Skocz do zawartości
DIGITAL_2005

Kupno Komputera Do 4 Tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chce przeprosić za te "byki" w poprzednim poście, ale nie miałem klawiatury i musiałem wycinać literki z archiwum GG. Nie jestem z żadnego tweak, i nie robię sobie żadnych jaj :)

 

Poprosiłem was o złożenie komputera do kwoty 4 tys. Dzięki wam serdeczne. Ale teraz proszę o wytłumaczenie niektórych rzeczy.

 

Procesor : Athlon 64 3000+ Venice (O/C) Frazzer 64

Grafika : Geforce 7900GTX

Ram: 2x1GB DDR Kingston

Dysk: Sata 200GB nad firmą myśle Maxtor lub Samsung

Nagrywarka: Benq DW 1655 LS albo bez LS i DVD-RAM: DW 1650

Zasilacz: Chieftec HPC-420-302 DF 420W

Dzwiękówka : Nie napisaliście jaką :-P Chce zakupić zestaw głośników Creative 5.1 lub 3 głośniki

Płyta Główna : Jaką zakupić ? :rolleyes:

 

 

Devil możesz Mi powiedzieć co to jest "Mobo: DFI Lanpraty NF4 SLI-D" bo chyba napisałeś to jakimś skrótem a Ja nie za bardzo wiem co to jest :rolleyes: Co to są te coolery. Jak ktoś z Was zna ceny tych wszytskich części to prosił bym o podanie. Jak narazie to chyba tyle :lol: Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o lol czlowieku zamiast Kąputera kup sobie slownik... takich tematów, gdzie ludzie sie pytaja bylo pelno.. tobie proponuje poszukac na forum a napewno znajdziesz a moderatorom proponuje "close"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomas1

Na początku chce przeprosić za te "byki" w poprzednim poście, ale nie miałem klawiatury i musiałem wycinać literki z archiwum GG.

 

Poprosiłem was o złożenie kąputera do kwoty 4 tys.

Do której klasy szkoły podstawowej chodzisz??? Nie ma czegoś takiego jak kąputer, jest tylko komputer....ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

Na początku chce przeprosić za te "byki" w poprzednim poście, ale nie miałem klawiatury i musiałem wycinać literki z archiwum GG. Nie jestem z żadnego tweak, i nie robię sobie żadnych jaj :)

 

Poprosiłem was o złożenie kąputera do kwoty 4 tys. Dzięki wam serdeczne. Ale teraz proszę o wytłumaczenie niektórych rzeczy.

 

Procesor : Athlon 64 3000+ Venice (O/C) Frazzer 64

Grafika : Geforce 7900GTX

Ram: 2x1GB DDR Kingston

Dysk: Sata 200GB nad firmą myśle Maxtor lub Samsung

Nagrywarka: Benq DW 1655 LS albo bez LS i DVD-RAM: DW 1650

Zasilacz: Chieftec HPC-420-302 DF 420W

Dzwiękówka : Nie napisaliście jaką :-P Chce zakupić zestaw głośników Creative 5.1 lub 3 głośniki

Płyta Główna : Jaką zakupić ? :rolleyes:

Devil możesz Mi powiedzieć co to jest "Mobo: DFI Lanpraty NF4 SLI-D" bo chyba napisałeś to jakimś skrótem a Ja nie za bardzo wiem co to jest :rolleyes: Co to są te coolery. Jak ktoś z Was zna ceny tych wszytskich części to prosił bym o podanie. Jak narazie to chyba tyle :lol: Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.

a moze by sie tak zarzucic na am2?? platforme a jak nie to na pentaka extrime?? Grafa ok ram moze inna forma?? a plyte to dfi najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor: proponowałałbym kupić selekta robiącego 2.5GHz . Poza allegro powinno wyjść jakieś 20 zł taniej

Mobo: weś DFI LanParty nF4 Ultra-D

Grafa: polecę ATI Radeona x1900XT/XTX. Można mieć już za ok. 1800 zł

HDD: nie opłaca się brać 200GB. Za niewiel więcej można kupić 250GB. Polecę Samsunga.

Zasilacz: tu potrzebny jest dobry zasilacz. Z tańszych propozycji, to weś to, z droższych to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Ram to jakieś fajne Patrioty, Corsaire, G.skille, zasiłka to Chifftec do takiego sprzętu raczej ,,nie pasuje,, lepszym wyborem będzie jakiś w granicach 480-500W Topower, Tagan, Seasonic lub NeoTEC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś takiego ?

