Skocz do zawartości
ParanoiK

Odpowiedź Na Oświadczenie Piotra 'liska' Lisowskiego.

Rekomendowane odpowiedzi

Aby można było wystawiać faktury Tweak.pl został firmą, już w 2002 roku. Na początku nikomu to nie przeszkadzało, bo przecież serwis nie przynosił zysków. Potem jednak wiele się zmieniło – bannery, które zaczęły generować pieniądze. Właśnie wtedy pojawił się problem – Tweak zarabia kasę, a marco i ParanoiK dalej są na tych samych zasadach, czyli najzwyczajniej w świecie pomagają w rozwoju, bez żadnych obietnic finansowych.

Nie tweak zarabiał kasę. Kasę zarabiał Piotr Lisowski i zgaraniał ja do kieszeni. Obietnic w stosunku do nas jako osób fizycznych faktycznie nie było. Była jedna obietnica finansowa - cały dochód idzie tylko i wyłącznie na rozwój serwisu. Niestety jak się później kilkakrotnie okazywało pieniądze 'ginęły', arbomedia spóźniała się 4 miesiące z płatnościami (sic!).

 

Na początku 2005 roku odbyła się między nami rozmowa, którą można streścić do jednego zdania – „Lisek, widzimy że jest kasa, nie może tak dalej być”. No cóż, to było do przewidzenia. Postawiłem jednak warunek. Tweak.pl wymagał kolejnej modyfikacji technicznej, to co było już nie wystarczało (a było modyfikowane o ile pamiętam dopiero na przełomie 2001/2002). Ostatecznie dogadaliśmy się tak, że chłopaki wprowadzają dostarczony przeze mnie nowy layout Tweak.pl do nowego, stworzonego przez nich CMS’a. Dzięki temu zarządzanie serwisem miało być łatwiejsze. Dopiero kiedy pojawiłyby się efekty mieliśmy zacząć współpracować na nowych zasadach i marco oraz ParanoiK po prostu zostaliby pracownikami Tweak.pl. Jednak czy widział ktoś nowy layout Tweaka do dnia padnięcia? Ja nie… Dlatego bardzo mnie ciekawi, czemu ten fakt nie został wspomniany przez marco i ParanoiK’a.

Może jednak ujmij całe zdanie? - "Lisek, widzimy, że jest kasa, nie może tak dalej być, że zgarniasz całość do kieszeni i nie przedstawiasz rozliczeń finansowych na które się umawialiśmy".

 

Co do samego layoutu to tak, sporo osób go widziało w formie testowej. Pozwól, że przypomnę ile ci zajęło załatwienie tego layoutu od jakiegoś dzieciaka ze stanów. Dodatkowo obiecałeś, że zajmiesz się pocięciem go do css'a co w końcu komuś zleciłeś. Do ostatniej chwili naszej współpracy nie dostaliśmy gotowego layoutu/css'a o czym dobrze wiedziałeś.

 

Nastał rok 2006. Pojawiły się też problemy z serwerem, gdyż w połowie roku 2005 firma Barwkomp została prawdopodobnie sprzedana. Choć to nie jest pewne chyba dla nikogo. W każdym razie z nieznanych przyczyn znaleźliśmy się na serwerze, który należał do firmy Bestcom. Ta firma chyba tak do końca nie zdawała sobie sprawy z tego, że nas hostuje, a my – jak sprawa z Barwkompem i Bestcomem naprawdę wygląda.

 

Tweak.pl oraz Barwkomp łączyła umowa barterowa, która mówiła o hostingu naszego serwisu w zamian za reklamę sklepu internetowego. Było tam też kilka zdań na temat zerwania umowy – o czasie wypowiedzenia wiedzą chyba wszyscy. Dlatego też sądziłem, iż zanim nas odetną z serwerów – dowiemy się o tym i zdążymy zareagować. Byłem w błędzie, nic takiego się nie stało. Jednak nieoficjalnie wiedzieliśmy, że szykuje się coś złego. Dlatego też rozpocząłem poszukiwania nowego serwera dla Tweak.pl. I właśnie tutaj zaczyna się prawdziwa zabawa.

Wiedziałeś o tym w styczniu.

