Skocz do zawartości
sideband

Forceware 91.28

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie restarta po zainstalowaniu nie robiłeś , wchodzisz normalnie - pisze włącz control panel , a potem możesz wybrać jaki chcesz nowy czy stary , ogólnie control panel ten nowy to żadna rewelacja , wole stary jest prosty i przejrzysty , do tego jak się robi zmiany na nowym panelu to dziwne zakłócenia są na monitorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś te FW z geforcami go? W Release Notes ani słowa na temat wsparcia (lub braku) dla układów mobilnych, jednak z autopsji wiem, że sterowniki "dedykowane" dla układów desktop także działają z modelami go, jednak uprzednio trzeba samodzielnie edytować plik inf. Ciekawe czy seria 9x.xx przyniesie w tej materii poprawę.

 

edit- nie, nie przyniosły.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy panel, to powolna, niewygodna w obsłudze lipa, podobna do kontekstowego menu w windows XP, czyli by dostać się gdziekolwiek, trzeba wiedzieć co autor miał na myśli robiąc jakąś zakładkę i zakładkę w tej zakładce. Na szczęście jest możliwość wyboru klasycznego panelu.

 

Sterowniki natomiast jako takie są bardzo dobre, wyniki w smarkach wyśmienite, w grach nic się nie pierdzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy panel, to powolna, niewygodna w obsłudze lipa, podobna do kontekstowego menu w windows XP, czyli by dostać się gdziekolwiek, trzeba wiedzieć co autor miał na myśli robiąc jakąś zakładkę i zakładkę w tej zakładce. Na szczęście jest możliwość wyboru klasycznego panelu.

 

Sterowniki natomiast jako takie są bardzo dobre, wyniki w smarkach wyśmienite, w grach nic się nie pierdzieli.

 

 

Czyli można przystąpić do testów :)

 

PS. Czy widzicie u siebie zakładkę do zmiany napięcia na GPU i GDDR ?? Według screenów z zapowiedzi coś takiego było a u siebie nie widzę :]

Edytowane przez ArtKTK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy panel, to powolna, niewygodna w obsłudze lipa, podobna do kontekstowego menu w windows XP, czyli by dostać się gdziekolwiek, trzeba wiedzieć co autor miał na myśli robiąc jakąś zakładkę i zakładkę w tej zakładce. Na szczęście jest możliwość wyboru klasycznego panelu.

 

Sterowniki natomiast jako takie są bardzo dobre, wyniki w smarkach wyśmienite, w grach nic się nie pierdzieli.

Co to znaczy wysmienite? masz jakas poprawe? jakie wczesniej miales stery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz najnowsze stery do laptopów oraz przeróbki desktopowych

Naturalnie jest to bzdura, widać, że nie miałeś do czynienia z żadnym układem mobilnym nv. Najnowsze sterowniki dla układów mobilnych (a raczej .inf, bo o tym pisałem i tego szukałem) znajdują się na http://www.laptopvideo2go.com.

 

PS. Warcat'ów dla ati używam już od cat 5.12, także dzięki za tego linka... :unsure: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy wysmienite? masz jakas poprawe? jakie wczesniej miales stery?

Stery wypróbowałem chyba wszystkie jakie były (przyzwyczajenie nabyte w czasie użytkowania kart ATI ;) Te może absolutną rewelacją nie są, bo najlepsze do mojej karty były 77.77 od leadteka, ale te wydajnością niewiele im ustępują, generalnie najlepsze stery od jakiegoś roku. W porównaniu z takimi 84.25 smark05 dostał koło 100pkt kopa, 03 grubo ponad 200pkt :D Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stery wypróbowałem chyba wszystkie jakie były (przyzwyczajenie nabyte w czasie użytkowania kart ATI ;) Te może absolutną rewelacją nie są, bo najlepsze do mojej karty były 77.77 od leadteka, ale te wydajnością niewiele im ustępują, generalnie najlepsze stery od jakiegoś roku. W porównaniu z takimi 84.25 smark05 dostał koło 100pkt kopa, 03 grubo ponad 200pkt :D

a próbowałeś xg83.60 i 83.90 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem najnowsze sterowniki ForceWare v91.31 (wczesniej nie mialem zadnych z seri 91) i za kazdym razem gdy wlaczam komputer wyskakuje ze nie wykryto SLI i przelaczono w tryb pojedynczej karty w baloniku nvidi w pasku zadan. Czy to normalne czy cos nie tak u mnie i jesli to normalne da sie to jakos ustawic ze mam 1 karte i zeby wiecej nie sprawdzal ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem najnowsze sterowniki ForceWare v91.31 (wczesniej nie mialem zadnych z seri 91) i za kazdym razem gdy wlaczam komputer wyskakuje ze nie wykryto SLI i przelaczono w tryb pojedynczej karty w baloniku nvidi w pasku zadan. Czy to normalne czy cos nie tak u mnie i jesli to normalne da sie to jakos ustawic ze mam 1 karte i zeby wiecej nie sprawdzal ?

 

Mam dokładnie to samo! Czyżby coś namieszali z tymi sterownikami?

 

Dodatkowo zamienił mi oznaczenie monitorów (mam zwykły 15' LCD oraz podłączam 32' TV LCD) - poradziłem sobie, ale były chwile, że miałem już dość użerania się...

 

Jak się pozbyć tej informacji o SLI ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HKLM,Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce,NvRegisterMCTrayNview,,"RUNDLL32.EXE %11%\NVMCTRAY.DLL,NvMCRegisterApp %11%\nView.dll"

HKLM,Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce,NvExportOEMDefaults,,"RUNDLL32.EXE %11%\NVCPL.DLL,ExportOEMDefaults"

HKLM,Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce,NvRegisterMCTray,,"RUNDLL32.EXE %11%\NVMCTRAY.DLL,NvMCRegisterApp %11%\NvCpl.dll"

 

te wpisy trzeba usunąć z pliku nv4_disp , po tej modyfikacji można zainstalować stery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy do coolbits dopisac

 

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\NVIDIA Corporation\Global\NVTweak]

"NvCplEnableMultiGPUConfigurationPage"=dword:0

Czyli gdzie jest to "coolbits" :blink: ? Bo mam to samo co inni i juz mnie to irytuje. :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...