Skocz do zawartości
ParanoiK

Odpowiedź Na Oświadczenie Piotra 'liska' Lisowskiego.

Rekomendowane odpowiedzi

To napewno jest niemożliwe AndyN.. mają swoje forum, i razcej go nie poświęcą.. pzoatym piła jest znajomym L.

Mnie nie chodzi o połączenie pclab z PPC. A uczynienie tak, żeby poziom, częstość pojawiania się, różnorodność testów, newsów itp na PPC była tak samo dobra albo nawet lepsza niż na pclab

 

Edit:

Nie o to chodzi. AndyN mial na mysli podobienstwo jakosciowe. Tak aby nasz serwis (purepc) byl podobnej jakosci co serwis pclaba, gdyz jest ona na wysokim posiomie.

No właśnie ;) Edytowane przez AndyN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sgj

poprostu zależy mnie na tym o czym napisałem w pierwszym poście. Skoro olewamy tweak.pl to olewamy! Poprostu nie obchodzi mnie co się dzieje na tamtym serwisie. Paranoik ma rację - oświadczenie Liska trzeba zripostować. I nic ponadto nie powinniście pisać o tweak. (administracja i moderacja - bo userzy mają wolną wolę)

dla mnie to koniec udzielania się na ten temat - ot taka autocenzura.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AndyN & Miazga82

 

No rzeczywiście, przeczytałem z prawie zrozumieniem... sorki. Bardzo bym się cieszył gdyby portal purepc nie ustępował pclabowi w ilosci recenzji sprzętu. Oni wtyki mają wyśmienite, więc troche to potrwa zanim ppc dorobi sie takich kontaktów.

 

edit:

 

A tak poza tym to jestem cały czas za "naszą" Administracją i moderacją. Tweak który jest teraz to już zupełenie inne forum, niech idzie w swoją stronę a "My" czyli ppc chodzmy w swoją ku swietlanje przyszłości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest do zrobienia. Nawet kwestia wtykow. Tylko jedna rzecz mnie zastanawia na ile szerokie sa kontakty pana L.?? Bo jezeli sa dosc szerokie to Purepc moze miec problem z dostepem do sprzetu. Mam nadzieje ze wygryziemy konkurencje poziomem merytorycznym i jakoscia recenzji testow. Do dziela Panowie!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie nie podoba,to,ze dzialaja 2 prawie takie same fora (ppc+tweak). Chyba poprosze o usuniecie mojego konta i wszystkich postów na tweak.pl

Próbuj, próbuj .... :lol: :lol:

 

Nie będziesz pierwszy. :D

 

Chyba nie jesteś na bieżąco

 

Sorry, miałem już o tym nie pisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba poprosze o usuniecie mojego konta i wszystkich postów na tweak.pl

O usuniecie nie masz co prosić ... powodzenia.

Z resztą była na ten temat juz zacikła dyskusja, wystarczyło poczytac pare postów w tym dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończcie juz z tym usuwaniem swoich postów. Demek pisał już że na razie został poproszony o nie składanie pozwu przeciw Twaekowi bo edycja postów ma powrócić LINK - może zaczniecie czytać to co zostało napisane!

Przestańcie biadolić na Tweaka. Zamierzacie pozostać na tym forum to fajnie - piszcie tutaj w swoich ulubionych działach i kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja dostałem pw od Heat'a że robie reklame purepc bo miałem w polu skąd napisane purepc tak samo jak informacje w profilu :lol: Jedyne co mi zostało avatar i sig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zlot Tweak'owców (teraz Purepc'owców) w.......Liska chacie. Wstęp bez osoby (tj. Pani pałki bądź Pana Glana) towarzyszącej zabroniony.

 

A tak na serio to byłem, jestem i będę po wieki uczestnikiem tego forum, bez względu na perypetie związane z Panem Lisowskim (jesli wogóle ma tak na nazwisko). Jedyne co na pozostaje to uzbroić się w cierpliwość i czekać na....padnięcie serwerów Tweak.pl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie nie podoba,to,ze dzialaja 2 prawie takie same fora (ppc+tweak). Chyba poprosze o usuniecie mojego konta i wszystkich postów na tweak.pl

Próbuj, próbuj .... :lol: :lol:

 

Nie będziesz pierwszy. :D

 

Chyba nie jesteś na bieżąco

 

Sorry, miałem już o tym nie pisać

O usuniecie nie masz co prosić ... powodzenia.