 

Jak wiemy 9 kwietnia Tweak.pl znika z sieci. Jak się okazuje, marco oraz ParanoiK są bardziej poinformowani ode mnie w sprawie zniknięcia serwera, gdyż serwer ten dzień później zostaje sprzedany zupełnie nieznanej mi firmie.

Tego samego dnia domena Tweak.pl przekierowuje wszystkich czytelników pod adres purepc.pl. Stało się to bez zgody właściciela domeny – po prostu samowolka. Do tego treść strony jest bardzo ciekawa, oto ona:

 

http://img253.imageshack.us/img253/1129/pure6yp.png

 

Wkrótce komunikat można streścić do takiego zdania – „serwer padł, mamy nowy, domena nie była nasza, ale Tweak będzie dalej pod innym adresem”. Tylko dlaczego nikt nie powiedział o tym, że domena Tweak.pl od zawsze należała do firmy Tweak.pl – twórcy tego serwisu? Chłopaki tak bardzo chcieli uratować swoją pracę, że aż w końcu ukradli forum. Cel szczytny, tylko czy na pewno legalny?

A czy ktokolwiek sobie tę domenę przywłaszczył?

 

W pewnym momencie sam zacząłem się gubić. Marco twierdzi, że bazy nie oddadzą, bo ona nie należy do nas, ale też nie należy do nich! Jakież to logiczne. Czyli każdy może sobie skopiować bazę Tweaka i otworzyć własne forum? O czymś nie wiem? A z domeną i wprowadzaniu w błąd czytelników – to przecież też jest OK. Do tego Romek, osoba współpracująca z redakcją Tweak, z którą widziałem się kilka dni wcześniej i mówiła że nic nie wie, chwilę potem okrzyknęła się naczelnym PurePC. Potem dowiedziałem się jeszcze od Romka, że PurePC to tylko „backup” Tweaka, dopóki ten nie zostanie ponownie uruchomiony. Obecnie wygląda na to, że nie było to prawdą – Tweak działa… tylko, że PurePC też. Chyba chłopaki pogubili się między sobą.

 

Jest jeszcze jedna ciekawostka – PurePC się mści, choć nie do końca wiem za co. W każdym razie marco (o ile mi wiadomo obecny szef PurePC) zwrócił się z apelem do użytkowników, aby Ci edytowali swoje posty na Tweak.pl. Zapewne po to, aby nasze forum straciło spójność. Jak widzimy są różne metody walki z konkurencją. Niestety jak sprawa tyczy się pieniędzy, to ludzie skłonni są do wielu rzeczy, o które bym ich nie posądzał.

A to ciekawe - masz może dowód takiego apelu? Bo mi się wydaje, że jest wręcz odwrotnie - http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...�entry2143847

 

Ktoś na forum rzucił dobry przykład. Można pójść i pomóc podłączyć znajomemu radio w samochodzie. Potem pomóc kilka razy naprawić, czy coś zmienić przy aucie. A na końcu przyjść, zabrać mu kluczyki, wsiąść w samochód i odjechać. Powód? No, przecież znajomy zajmował się autem nienależycie, a ja tyle pracy w niego włożyłem. Prawda, że piękne?

Raczej zatrudnić ludzi, żeby zbudowali samochód, powiedzieć, że się oczywiście dofinansuje części, zgarnąć całą kasę z reklam naklejonych na niego do swojej kieszeni udając, że jej nigdy nie było - potem dokleić swój znaczek i powiedzieć, że samochód zawsze należał do nas.

 

Reasumując. Chłopaki ukradli firmie Tweak.pl bazę danych i twierdzą, że prawnie należy do nich. Oszukali użytkowników, że Tweak.pl się przeniósł, co przyniosło firmie Tweak.pl określone straty finansowe. Więc jeżeli lubicie działać na skradzionym forum i lubicie, jak ktoś kłamie – proszę bardzo. Tylko nie zdziwcie się, jeżeli pewnego pięknego dnia skradzione forum zniknie z sieci, bo ta sprawa na pewno nie zostanie przez Tweak.pl zapomniana.

Z tego co pamiętam Tweak.pl nawet nie należy do ciebie.

 

% This is the NASK WHOIS Server.

