Skocz do zawartości
Caleb

Dead Island

Rekomendowane odpowiedzi

Deep Silver podało tytuł pierwszego DLC do niewydanego jeszcze Dead Island. Niemiecki wydawca poinformował również, że dodatek będzie darmowy dla wszystkich, którzy złożą na grę pre-ordera. Reszta będzie musiała zapłacić za niego 10 dolców.

 

Bloodbath Arena to w istocie cztery areny w trybie survival gdzie gracz będzie musiał (niespodzianka) zabijać fale zombiaków. Punkty będą tradycyjnie lądowały w leaderboardsach, a zdobyte XP postaci będzie automatycznie kopiowało sie do trybu fabularnego. Ciekawe rozwiązanie, równie ciekawe, jak twórcy poradza sobie z balansem poziomu trudności skoro jakiś czas po premierze będzie istniała możliwość rozpoczęcia rozgrywki dopakowaną postcią. W DLC pojawi się nowa broń nazwana "brain wave bomb". Nie wiem co to znaczy, ale podejrzewam, że ma jakiś związek z wybuchającymi głowami.

 

Bloodbath Arena wyjdzie jakiś czas po premierze. DLC nie zapowiada się jakoś rewelacyjnie, ale jeżeli planowałeś kupno gry w dniu jej wydania, to może warto rozważyć zamówienie pre-ordera. DLC dostaniesz wtedy za darmo, w przeciwnym wypadku będziesz musiał zapłacić za nie 10 dolarów lub ich ekwiwalent w Microsft Pints.

•• Bloodbath Arena - tytuł pierwszego DLC do Dead Island | => Gamezilla.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że jednak z całej tej gry najfajniejsze jednak będą cut scenki. Lef 4 dead'em mi to zalatuje a po dwóch częściach tamtego - po drodze jeszcze zaliczone dead nation oraz mody survival do cod'a - nie ciągnie mnie do kolejnego rozwalania zombiaków. Awas? [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno chyba zrobic cos oryginalnego, skoro wyszlo juz tyle tytulow o podobnej tematyce. dla mnie to wyglada na mix wszystkiego co sie ukazalo. modyfikacje broni[dead rising]. kolejnym L4D to, ta gra raczej nie bedzie. inne zalozenia i L4D bardziej dynamiczne. na rynku brakuje czegos co by wprowadzilo klimat odpowiadajacy scenariuszowi.

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co widzicie w tej grze. Ani to horror ani porządny shooter.

 

Jakie to będzie, to się dla mnie okaże co prawda po premierze/demku w które zagram. Ale jak na razie pomimo że gra rozgrywa się w nie strasznej atmosferze (plaża i słońce) to i tak zapowiada się znacznie lepiej od nadciągającego Resident Evil: Operation Raccoon City, który pomimo mroku, wręcz emanuje tandetą (te rozwadniające się ciała po zabiciu - żenada ... trup ma kurde leżeć po zabiciu!, a nie zmieniać się w chińską zupkę!, tudzież bulion Knorr) Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jak, otoczony zombiakami zrobił to w samoobronie :D

 

Co do gry, sądze że może faktycznie wyjść przeciętniak...który zachwyci fanów L4D...

Ja po cichu liczę że jednak będzie grywalny, bo nie ma to jak z buta zombiakowi w łeb zasadzic:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z kumplem zamówiliśmy pre-order. Wersja GORE. Mam nadzieję, że się nie zawiedziemy, bo głównie chodzi nam o rozgrywkę co-op ;)

Edytowane przez B4zyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli strukturę palmy - pień jest sztywny i twardy, ale pióropusz liści to, wszak nie gałęzie dębu ;)

 

Nie wspominając o trudnościach natury operacyjnej -wiązanie, trzymanie się i tak dalej. Żarty żartami ale ktoś intelektem nie błysnął :wink: Dla mnie również niezbyt ciekawie wygląda siedzący spokojnie i płonący wesoło zgniłek, który wstaje dopiero przy naszej bytności w jego...hmmm...spejsie :D

Ok -niech im tam będzie, że natura zombiaków jest nam nieznana(co ja plotę... :lol: ) ale sam pomysł, że pali się i siedzi spokojnie jak Budda, a na nasze kroki startuje jak Jelcyn do tanga budzi co najmniej zaciekawienie -i potem się dziwimy, że chłopy po palmach wiszą.

No ale dobra już tam -czepialstwo. Nie mam ślinotoku na grę z biegającym zepsutym mięsem niemniej polskim produkcjom kibicuję, więc i tej życzę sukcesu. Niektóre momenty z gameplaya budzą chęci...może ktoś to kupi po sąsiedzku to się popyka.

A w edycji kolekcjonerskiej brakuje pontonu...lipa :lol:

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piła, tak bardzo przydałaby się piła łańcuchowa... :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...