Z resztą była na ten temat juz zacikła dyskusja, wystarczyło poczytac pare postów w tym dziale.

 

Skończcie juz z tym usuwaniem swoich postów. Demek pisał już że na razie został poproszony o nie składanie pozwu przeciw Twaekowi bo edycja postów ma powrócić LINK - może zaczniecie czytać to co zostało napisane!

Przestańcie biadolić na Tweaka. Zamierzacie pozostać na tym forum to fajnie - piszcie tutaj w swoich ulubionych działach i kropka.

Ale na usunięcie konta muszą się zgodzić, skoro zmienili regulamin. Tak stanowił wcześniejszy regulamin, że jeżeli nie zaakceptujesz zmian w regulaminie to masz prawo domagać się likwidacji konta (oczywiście Twoje posty zostają). Co do postów to możesz je wyedytować (ale czy to ma sens?), ale dopiero jak dadzą możliwość ich edycji. Oczywiście zablokowanie jej było niezgodne z regulaminem tweaka kiedy się rejestrowaliśmy. Ale zapewne w tej chwili Lisek zadbał już aby to było legalne, więc jedyne co można zrobić to zażądać usunięcia własnego konta, linka do tweaka z zakładek/ulubionych oraz wywalić go z cache (szkoda, że google nie ma manualnej blokady niechcianych przez urzytkownika stron - taki coś jak ignoracja urzytkowników na forum).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyznam ze walka jest stosunkowo ostra :P ale po co to komu... szkodzi to tylko obu serisom i obu forom... nikomu to nie potrzebne.... dajmy wszyscy na loos.. izobaczymy co bedzie lepsze :) czas i statystyki pokaza :D a wzajemne oszczerstwa w niczym nie pomoga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy troche nie przesadzacie z tym usuwaniem postow ? Nawet jak ktos nie chce pisac na obu forach to nie musi pozostawiac po sobie spalonej ziemi.

No ja nie wiem własnie co wy (tacy jak Michaelius) sie uczepiliście tego tematu.

Nikt nie bedzie kasować postów bo to idiotyzm. Tutaj chodzi jedynie o samą zasade ... o zakaz kasowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się pogubiłem, nie wiem zupełnie o co chodzi... a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

1.

true, true ;]

2.

Jeśli ktoś ma ochotę wejść na tweaka i komuś jechać albo chwalić ppc, to lepiej niech w ogóle tam nie wchodzi. Bo robicie wstyd.

3.

HeatheN fajny avatar :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EsiuWWW dobrze mowi... nie ma sensu ciagle walkowac tego samego i co chwile czytac tych samych tlumaczen.... wiemy jak jest i starczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zlot Tweak'owców (teraz Purepc'owców) w.......Liska chacie. Wstęp bez osoby (tj. Pani pałki bądź Pana Glana) towarzyszącej zabroniony.

Może sobie daruj groźby karalne, bo cię Ziobro dopadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

..... z forum Tweak byłem prawie od początku , glownie jako czytelnik ....ale za to bardzo regularny....od kwietnia niestety zaszly pewne zmiany , czy duze czy male nie mnie to osądzac.....w każdym razie do czego zmierzam ...mam pytanie do starej kadry userow i/lub modów dla czego migrowaliscie z Tweak na PurePc ? chodzi mi tu o Wasze własne powody, które skłoniły Was do "przejścia"

 

ps. wszystkim trolo-n00bom z odpowiedziami (bo tak,fajny itp) z góry dziękuję

 

@Miazga82

widzisz ja znam powody dla których Admini tego forum "przenieśli się"(i ten wątek przeczytałem) chodzi mi o opinie mod/user'ow bo chyba przyznasz mi racje że szeregowi użytkownicy mają inne powdy niż np. Paranoik ...

wiec proszę przeczytaj mój post jeszcze raz ,następnie wyedytój swój zmieniając go na np. odpowiedź dla mnie

 

@poca szkoda ze nie przeczytałeś mojego posta a udzielasz już odpowiedzi - ja nie posiadam takiej umiejętności......

tak btw to liczyłem min. na Twoją konkretną odp.......

 

@Yeti

Dziękuje za odpowiedź

-możesz sprecyzowac pkt. 4 "nie cierpie byc olewny"??