% This server provides information only for PL domains.

% For more info please see http://www.dns.pl/english/whois.html

 

Domain object:

domain: tweak.pl

registrant's handle: hmns146425 (CORPORATE)

nservers: dns.home.pl.[212.85.112.66]

dns2.home.pl.[213.25.47.166]

dns3.home.pl.[216.93.176.64]

created: 2000.08.30

last modified: 2006.04.30

registrar: Home.pl Sp. J.

pl. Rodla 9

70-419 Szczecin

Polska/Poland

+48.801 885 555

info@home.pl

 

option: the domain name has not option

 

Subscribers Contact object:

company: PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE TWEAK.PL ANDRZEJ LISOWSKI

street: UL. SZAROTKI 20

city: 22-100 CHELM

location: PL

handle: hmns146425

last modified: 2006.04.12

registrar: Home.pl Sp. J.

pl. Rodla 9

70-419 Szczecin

Polska/Poland

+48.801 885 555

info@home.pl

 

Whois database last updated: 2006.05.22

Z tego co pamiętam, to nie nazywasz się Andrzej Lisowski - w tym momencie wygląda na to, że afiszując się jako właściciel firmy Tweak.pl to ty okłamywałeś wszystkich.

A co do kradzieży - to trudno ukraść tobie coś co nie jest twoją własnością.

 

Kuba 'ParanoiK' Wojewoda,

PurePC.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej w 2002 roku, dokładnie 1 kwietnia za moim pomysłem uruchomił na Tweaku forum dyskusyjne oparte o phpbb, które znało wielu internautów.

Dosyć ciekawe stwierdzenie biorąc pod uwagę, że się ideii tej najpierw przeciwstawiałeś. Niedługo zapewne dowiemy się, że wymyśliłeś Internet...

 

Na początku 2005 roku odbyła się między nami rozmowa, którą można streścić do jednego zdania – „Lisek, widzimy że jest kasa, nie może tak dalej być”. No cóż, to było do przewidzenia. Postawiłem jednak warunek. Tweak.pl wymagał kolejnej modyfikacji technicznej, to co było już nie wystarczało (a było modyfikowane o ile pamiętam dopiero na przełomie 2001/2002). Ostatecznie dogadaliśmy się tak, że chłopaki wprowadzają dostarczony przeze mnie nowy layout Tweak.pl do nowego, stworzonego przez nich CMS’a. Dzięki temu zarządzanie serwisem miało być łatwiejsze. Dopiero kiedy pojawiłyby się efekty mieliśmy zacząć współpracować na nowych zasadach i marco oraz ParanoiK po prostu zostaliby pracownikami Tweak.pl. Jednak czy widział ktoś nowy layout Tweaka do dnia padnięcia? Ja nie… Dlatego bardzo mnie ciekawi, czemu ten fakt nie został wspomniany przez marco i ParanoiK’a.

Kłamiesz. Nie było mowy:

1) o firmie

2) o warunkach wstępnych

3) mieliśmy dostać gotowy kod xhtml i css do publikowania którego nigdy nie dostaliśmy.

4) ztcw nie zapłaciłeś nawet za grafikę

5) miałeś dostęp przez x czasu do test.tweak.pl do którego mimo próźb nigdy nie zajrzałeś i nie powiedziałeś co chcesz, żeby było zmienione

 

Tweak.pl oraz Barwkomp łączyła umowa barterowa, która mówiła o hostingu naszego serwisu w zamian za reklamę sklepu internetowego. Było tam też kilka zdań na temat zerwania umowy – o czasie wypowiedzenia wiedzą chyba wszyscy. Dlatego też sądziłem, iż zanim nas odetną z serwerów – dowiemy się o tym i zdążymy zareagować. Byłem w błędzie, nic takiego się nie stało. Jednak nieoficjalnie wiedzieliśmy, że szykuje się coś złego. Dlatego też rozpocząłem poszukiwania nowego serwera dla Tweak.pl. I właśnie tutaj zaczyna się prawdziwa zabawa.

