Skocz do zawartości
palantunio

Problem Z Drukowaniem :/

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem to tutaj bo w forum o drukarkach rzadko kto odpowiada na posty. Tak więc mam drukarkę HP 5740. Tydzień po skończeniu się atramentu w kartridżu odmoczyłem go po czym napełniłem. Gdy chciałem coś wydrukować wychodziła czysta kartka. Po kilku następnych próbach odmaczania i odciągania atramentu pojawił się tekst na kartce jednak bardzo słabej jakości(drukowałem na max. rozdzielczości) Co mam zrobić żeby poprawić jakość wydruku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zle napelniles kadridże.

2. Uplynal zbyt dlugi czas od wyczerpania tuszu do ponownego napelnienia.

3. Producent pewnie w jakis sposob zapobiega ponownym napelnieniu kadridży.

4. Kupiles kiepski lub nieodpowiedni uzupelniacz.

 

Porada: kup nowe kadridże i czytaj dokladnie instrukcje obslugi.

Edytowane przez Armo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego źle?? Robiłem to tak jak było napisane w instrukcji(!)

2. Kilka razy przed tym napełnieniem po takim czasie właśnie uzupełniałem i po odmoczeniu wszystko było ok.

3. Raczej nie.

4. Uzupełniacz nie był kiepski.

Edytowane przez palantunio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kadridże nie sa produkowane po to aby je napelniac tylko wymienic po zuzyciu. Producent tanio sprzedaje drukarke aby potem zarobic na zasobnikach, gdzie ich koszt wymiany nierzadko wynosi tyle samo co nowa drukarka.

BTW. zawsze mozna zakupic tzw. tanie zamienniki np: InkJet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kadridże nie sa produkowane po to aby je napelniac tylko wymienic po zuzyciu. Producent tanio sprzedaje drukarke aby potem zarobic na zasobnikach, gdzie ich koszt wymiany nierzadko wynosi tyle samo co nowa drukarka.

BTW. zawsze mozna zakupic tzw. tanie zamienniki np: InkJet :)

Armo co ty mu tu piszesz ?? JA mam HP-ka 845C to kadridż mam ciagle ten sam od nowosci czyli jakies 6 lat i tylko dolewam a jakość ciagle bez zmian wlałem juz do niego chyba z 20 zestawów 2x40ml czarnego tuszu oczywiście i nic mu nie ma.Koloru nie uzupelniam bo nie używam. Tak że co do jego przypadku to albo cos mu sie spieprzyło z glowica drukujacą albo niech napelni raz jeszcze az do skutku.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość voldenet

:mur: Czy nie można kupować oryginalnych kartridży?? (lub nieoryginalnych,byle nie jakieś beznadziejne samoróbki! to tak jak pirackie oprogramowanie zzzzzzzzzłodzieje :mad: )

Edytowane przez voldenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: Czy nie można kupować oryginalnych nienapełnianych kartridży?? (lub nieoryginalnych, ale nie własnej roboty)

Co o nienapelnianych orginałach to jeszcze nie slyszalem heheh a co do nieorginalnych zamienników to roznie z nimi jest np raz jak kupilem zamiennik do lasera zamiast 400zł kosztowal 300zł i zrobilo sie na nim polowe kopii mniej bo pozniej zaczął brudzic kartki więc......... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...