Skocz do zawartości
Rascal666

Dremel Z Serii "300" 125vat

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/item121427791_multiszlif...fava.html#photo

malkstons ma taką i jakoś nie słyszałem żeby miał z nią problemy a jak na jeden raz 60zł nie tak źle

nie kupuj KINZO! straszna kapa. wyje jak szalona

To prawda. Mam ją już półtora roku i jej nie oszczędzam, a w dalszym ciągu działa świetnie. Jedynie co trzeba do niej miec to dobre tarcze. Ja kupiłem kiedyś w castoramie dwie paczki tarcz dremela w okrągłym pudełeczku, lepszych nie miałem. Jak będę w piwnicy to dam fotkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dremel z racji firmy jest tego wart... ale o jego walorach użytkowych trzeba by zapytać posiadacza takiego cacka :). Podejrzewam, że znakomita większość tutaj ma tanie jednorazówki bliżej nie znanej firmy.. część ludzi ma lekko lepsze FERMy i inne takie powyżej 120pln... a pewnie nieliczni mają DREMLA, no bo do niedzielnego majsterkowania to raczej wydatek jest nieopłacalny. Jeśli natomiast komuś zależy na trwałym narzędziu i będzie jej często wykorzystywał, to ja bym się nie wachał w co zainwestować - DREMEL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś WAŁEK GIĘTKI ? to sie zakłada do wiertarki jak wiertło ? dobre to jest ?

Miałem, ten dodawany do FERM'a, rozpadł się, ale z mojej winy...

Jeden koniec mocujesz w zacisku do "dremla" i zabezpieczasz nakrętką a w drugi normalnie mocujesz końcówki.

Taki wałek to bardzo fajna rzecz, łatwiej sie korzysta z narzędzia... grawerowanie bez niego to męczarnia jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pigipon

IMHO większość dodatków zbędna - zawsze można sobie jakoś poradzić ;). Jeśli nie planujesz grawerki to brak wałka można przeżyć - choć czasem jest ciasno. Na allegro znalazłem taką aukcje Click - co prawda używany ale ja jade na starszym modelu 395Pro dwa lata i nic sie z nim nie dzieje (kupiony na allegro za 120zł z szafką i akcesoriami :) ). Można by się też zainteresować tym, nowy z gwarancją i do tego akcesoria, firma solidna - taki tańszy Bosch/Dremel

Edytowane przez Paweł666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mozna, ale imadlo chce bo przyda do roznych rzeczy. wiec chyba nie ma sensu kupowac czegos tanszego i potem dokupic to i owo. ta skrzynka jest moze na wyrost, ale przynajmniej mialbym wszystko z dremela w 1 miejscu.

walek roznie z tym bedzie. grawerowac, chyba nie bede :) a jak sam mowisz moze sie przydać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wałek ma jeszcze jedną zaletę... jak szlifujesz to nie kurzysz narzędzia - co zwiększa jego żywotność. Tańsze wałki potrafią się podobno przekręcić (linka przekręca się w pancerzu). Ja mam ferma i jak dotąd działa ok, tylko należy pamiętać żeby od czasu do czasu kapnąc mu oleju do maszyn - w końcu tam trze linka o pancerz metalowy. Z tego też powodu lepiej go zbytnio nie wyginać i nie wiązać na nim pętelek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...