-co do pkt. 1 dla mnie to że Lisek nie zajmował sie już forum od x czasu nie ma znaczenia na forum go prawie nie było , nie byłem do niego przywiązany tylko do forum (czyt. userów i ich postów) wiec nawet jak by to forum sprzedał komuś i ten ktoś by czerpał kase z reklam to nadal nie widze żadnych powodów żeby po 4 latach powiedziec "nie wierze w wersje pana X="olewam" to forum przechodze do pana Y" i najważniejsze Forum tworzyli "wierni" ludzie i admini robiący to podobno za friko i po tylu latach gdy temu serwisowi potkneła sie noga , zamiast wspólnymi siłami zrobic wszystko żeby do tego nie dopuści (mieli dostęp do wszystkiego baza,hasła do dns'ów) otworzyli "swoje forum" i wylali się na Tweaka i za nimi poszli wszyscy userzy którzy do niedawna zamieszczali z dumą swoje posty na Tweaku a teraz "żądają" ich skasowania? dla mnie jest to troche obłudne nie uważasz? wszyscy obrazili sie na Liska a on na forum od pewnego czasu "nie istniał" on tego forum nie tworzył - forum to przecież jego uzytkownicy a nie Lisek

Edytowane przez Abaddon+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) mam pytanie do starej kadry userow i/lub modów dla czego migrowaliscie z Tweak na PurePc ? chodzi mi tu o Wasze własne powody, które skłoniły Was do "przejścia"

Wystarczy poczytac i nie zadawac tych samych pytan co pare postów. ;)

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=196721

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie!

To, co się tu stało to jest zwyczajne kradzież czyjegoś dobra. W tym wypadku bazy danych serwisu Tweak.pl. Piszcie, co chcecie, ale właścicielem serwisu jest Piotrek Lisowski (lub formalnie jego ojciec). Jako właściciel może zrobić z serwisem co zechce. Sprzedać, rozdać, zamienić w poradnik dla gospodyń wiejskich itp. Nic wam do tego. Czuliście się na siłach? Trzeba było rozkręcić od zera nowy serwis, nawet zareklamować go tutaj, ale NIE KRAŚĆ !. Ludzie, kasowaliście zatwardziale do niedawna każdy post gdzie ktoś pytał o cracka a teraz dopuszczacie się kradzieży czyjejś własności? To jest normalnie schizofrenia i piszcie, co chcecie, ale ja zdania nie zmienię i to zdanie podzieli każdy sąd w tym kraju (mam nadzieje, że Lisek nie odpuści tematu). Personalnie Liska nie lubię i podzielam zdanie większości, że doprowadził serwis na skraj upadku. Czasy gdzie byli tu ludzie pokroju Reed-a czy Groobego minęły bezpowrotnie. Pojawiło się stadko moderatorów od siedmiu boleści i to był początek końca tego serwisu.

 

Marco, Paranoik,

moim zdaniem jedyne co mogliście zrobić to podać firmę Lisowskich do sądu pracy z pozwem o wypłatę wynagrodzeń za świadczony stosunek pracy (jeżeli takowy był i mogliście to udowodnić). To by miało ręce i nogi tylko, że w moim mniemaniu to nie tylko o te skromne pobory tu chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie!

To, co się tu stało to jest zwyczajne kradzież czyjegoś dobra. W tym wypadku bazy danych serwisu Tweak.pl. Piszcie, co chcecie, ale właścicielem serwisu jest Piotrek Lisowski (lub formalnie jego ojciec). Jako właściciel może zrobić z serwisem co zechce. Sprzedać, rozdać, zamienić w poradnik dla gospodyń wiejskich itp. Nic wam do tego. Czuliście się na siłach? Trzeba było rozkręcić od zera nowy serwis, nawet zareklamować go tutaj, ale NIE KRAŚĆ !. Ludzie, kasowaliście zatwardziale do niedawna każdy post gdzie ktoś pytał o cracka a teraz dopuszczacie się kradzieży czyjejś własności? To jest normalnie schizofrenia i piszcie, co chcecie, ale ja zdania nie zmienię i to zdanie podzieli każdy sąd w tym kraju (mam nadzieje, że Lisek nie odpuści tematu). Personalnie Liska nie lubię i podzielam zdanie większości, że doprowadził serwis na skraj upadku. Czasy gdzie byli tu ludzie pokroju Reed-a czy Groobego minęły bezpowrotnie. Pojawiło się stadko moderatorów od siedmiu boleści i to był początek końca tego serwisu.