Znów kłamiesz. 30 grudnia 2005 dzwoniłem do Ciebie informując, że ponieważ Barwkomp już nieistnieje serwer będzie szedł out (który notabene miałeś dostępny tylko dla tego, że Ci nim administrowałem za darmo i robiłem to samo dla barwkompu bo inaczej byś dawno z tamtąd wyleciał). Wysyłałem Ci również maile na którą odpowiedzią było cytuje "jestem zarobiony". Przez 4 miesiące nie zrobiłeś nic mimo, że wiedziałeś, że nie będzie możliwy hosting w tym miejscu. Mimo obietnic z lutego apropos reklam które miały iść na serwer - również mnie oszukałeś, a ja z własnych pieniędzy znowu musiałem dokładać do serwisu, żeby miał zabezpieczoną kopie zapasową

 

Tego samego dnia domena Tweak.pl przekierowuje wszystkich czytelników pod adres purepc.pl. Stało się to bez zgody właściciela domeny – po prostu samowolka. Do tego treść strony jest bardzo ciekawa, oto ona:

Domena Szanowny Piotrze była na naszych serwerach DNS. Dostałeś odrazu informacje, żebyś zmienił delegacje i propozycje zmiany adresu na takich jak chcesz do czasu gdy zmienisz sobie delegacje. Nic za to nie chcieliśmy. Odpowiedzi oczywiście nie otrzymaliśmy.

 

Jest jeszcze jedna ciekawostka – PurePC się mści, choć nie do końca wiem za co. W każdym razie marco (o ile mi wiadomo obecny szef PurePC) zwrócił się z apelem do użytkowników, aby Ci edytowali swoje posty na Tweak.pl.

Nie jestem szefem. Nie robiłem takiego apelu. Prosiłem o spokój i zwracałem uwagę, że lex retro non agit. Jeśli sam aprobowałeś regulamin który akceptowałeś to czemu go łamiesz?

 

Reasumując. Chłopaki ukradli firmie Tweak.pl bazę danych i twierdzą, że prawnie należy do nich. Oszukali użytkowników, że Tweak.pl się przeniósł, co przyniosło firmie Tweak.pl określone straty finansowe.

Nikt nie został oszukany. Nie było informacji że tweak się przeniósł. Albo nie umiesz czytać albo masz problemy z językiem polskim. Jeśli ktoś poniósł wymierne straty finansowe to chyba tylko my, płacąc międzyinnymi:

 

* za organizacje Białowieży

* za utrzymywanie backupów tweak'a przez kilka miesięcy

* za czas który zmarnowaliśmy licząc na Twoją uczciwość i słowność, który mogliśmy wykorzystać z lepszym pożytkiem

* za serwer w Szczecinie na którym przez x miesięcy utrzymywałem Ci forum, ftp'a i część zdjęć, żeby tweak mógł normalnie działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reasumujac, Lisek zachowuje sie tak, jakby mial problemy z psychika, i mial rozum dzieciaka z piaskownicy, teraz wy macie lepsze zabawki to jestescie beee i wymysla swoje niepelne "historyjki" jacy to wy jestescie zli i okrutni dla niego.

 

ParanoiK, ukryj dane osobowe bo jeszcze ciebie Liska ojciec (wlasciciel Tweak.pl) oskrazy o ujawnianie danych osobowych publicznie :P

 

Do administracji: pokazcie te argumenty na tweaku teraz, ciekawe czy szczurek wam wogole na nie odpowie publicznie na forum, czy wymieklby i je wywalil :) bo z tego co tutaj widze to raczej nie pokwapi sie tutaj i nie odpowie nic na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ryba, te dane sa ogolno dostepne.

a skad wiesz co szczurkowi przyjdzie do glowy? jak mozesz przeczyrac z postu ParanoiK'a, on jest w stanie posunac sie jeszcze dalej niz jest w stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten temat nie powinien byc zwyczajowo zamkniety, a do komentowania cos innego? :)

 

Ale skoro juz jest mozliwosc spamowania... Tak trzymac chlopaki, nie dajcie sobie w kasze dmuchac. Jestem z natury spokojny, ale przeciw niesprawiedliwosci to moge walczyc na noze. A pewnych emocji wyrazac nie bede bo... trzeba trzymac poziom po prostu.

