Skocz do zawartości
Ogór

Który Blok Lepszy?

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem mu email pisalem na priva, nie odpisal. A ja musze miec ubezpieczoną paczke. Może jednak ktos ma jakiś inny kontakt do kynika?? Bardzo bym prosił.

:mur: :mur: :mur:

to jest żałosne

po prostu Kyniek ma życie osobiste i nie siedzi 24/7 przy kompie. Zrozumiałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niehcciał bym sięwypowiadać za Kynia ale on NIE MA GG tylko maile i pw - wiem bo utrzymuje z nim kontakt, a że go nie bylo kilka dni towiesz. Paczka ubepzieczona wyniesie cię 11 złotych (6.5 priorytet + 2 ubezpieczenie + 2.5 zabezpieczenie)

 

i naucz się używac google -> poczta polska -> cennik

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jakoś nie miałem problemu żeby sie skontaktować z Kyńkiem ;)

I olgierdo Kyniek ma gg, bo ja sie kotaktuje z Kyńkiem tylko i wyłącznie przez gg :P

 

A tak wogóle to po co ci ubezpieczona :?: Ja do tej pory wysyłam tylko priorytetem nieubezpieczonym i jeszcze nic mi nie zgineło i wszystko dotarło, teraz nawet Zen'a Micro kupiłem i też idzie nieubezpieczoną.

 

Ale może wróćmy już na temat, bo z bloków zeszliśmy na kontakt z Kyńkiem i PP ;)

Edytowane przez Greg_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczać blok? ;D :D

 

Do0bre

Ok skontaktowalem sie juz, temat mozna close bo zamawiam non pro. Bo róznica jest okolo 2 stopnie na grafie mojej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok skontaktowalem sie juz, temat mozna close bo zamawiam non pro. Bo róznica jest okolo 2 stopnie na grafie mojej :lol:

I widzisz, nie było to takie trudne.. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...