 

Procesor : AMD Athlon 64 3700+ BOX (Socket 939) San Diego - 948 zł

Płyta Główna : DFI LanParty UT nF4 Ultra-D - 514 zł

Karta Graficzna : GeForce 7800 GT Gigabyte NX78T256V-B 256MB ViVO & DVI (PCI-E) - 1049 zł

RAM : Kingston HyperX DDR 2x 512MB PC-433 CL2 - 398 zł

HDD : Seagate 120 GB Barracuda 7200.9 (8MB, Serial ATA II) - 264 zł

Napęd : LG SuperMulti DVD+/-RW GSA-4167B bulk silver - 165 zł

Zasilacz : Chieftec (CFT-560A-12S) 560W - 369 zł

Głośniki : Logitech X-210 - 129 zł

Obudowa : Modecom Enjoy - czarna - bez zasilacza - 138 zł

 

RAZEM : 3974 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Karta Graficzna : GeForce 7800 GT Gigabyte NX78T256V-B 256MB ViVO & DVI (PCI-E) - 1049 zł

HDD : Seagate 120 GB Barracuda 7200.9 (8MB, Serial ATA II) - 264 zł

Zasilacz : Chieftec (CFT-560A-12S) 560W - 369 zł

To do zmiany, grafe można dorwać w tej cenie 7900gt, dysk lepiej 160, i zasilacz huntkey 350W tańszy i bardzo dobry. Lepiej zrobisz jak poczekasz na am2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość h2opolomatti

To do zmiany, grafe można dorwać w tej cenie 7900gt, dysk lepiej 160, i zasilacz huntkey 350W tańszy i bardzo dobry. Lepiej zrobisz jak poczekasz na am2.

Do takiego konfigu (mam namysli 7900) zasilacz 350??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta Główna : DFI Lan Party UT nF4 Ultra-D (nForce4 Ultra)

Karta Graficzna : Asus Geforce 7900GTX 512MB /256bit/ TV-out Dual DVI-out

Dysk Twardy : Samsung 250GB 7200rpm 8mb cache SATA-II

Procesor : AMD Athlon 64 3800+ Venice /2.4 GHz/ BOX

Zasilacz : Chieftec 620W CFT-620A-12S DualXeon

Głośniki : Creative Labs Inspire T 6060 (5+1)

Karta Dzwiękowa : Creative Labs X-Fi Xtreme Music BOX

Ram : Geil 2048MB (2x1024MB) PC400 CL3

Nagrywarka : Benq DW1655-0B1 Lightscribe (black) + Software

 

Taki zestaw chce kupić, w poniedziałek. Doradzcie Mi co mam zmienic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku chce przeprosić za te "byki" w poprzednim poście, ale nie miałem klawiatury i musiałem wycinać literki z archiwum GG. Nie jestem z żadnego tweak, i nie robię sobie żadnych jaj :)

Mi się komputer bez klawiatury nie chce uruchomić, czy to tylko moja mobo jest taka wymagająca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym jednak wybrał AM2 już praktycznie można to kupić za benchmarku są (wprawdzie dopiero zamówione) procki i MOBO... Więc wydaje mi się zę lepiej zainwestuj AM2 bo 939s będzie wypierane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Ja polece jednak coś na am2, a jeżeli nie to może dwurdzeniowy pentium ;) Ale jeżeli uparłeś sie na to co wyżej to ramy zmień na g.skille, grafe na X1900XTX i proca może X2. A zasilacz Antec 430W lub seasonic 500W.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu piszesz że nie najlepszy pomysł?

OMG czytanie ze zrozumieniem sie kłania...

napisałem

LP NF4 ultra-D z seasonic 500W, 600W to nie jest naj lepszy pomysł.

czy to oznacza według Ciebie, że wszystkie DFI źle działają z seasonic ? bo według mnie napisałem, że model LP NF4 ultra-D ma z tym problemem... ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja napisałem że wszystkie? Odniosłem się do twojego posta i stwierdziłem że nie musze dopisywać "ultra" :?

 

I ja nie czytam ze zrozumieniem... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja napisałem że wszystkie? Odniosłem się do twojego posta i stwierdziłem że nie musze dopisywać "ultra"

A ja napisałem, że wszystkie ? :| Ja napisałem tylko, żę Ultra D.

Dopisywać "ultra" do czego ? do DFI ? Pisząc DFI jest oczywiste, że masz na myśli wszystkie modele ( problemy z pisaniem :mur: ? ) bo z tego co teraz piszesz to chodziło Ci, że nie każdy LP ultra D ma z tym kłopoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...