Skocz do zawartości
Gość KOzi]K[

Ps2 + Tuner

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KOzi]K[

Czesc.

Czy mozna podlaczyc PS 2 do komputera?.Mam tuner tv tylko nie wiem czy to cos daje:)

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

K[' date=25 maj 2006, 08:46' post='2149409]

Czesc.

Czy mozna podlaczyc PS 2 do komputera?.Mam tuner tv tylko nie wiem czy to cos daje:)

Dzieki

Masz tuner i tak trudno Ci to sprawdzic organoleptycznie? Latwiej napisac post na forum niz podlaczyc te dwa kabelki? Podlacz, sprawdz i odpisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a chciałem się podłączyć do tematu z zapytaniem nt vgaboxów. warte to to kupienia?

mysle o takim VGABoxie z allegro

głównie dlatego ze ma wejscie komponent YUV, a daje to niezly obraz, co wiem juz z tv lcd.

daje tez rozdzielczosc 1280x1024 - rozdzielczosc mojego monitora.

i służy nie tylko do ps2, ale tez do telewizji i innych mediów...

a pozatym zalezy mi na graniu bez zbednego wlaczania kompa - jak bede gral na ps2 to komp ma byc wylaczony.

dlatego mysle o tym vgaboxie. co o tym sadzicie? macie jakies doswiadczenia? polecacie, odradzacie? czekam na jakies wasze wypowiedzi...

Hm. jeszcze jedno - on ma wejscia Y+Cb+Cr. Wyjscia z Playa na kablu to Y+Pb+Pr. Jaka jest różnica...? Da się podłączyć czy juz nie...?

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze byc problem z Componentem. Poza tym na starszych wersjach konsoli (bodajze ponizej v7) sa straszne kolomyje z uruchomieniem Componenta, bo browser tego nie wykrywa i trzeba przekladac kable podczas pracy konsoli.

 

Co do rozdzielczosci - jakos boje sie, ze po interpolacji do 1280x1024 obraz moze troche stracic...

 

Ale ogolnie ten VGA Box wyglada najrozsadniej ze wszystkich dostepnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na komponencie juz dzialam :) na tv hdready to naprawde jest duuuuza roznica... mam v14. (swoja droga - na 32calowym panoramicznym telewizorze faaaajnie sie gra :) )

co do jakosci to zalezy od algorytmu interpolacji, ale mysle ze bedzie dobrze. skoro to jest główne zadanie tego pudełka...

jak zarobie troche kaski w wakacje to sobie kupie to pudełeczko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak - wykrywa odrazu, ale i tak przestawiłem w opcjach na sygnal component. Niestety niektóre gry (jak np ICO) nie są przystosowane do komponenta, musze wtedy podlaczac na tym kablu co dostałem do konsoli (oba mam podłączone do tv, tylko wtyczke w konsoli przekładam). Co śmieszne - swap magic 3.6 tez nie jest przystosowany do componenta - jak wlacze konsole pojawia sie logo a potem czarny ekran, przekładam płytę, wciskam X i gra juz normalnie działa na komponencie. Ale generalnie żadnych problemów prócz wymienionych nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem w koncu, na allego, jako uszkodzony, za 30 ziko ;) i jestem bardzo zadowolony, niestety - obraz jest lekko rozmazany, ale gram na chinczu na razie, wiec nie spodziewam sie niczego dobrego. staram się znaleść kase na s-video, wtedy bede mogl ocenić :) generalnie świetna zabawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...