 

Marco, Paranoik,

moim zdaniem jedyne co mogliście zrobić to podać firmę Lisowskich do sądu pracy z pozwem o wypłatę wynagrodzeń za świadczony stosunek pracy (jeżeli takowy był i mogliście to udowodnić). To by miało ręce i nogi tylko, że w moim mniemaniu to nie tylko o te skromne pobory tu chodziło.

Tak, joshua- podać do sądu i zostawić wszystko w**zdu- to, na co pracowali latami, bo o dalszej współpracy nie byłoby mowy. Robin Hooda też byś powiesił? Przecież to złodziej jakich mało.

Tu nie chodzi o prawne wyjasnienie zobowiazan, tylko o probe ocalenia wyzszych wartosci.

Jak tego nie rozumiesz, to szczerze Ci wspolczuje.

Edytowane przez DRuMah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie!

To, co się tu stało to jest zwyczajne kradzież czyjegoś dobra. W tym wypadku bazy danych serwisu Tweak.pl. Piszcie, co chcecie, ale właścicielem serwisu jest Piotrek Lisowski (lub formalnie jego ojciec).

Niby czemu jest? Płacił za utworzenie forum? Nie. Płacił za serwer? Nie. Jest autorem regulaminu, podziału forum? Nie. Instalował forum? Pisał do niego oprogramowanie? Jest autorem postów?

 

Gdyby ktoś dostał chociaż 5 PLNów i była by na to umowa to tak była by to kradzież. Narazie to wygląda tak że Pan PL toczy piane bo ktoś mu urwał źródło kasy bo pare osób zorientowało się że jest robionych w wiadomo co. Smutne, że zamiast próbować się dogadać ze starą administracją albo przynajmniej przez wzgląd na to że CI ludzie przez 4 lata stworzyli tak naprawdę markę tweak.pl powinien przynajmniej zachować honor i umiar. Smutne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie!

To, co się tu stało to jest zwyczajne kradzież czyjegoś dobra. W tym wypadku bazy danych serwisu Tweak.pl.

Serwisu nikt nie ukradł (nie przywłaszczył sobie itp) a forum nie było jego.

Koniec kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Abaddon+

 

1. Bo wierze w wersje administracji PPC

2. Poniewaz tutaj zycie nie zamarlo na 1 miech, a to w informatyce kupa czasu - dyskusje sie nie pourywaly, sa na bierzaco. Tutaj baza jest aktualniejsza

3. Tu jest wiekszosc userow ktorych szanuje, ktorzy takjakby sa... cecha tego forum. Moze i sie udzielaja gdzie indziej, ale bez nich to forum byloby juz inne, nijakie.

4. Dla zasady? Nie cierpie byc olewany. Jakby to nie wygladalo z perspektywy prawa, to moralnie administracja ppc jest do przodu.

 

@joshua

jesli juz to hipokryzja a nie schziofrenia :/

nie uzywaj pojec ktorych nie rozumiesz. Jesli masz watpliwosc co do znaczenia jakies slowa to masz sjp.pwn.pl

 

A swoje zdanie wyrazilem - jesli nawet to co zrobili jest niezgodne z prawem, to i tak maja duzy plus. Nie dali zaprzepascic ogromnego dorobku. A tak jest w biznesie ze niekompetentnych wspolpracownikow sie eliminuje i zastepuje dobrymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech kazdy kto krytykuje adminow PPC odpowie sobie na jedno bardzo wazne pytanie. Co by bylo gdyby administratorzy PPC nie uratowali bazy tweaka?

 

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Abaddon+

 

1. bo powstało nowe forum niosące ze sobą nowe nadzieje :D

2. bo na Tweaku od jakiegoś czasu panowała gęsta atmosfera

3. bo na Tweaku mimo reklam (finanse) forum często zaliczało pady

4. bo może nie dokońca zgadzam się z Panem Naczelnym Tweaka

5. bo to wartościowi ludzie tworzą Forum a nie właściciel

6. bo Tweak jako portal był mizerny (o sławetnych newsach nie wspominając)

7. bo na Pure mamy wpływ (wygląd, podział na kategorie, itp) na Tweaku mamy prawo tylko nabijać kabze ...

8. o moderatorach nie będę wspominał - i tak mam wysokie ciśnienie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...