale co tam, toć wszystkie media się zgadały, żeby smrodu narobić nowego wokół kościoła. I wydrukowali obrazki, które w kościołach rozdawano, cóż za przebiegłość.

Reakcja JROX świadczy o tym że przekaz medialny był fałszywy skoro doszedł do wniosku

że dowolny przypadkowy ksiądz to osoba której należy przypisać rasizm.

Tego rodzaju treść jaka została zawarta na ulotce nie ma nic wspólnego z nauczaniem kościoła.

Ktoś ten tekst wymyślił i wydrukował i na dzisiaj nie wiem kto ale nie dziw się że TV która

przedstawia tego rodzaju informację w sposób mogący doprowadzić nieobeznanego w temacie widza

do wniosku że kościół jest rasistowski nie jest dla mnie wiarygodna (nie wiem która to TV) .

W sytuacji gdy nie wiem kto to wymyślił i wyprodukował to jedynie kwestia rozkładu prawdopodobieństwa kto.

Tak się składa że oceniam prawdopodobieństwo działania z pobudek związanych z podbijaniem oglądalności

lub fanatyzmem jakiegoś ateisty wyżej niż pozostałe możliwości (co nie oznacza że wykluczam te pozostałe)

Może prokuraturze uda się ustalić fakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reakcja JROX świadczy co najwyżej o tym, że źle wyraził swoje myśli, lub też źle pomyślał.

 

Dlaczego zakładasz, że to TV przedstawiła? To od 2 dni chyba krążyła jako informacja na różnych portalach internetowych, we wtorek w południe o tym w radiu słyszałem (w trójce). Nie słyszałeś tego w TV, nie wiesz jak to było przedstawione, spekulujesz i do tego przesadzasz.

 

Napisałem ci wcześniej kto stoi za ulotkami, a że ty widzisz tylko to co chcesz widzieć, to no cóż, na to już nikt nie poradzi. No i po co prokuratura ma ustalać fakty skoro oficjalnie się do nich przyznało wydawnictwo. Na przyszłość proponuje choćby spróbować poszukać jakiś informacji miast wypisywać [ciach!]ły.

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Napisałem ci wcześniej kto stoi za ulotkami, a że ty widzisz tylko to co chcesz widzieć, to no cóż, na to już nikt nie poradzi.

Napisałeś ale nie podałeś źródła swojej wiedzy, jeśli to źródło jest takie wiarygodne że możesz coś twierdzić

nie mając na uwadze innych możliwości to podaj źródło, wtedy będę mógł dopiero ocenić czy daje podstawy

do zmiany rozkładu prawdopodobieństwa. Jest takie powiedzenie: "jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze"

a oglądalność to bardzo konkretne pieniądze z reklam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś ale nie podałeś źródła swojej wiedzy, jeśli to źródło jest takie wiarygodne że możesz coś twierdzić

nie mając na uwadze innych możliwości to podaj źródło, wtedy będę mógł dopiero ocenić czy daje podstawy

do zmiany rozkładu prawdopodobieństwa.

Rasizm jest nieodlaczna cecha kosciola katolickiego, a ten nieszczesny tekst wyprodukowala redakcja malego goscia niedzielnego.

Dołączona grafika

Redaktor naczelna pisma Gabriela Szulik przyznaje się do błędu.

Edytowane przez S_Works

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rasizm jest nieodlaczna cecha kosciola katolickiego...

Teza karkołomna w kontekście tego tekstu:

http://www.opoka.org.pl/biblioteka/W/WP/ja...3_24102002.html

Potrafisz uzasadnić to jakoś mocniej niż jednym incydentalnym przejawem rasizmu ?

Po to by obronić taką tezę potrzeba wskazać coś istotniejszego co jest nierozłączne.

Rasizm (albo fałszywe wyobrażenie pragnień na podstawie postaci Michael Jackson)

jakiegoś człowieka i bezmyślność paru innych z tej redakcji to jeszcze nie jest podstawa do uogólnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reakcja JROX świadczy o tym że przekaz medialny był fałszywy skoro doszedł do wniosku

że dowolny przypadkowy ksiądz to osoba której należy przypisać rasizm.

Dobra, źle się wyraziłem.

Co nie od razu świadczy że "przekaz był fałszywy" :rolleyes:

 

Na wiadomości24 czytałem że to błąd w druku... tylko co oni chcieli innego tam wydrukować :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...