 

ryba - sprawa danych byla poruszana w pierszym temacie oswiadczalnym, zamknietm przez marco o 16:12 (Pamietam bo czytalem i czytalem by wypowiedziec sie znajac calosc sprawy, a gdy doszedlem do konca byla 16:17 :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem oświadczenie L i odpowiedź na nie i powiem Wam, że dla mnie L w pewnym momencie olał Tweaka i "fizycznych", którzy utrzymywali forum przy życiu. O możliwościach kontaktu z L przekonałem się sam i wiem, że od kiedy Tweak stał się największym forum o OC (i nie tylko) - kontakt ten był bardzo utrudniony.

Do mnie bardziej przemawia wersja Marka, Paranoika i Romka.

Co do zarabiania kasy "przez forum" - nie mam nic przeciwko, pod warunkiem, że nie utrudni/uprzykrzy to korzystania z forum (a wyskakująca reklama o odchudzaniu na forum komputerowym to dla mnie jakaś paranoja). Myślę, że powiązanie forum z jakiś/jakimiś sklepami komputerowymi może wyjść na dobre zarówno samemu forum - jak i jego użytkownikom (choćby jakiś system rabatowy, czy też "selekty").

Dla mnie Tweak był głównie forum - recenzje i testy pojawiały się nader rzadko i raczej "nie na czasie", o co można mieć pretensje jedynie do właściciela ...

Mam nadzieję, że nowo powstały twór PurePC będzie się rozwijał, a wzory będzie czerpał z dobrych źródeł. Liczę na to, że nie będzie tu niewygodnych tematów ostro kontrolowanych przez moderatorów (merytorycznie, nie mylić z pyskówkami). Liczę na aktualne newsy i testy nowo wprowadzanych na rynek produktów.

Życzę jak najmniej padów i przycięć.

 

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem prawda jest po środku.

Jadnak mam pewną uwagę do tutejszej administracji:

(cytat z innego tematu)

Witam serdecznie,

 

Darujmy sobie wycieczki w stosunku do wiadomo jakiego serwisu. Jeśli ktoś chce z niego korzystać to niech to robi - jego wybór ma do tego prawo. Tak samo ich moderatorzy - cóż oceniać ich będą wkrótce ludzie głosując nogami - jeśli się nie sprawdzą to "renoma" serwisu spadnie bardzo szybko.

Jeśli naprawdę macie ich gdzieś to po co takie posty!?

Ja jak mam kogoś gdzieś to się nim nie interesuję.

Czy jeśli Liskowi będzie się dobrze wiodło to wy zbiedniejecie z tego powodu?

Wielokrotnie namawiacie żeby dać spokój, więc uczyńcie to samo.

Wam się nic nie stanie jeśli Liskowi się powiedzie, a ja jako użytkownik bedę zadowolony z kolejnego fajnego serwisu na który mogę wpaść. (bo narazie jest mizernie)

życzę dobrej nocy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mówimy coś o jego serwisie? Ja tylko odpowiadam na pomówienia względem mojej osoby. Nie chcę też, żebym przez niedomówienia i oszczerstwa ze strony w/w był posądzany jako złodziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namawiacie żeby tam nie wchodzić. Nie jest to nic takiego, ale o jedno zdanie za dużo. relax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież zacytowałem, ale..

Tutaj masz link.

2143847[/snapback]

Darujmy sobie wycieczki w stosunku do wiadomo jakiego serwisu.

 

marco to jeden przykład, a moderzy też swoje naklepali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież zacytowałem, ale..

Tutaj masz link.

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=200623&st=450

 

A tutaj wytłuszczone:

marco to jeden przykład, a moderzy też swoje naklepali...

Gdyby ktoś napisał podobne oszczerstwa o mnie, czułbym się wywołany do tablicy. To zupełnie naturalne, że jak ktoś cię pyta, to się odpowiada. Inicjatorem dyskusji jest tamta strona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tego

 

Mimo wszystko apeluje o spokojne zachowanie - pamiętajcie, że reprezentujecie sobą nasz serwis i miło by było gdybyśmy to my wykazali się kulturą i godnością osobistą.

juz nie zacytowales ..

uciete zdania zawsze daja inny kontekst ...

