Skocz do zawartości
ETHNE

Barton+ekstremalne Podkręcanie+

Rekomendowane odpowiedzi

Oho ...chyba sie A64 zaczyna przejadac, beda powroty do K7 :lol:

 

Ludzie radze uzywac pasty lutowniczej przy vmodach ...bo te "fredzle" z cyny przy tych SMD na NF7 Sectora wygladaja srednio dobrze :D

 

pozdro

piotres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie kombinuje :)... bo jestem w domu... ale moja plyta ich dzielnie wspiera :)

 

A Potem Plytka (jesli jeszcze bedzie zyla)... wedruje do Devilka :)... albo juz nawet nei wiem kogo bo ostatnio sie pogubilem :)

no właśnie ... dziś się okaże

pierwsza próba jej odpalenia skończyła się pełnym fiaskiem

szkoda, że ryba nie wiedział jak są poustawiane Vmody i co fajniejsze nie powiedział, że są zrobione z ułańską fantazją (jedne PR kręcić w prawo inne w lewo dla zwiększania napięcia)

efekt jest taki, że mobo prawdopodobnie dostało duuużo Vtt (i pamięci) oraz Vdd ...

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nf7 wiele potrawi przezyc, wiem po swoim :lol:.

 

http://img188.imageshack.us/my.php?image=dscn08174gm.jpg

 

http://img193.imageshack.us/my.php?image=dscn08182lf.jpg

 

:lol:

 

po wszystkich modach i lutowaniach padlo razem z prockiem, Piotres wszystkie mody zdjal i na gwarancji przeszlo :lol:. do dzis sluzy dzielnie :).

 

kiedys zdaje sie kij zjaral nf7 jak puscil za duze napiecie na NB, z tego co pamietam to my nie dawalismy wiecej niz 1,85v i wlasciwie nic to nie dawalo. na memki ile tylko chief dal rade, ok 3,8v. Piotres robil nawet u siebie 5v moda i tez dzialalo :).

 

czekamy na Wasze wyniki z niecierpliwoscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wszystkich modach i lutowaniach padlo razem z prockiem, Piotres wszystkie mody zdjal i na gwarancji przeszlo :lol:. do dzis sluzy dzielnie :).

 

kiedys zdaje sie kij zjaral nf7 jak puscil za duze napiecie na NB, z tego co pamietam to my nie dawalismy wiecej niz 1,85v i wlasciwie nic to nie dawalo. na memki ile tylko chief dal rade, ok 3,8v. Piotres robil nawet u siebie 5v moda i tez dzialalo :).

 

czekamy na Wasze wyniki z niecierpliwoscia.

a mnie od oszustów powyzywali tu na forum jak powiedziałem że oddałem uwalona DFI na gware :lol2: :mur:

gratuluje farta

 

BTW mi przyjeli sempa w kórym zdjełem IHS

wiecej OT nie bede robił :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ... dziś się okaże

pierwsza próba jej odpalenia skończyła się pełnym fiaskiem

szkoda, że ryba nie wiedział jak są poustawiane Vmody i co fajniejsze nie powiedział, że są zrobione z ułańską fantazją (jedne PR kręcić w prawo inne w lewo dla zwiększania napięcia)

efekt jest taki, że mobo prawdopodobnie dostało duuużo Vtt (i pamięci) oraz Vdd ...

ojjj mowilem, mowilem :) trza sluchac tylko, a jak tobie drugi raz mowilem to twierdziles ze swider wie lepiej ;) ale nic, odpalaj :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh czemu ja tutaj jeszcze nie pokazalem jak powinno wygladac extreme :P

 

AC (realne vcore w cpuz)

Dołączona grafika

 

AC (ten wynik byl robiony wczesniej niz ten wyzej, byly problem z vcore przez mody, realnie bylo 1.8)

 

Dołączona grafika

 

 

a tutaj na fc slabo wykalibrowanym (-25 evap w stresie, chyba na dniach sie znowu pobawie fc przed kaskada) cpu-z pokazuje prawidlowe vcore

 

Dołączona grafika

 

a tutaj jeszcze jak wyglada mobo po modach, dzisiaj dolutowalem jeszcze molexy zeby bylo latwiej sprawdzac wszystkie napiecia

 

http://rybamcz.boo.pl/zdjecia/bench/barton/PICT6429.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...