Skocz do zawartości
MohSETH

Jak To Jest Z Wi-fi?/orange/blueconnect?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Proszę mi powiedzieć jak to jest z Wi-Fi? Czy jeśli mój laptop będzie mieć kartę Wi-Fi to będę mieć darmowy internet? Czy karta i jej antena będzie "zbierać" sygnał radiowy? Czy jak w każdym innym połączeniu internetowym jest potrzebny login i pass?

Powiedzcie mi jeszcze jak się sprawują dostacy internetu tacy jak orange? Jaka jest realna szybkość połączenia? Czy jest nałożony limit transferu?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ze dzwoni ale nie wiesz w ktorym kosciele ...

 

Czy jeśli mój laptop będzie mieć kartę Wi-Fi to będę mieć darmowy internet?

Niekoniecznie,raczej nie,chyba ze masz w okolicy wieksza lame od siebie w tej dziedzinie ;)

 

Czy karta i jej antena będzie "zbierać" sygnał radiowy?

Moja wiedza jest zbyt mala zeby zrozumiec co autor mial na mysli...

 

Czy jak w każdym innym połączeniu internetowym jest potrzebny login i pass?

Cos w ten desen ;) Ale niekoniecznie(o ile masz w sasiedztwie jakiegos lamera co to sie nie potrafi zabezpieczyc czy to WEPem czy WPA czy tez filtrowaniem MacDonaldsow :lol:

 

Powiedzcie mi jeszcze jak się sprawują dostacy internetu tacy jak orange?

Zalerzy gdzie mieszkasz i czy lapiesz sie na UMTS EDGE czy tylko na PGRs czy jak kto woli GPRS ;) W gronie 3 operator komorkowych ten ktory wymieniles ma najgorsza jakos uslug internetowych...

 

Czy jest nałożony limit transferu?

Na WiFi ?

 

ps.Sprobuj troche szczescia w google -> "podstawy wifi" bo inaczej ciezko sie bedzie dogadac ;)

ps2.Jest taki dzial na purepc http://forum.purepc.pl/index.php?showforum=36 mysle ze tam powinien trafic ten post ;)

Edytowane przez baxxxio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laikiem jestem to prawda zwłaszcza jeśli chodzi o Wi-Fi:) Przeglądnąłem Dział o Wi-Fi i nie znalazłem tam odpowiedzi mnie satyskacjonującej:)

Wielkie dzięki, że chciało Ci się odpowiadać:) a limit transferu dotyczy raczej GPRS lub UMTS, a nie Wi-Fi

 

Pozdrawiam

Edytowane przez MohSETH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laikiem jestem to prawda zwłaszcza jeśli chodzi o Wi-Fi:) Przeglądnąłem Dział o Wi-Fi i nie znalazłem tam odpowiedzi mnie satyskacjonującej:)

Wielkie dzięki, że chciało Ci się odpowiadać:) a limit transferu dotyczy raczej GPRS lub UMTS, a nie Wi-Fi

 

Pozdrawiam

oj stary. ale motasz.

 

powiem ci ze swojego doświadczenia z blueconnectem.

mam sobie kartę Combo firmy Option. taką dostałem z ery.

mam abonament najwyższy bo zależy mi i na gprs i na edge i na umts i na hotspotach w erze.

 

limit transferu jest zliczany z usera. więc niezależnie czy jedziesz gprs czy edge czy umts czy gdzieś na hotspocie, limit zawsze możesz osiągnąć ;)

poza tym żeby używać WiFi na hotspocie musisz mieć login i hasło. potem wcale nie musisz mieć tej karty którą dostałeś z ery. wystarczy że jak masz wbudowaną w laptopie i znasz login i pass to też się podłączysz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...