 

to o nie wchodzeniu bylo do tych którzy ida wam bruździc i bluzgac ...

no ale skoro mamy zachecac ludzi od nas zeby szli na wasze wysypisko .. to da sie zrobic ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież zacytowałem, ale..

Tutaj masz link.

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=200623&st=450

 

A tutaj wytłuszczone:

marco to jeden przykład, a moderzy też swoje naklepali...

'Darujmy sobie wycieczki' jakbyś nie wiedział - nie znaczy nie wchodźmy na serwis tylko darujmy sobie wycieczki osobiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że Lisek święty nie jest to chyba wszyscy wiedzą, ale tym bardziej trzeba trzymać poziom. Jak najbardziej trzeba odpowiadać na oszczerstwa!

Jest tzw. teoria doktrynacji fałszu: kłamstwo po wielokroć powtarzane, staje się prawdą oczywistą, bo wszyscy ją znają.

Jest gorąco- nie dajcie się ponieść emocjom.

A jeśli chodzi o polskie sądy, to tam niestety (moim zdaniem) sprawiedliwości nie ma. Nie chcę napisać za dużo...

 

kolejny przykład.

 

Komunikat!!!!

 

Zobaczcie w ich Statystyki forum.

 

Na ich forum są prawie sami uzytkownicy PurePC.

 

Jeżeli nie będzie tam Was, nie będzie tam NIKOGO!!!.

 

Nie będzie nikogo, przyjdzie nowy uzytkownik, zobaczy ze tam nikogo nie ma i zacznie szukac innego forum i... trafi do nas :)

Kto chce tam przeglądac i odpisywac niech sie wyloguje i zaloguje jak niewidoczny. Bedzie przynajmniej mniej uzytkowników widać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie przez pomyłkę dostałem kolejny przykład, że do porozumienia niestety nie można dojść - niech nikt nam więcej nie zarzuca braku dążeń do porozumienia.

 

 

zrzut_ekranu1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od zawsze wiadomo bylo, ze lisek jest lakoniczny w swoich wypowiedziach. No coz, po prostu urwala mu sie kasa z tweaka, byli moderatorzy i administratorzy robili za czarnuchow, inaczej sie tego nazwac nie da. Teraz zapewne okaze sie, ze mozna prowadzic serwis i forum na nalezytym poziomie. Ciekaw jestem kiedy Lisek znowu zapomni o tweaku. Ciekaw jestem wielce.

 

pozdrawiam

mehow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)Ciekaw jestem kiedy Lisek znowu zapomni o tweaku. Ciekaw jestem wielce.

 

pozdrawiam

mehow

Przecież już przy poszukiwaniu moderatorów i kontakcie z nimi wysługiwał się drugim adminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny przykład.

 

Czy ty na prawdę masz problem ze zrozumieniem tekstu pisanego i nie wiesz do jakiej grupy uzytkowników był skierowany ten tekst? Jeżeli nadal nie wiesz to zobacz kiedy byłnapisany, wejdz na to drugie forum i zobacz co siewtedy tam działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(..) Mam nadzieję, że nowo powstały twór PurePC będzie się rozwijał, a wzory będzie czerpał z dobrych źródeł. Liczę na to, że nie będzie tu niewygodnych tematów ostro kontrolowanych przez moderatorów (merytorycznie, nie mylić z pyskówkami). Liczę na aktualne newsy i testy nowo wprowadzanych na rynek produktów.

Życzę jak najmniej padów i przycięć.

Tomek

Moim osobistym zdaniem dobrze byłoby gdyby udało się doprowadzić do takiej sytuacji, że PPC jako całość (strona+forum) byłoby połączeniem jakości pclab.pl jesli chodzi o stronkę (recenzje, testy, newsy itd) i forum PPC (poziom merytoryczny itp)

 

-------------

 

Mam nadzieję że nie usuną tego posta:

Dołączona grafika

Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napewno jest niemożliwe AndyN.. mają swoje forum, i razcej go nie poświęcą.. pzoatym piła jest znajomym L.

Nie o to chodzi. AndyN mial na mysli podobienstwo jakosciowe. Tak aby nasz serwis (purepc) byl podobnej jakosci co serwis pclaba, gdyz jest ona na wysokim posiomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...