Skocz do zawartości
Caleb

Dead Island

Rekomendowane odpowiedzi

MP będzie mocno rozwinięte - CO-OP, Duele, Tryb przetrwania, klasyczny i drużynowy deathmatch, coś w stylu Domination itp. Poza tym, giera powstaje na Chrome Engine 5 więc o grafikę jestem spokojny. Coś czuję, że z racji klimatu, może wyjdzie już tego lata bo prace są zaawansowane.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie trailer jest wykonany perfekcyjnie jak dla hollywoodzkiej produkcji :)

Co z tego wyjdzie to się zobaczy ale chyba tak jak kolega wyżej, graficznie raczej będzie ok ale zobaczymy jak tam fabuła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie rozumiałem do końca całego tego fenomenu z pre-orderem gry, której premiera jest dopiero za kilka miesięcy. Jakby miało jej zabraknąć.. Grę zawszę kupuje ze 3 dni przed premierą. Do tego wolę zagrać w demo by sprawdzić czy w ogóle warto kupić. Trailery to jedno, a samemu przetestować grę to drugie. Mam nadzieję, że twórcy uraczą nas jakimś demkiem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupowałem gry w przedsprzedaży, ale od czasu jak zaobserwowałem, że w pewnym sklepie jest w ten sam dzień i to jeszcze w lepszej cenie a czasem jakimiś dodatkami, których ja nie dostałem, to zrozumiałem, że nie warto tak kupować gier.

 

Więc ja spokojnie czekam do sierpnia i wtedy kupię osobiście w tym "pewnym" sklepie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe, powinni chociaż dać zamiast koszulki, jakąś fajną maskę zombi lub figurkę jednego przeciwnika, ale szczerze powiem, że kopiłem raz kolekcjonerkę i to była ostatnia taka decyzja, graty lezą spakowane w pudełku, bo i tak nie mam miejsca na to, wole zwykłą wersję, bo najważniejsza jest gra a nie jakieś gadżety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim silniku oni toto robia ? gdzies mnie sie obilo o uszy ze ktoras polska firma kupile licencje na CryEngine2

czyzby Techland ?

 

Jest szansa na Hit na miare Wieska drugiego

 

Teraz

Polska

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na następnej edycji Chrome Engine. Nie wiem czy nie 3.

Zagraniczne fora są też pozytywnie nastawione po tych zapowidziach ale i tak najwięcej nam powie gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Na jakim silniku oni toto robia ? gdzies mnie sie obilo o uszy ze ktoras polska firma kupile licencje na CryEngine2

czyzby Techland ?

City Interactive -> Sniper: Ghost Warrior 2. Nawet CryEngine 3.

 

A Dead Island jest na Chrome Engine 5. Nie wiem na ile ten teaser to gameplay, ale równie przebloomowane co The Cartel. Może i bardziej pasuje do takiej lokacji, ale i tak moim zdaniem ostra przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde kurde kurde! Mam nadzieje ze będzie to mocno rozbudowany survival z ciezkim klimatem jak ze starych filmow gdzie zombie byly wolne i głupie, a nie super szybkie zarazone nie wiadomo co :x takie to hollywodzkie... ale gameplay prezentuje sie baaaaardzo dobrze jak na razie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde kurde kurde! Mam nadzieje ze będzie to mocno rozbudowany survival z ciezkim klimatem jak ze starych filmow gdzie zombie byly wolne i głupie, a nie super szybkie zarazone nie wiadomo co :x takie to hollywodzkie... ale gameplay prezentuje sie baaaaardzo dobrze jak na razie!

 

chyba widzieliśmy inny gameplay :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde kurde kurde! Mam nadzieje ze będzie to mocno rozbudowany survival z ciezkim klimatem jak ze starych filmow gdzie zombie byly wolne i głupie, a nie super szybkie zarazone nie wiadomo co :x takie to hollywodzkie... ale gameplay prezentuje sie baaaaardzo dobrze jak na razie!

 

ostatnio taki paskudny klimat widzialem w Land of the Dead: Road to Fiddler's Green :) tutaj tego nie bedzie. cos jak FC2 z trupami :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...