Skocz do zawartości
JacekN8

Galaxy 7600gs 128mb Czy Msi 7600gs 256mb

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na karte 500zł i chce kupić karte graficzną i nie wiem którą. MSI 7600GS z pamięcią 256MB DDR2 czy Galaxy z pamięcią 128MB DDR3. Nie mam pojęcia która. Na galaxy 256MB nie mam kasy. Napiszcie która będzie lepsza??? Jeszcze mam do wyboru Leadteka 256MB DDR3. Prosze o szybką odpowiedź bo dosłownie zaraz musze zamówić i chyba zamówie tego leadteka w morelach.

Edytowane przez JacekN8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Ja bym brał Leadteka 256 mb DDR 3, ewentualnie Galaxy tego co podałeś lub dozbierał do wersji 256 mb

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie biore ostatecznie leadteka. Wydaje mi się najlepszym wyborem, bo wchodzą karty już z pamięcią 512 także pasuje 256. Napiszcie jeszcze jaki ten leadtek ma czas dostępu, oczywiście ten ddr2. I czy brać pasywa czy aktywa???

Edytowane przez JacekN8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

to jest taka jak ja podalem tylko, ze sporo drozsza ;]

Nie zauwazylem linka ;] Fakt, ja sobie tez taka sprawie co podales ;] Dzieki Niemiec ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy wy nie rozumiecie że nie ma jej w morele.net, a chce kupić tam. Jest jeszcze XFX 500/900 DDR2, za tą cene co leadtek i wydaje mi się lepszy.

jeśli leadtek na ddr3 to bierz leadteka, jesli jedna i druga na ddr2 to nie ma różnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

A w czym niby ta galaxy jest lepsza?? Bierz Leadteka skoro pasuje ci 256 mb jeżeli 128 mb to weź Galaxy pozatym chyba sie podlizujecie Niemcowi... weź tego Leadteka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w czym niby ta galaxy jest lepsza?? Bierz Leadteka skoro pasuje ci 256 mb jeżeli 128 mb to weź Galaxy pozatym chyba sie podlizujecie Niemcowi... weź tego Leadteka

Ta od Niemca jest lepsza, gdyż ma wyższe niż standarwoy GS taktowania, co za tym idzie jest wydajniejsza. Ma również pamięci 1.4ns, co pozwala na oc ok. 1600MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w czym niby ta galaxy jest lepsza?? Bierz Leadteka skoro pasuje ci 256 mb jeżeli 128 mb to weź Galaxy pozatym chyba sie podlizujecie Niemcowi... weź tego Leadteka

http://pccentre.pl/Article14001.htm - miłej lektury

 

jezeli koniecznie musisz brac z morele to bierz XFX. ma on lepsze pamieci od leadteka, ale i tak najlepszym rozwiązaniem jest galaxy 7600GS od niemca ;)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
NIE MA LEADTEKÓW 7600GS NA DDR3 !!!!
Edytowane przez MILANS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fredus

Ludzie ale on musi brać z morele.net więc nie wciskajcie mu galaxy, fakt była by najlepsza ale musi brać z konkretnego sklepu, jakbym bym w twojej sytuacji to wziąłbym tego Leadteka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...