Skocz do zawartości
MohSETH

Na Co Należy Zwrócić Uwagę Przed Kupnem...?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dziś prawie kupiłem Toshibę... Jednak w ostatniej chwili tknęło mnie, że mogą mi wcisnąć jakiś badziew.. uszkodzony lub wybrakowany... w jaki sposób i co mogę sprawdzić w sklepie przed zapłatą?

Pozdrawiam

 

 

P.S. I jak to jest z Wi-Fi? Działa w Polsce?

Edytowane przez MohSETH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wi-Fi działa. Czemu miała by nie działać. Jak mieszkasz w jakimś większym mieście to może nawet będziesz mógł korzystać z netu za free. Wystarczy, że znajdziesz się w zasięgu darmowego dostępu do netu.

Zwróć szczególną uwage na matryce. Czy nie ma żadnych badpixeli, czy jest równomiernie podświetlona, na jakość obudowy. Było o tym trochę na forum.

Edytowane przez Azazel85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś prawie kupiłem Toshibę... Jednak w ostatniej chwili tknęło mnie, że mogą mi wcisnąć jakiś badziew.. uszkodzony lub wybrakowany... w jaki sposób i co mogę sprawdzić w sklepie przed zapłatą?

rozumiem, ze obawy przed zakupem dotycza zakupu notebooka uzywanego ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziś prawie kupiłem Toshibę... Jednak w ostatniej chwili tknęło mnie, że mogą mi wcisnąć jakiś badziew.. uszkodzony lub wybrakowany... w jaki sposób i co mogę sprawdzić w sklepie przed zapłatą?

Pozdrawiam

P.S. I jak to jest z Wi-Fi? Działa w Polsce?

Ustaw sobie tlo pulpitu na czerwone, potem na zielone, niebieskie, biale i czarne i zobacz czy nie ma bad pixeli:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie Ty kupujesz tego lapka??

Jak ja kupowałem w sklepie (nie przez net), to wszystko ładnie zapakowane było w kartonie. Przy mnie go otworzyli, pokazali co jest w środku, odpalili Lapka. Nie miałem żadnych obaw, że mi wcisną jakis szjas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WiFi? To tak samo jakbys kupował lapciaka z Irdą i sie pytał czy sie opłaca kupować z tym czy nie. Jeszcze jeden port komunikacji bezprzewodowej i tyle. Jak sobie kupisz z WiFi to fajnie. Jak nie to tez nie problem. O ile to będzie Ci potrzebne to albo sobie to dokupisz na PSMCIA Aalbo na Mini PCI o ile Twój lapciak ma taką opcję. Cena - około 100zł czyli tyle ile tańszy jest lapciak bez WiFi. Zadnych sensacji. A co do zakupów to masz po zakupie 7 dni na testowanie lapciaka i jak coś znajdziesz to Ci mają wymienic na inny albo zwrócić kasę tak więc bez stresów przy zakupie. To nie jest tak, że jak wyjdziesz ze sklepu to już zostajesz z tym na zawsze niezależnie co się psuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej raty w CK Znaku sa na bank oprocentowane. Jesli chcesz kupic laptoka najmniejszym kosztem (Czyli raty zero procent) to polecam ci czekac na takowa promocje w MediaMarkt'cie albo w MegaAvansie albo chociaz w Vobisie. Taka oferta dotyczy 10 rat, jak chcesz na wiecej, np. 20, to juz dochodza dodatkowe koszty, ale np. w przypadku MediaMarktu to wychodza grosze jak dobrze popytasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie, niektore Asusy maja/mialy gwarancje Zero Bright Dot i wtedy faktycznie w ciagu 30 dni od zakupu miales szanse zamienic jesli pojawila sie swiecaca kropa, ale to raczej rzadkosc. Raczej sie nie nastawiaj. Inna sprawa ze IMO ludzie bardzo naglasniaja sprawe dead pixeli a prawda jest taka ze w gruncie rzeczy wkurza tylko jedna rzecz : swiadomosc tego ze ta kropka jest, sama w sobie nie przeszkadza W OGOLE. Mam 3 deady na ekraniku PSP ktory ma 3,5" i nie widze ich w czasie uzytkowania, to co dopiero mowic o 1 kropeczce na 15,4". Pewnie ze to denerwujaca sprawa ale z drugiej strony nie koniec swiata i tylko na prawde mega negatywne nastawienie moze sprawic ze faktycznie bedzie to wada nie do zniesienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko... Czy jak Kupię już lapka i okaże się, że po rozpakowaniu ma 1 bad pixel to czy moge go wymienić?

Pozdrawiam

Jeśli kupisz go poza siedzibą sklepu(czytaj "przez internet") to masz 10 dni na zwrot laptopa bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...